مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟
کد خبر: ۲۳۳۳۵۶
تاریخ انتشار: 2022 January 08    -    ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
تمام تلاش فرانسوی‌ها در ابعاد مختلف مد این است که بتوانند در اوج باشند و حالا با بررسی دنیای مد و فشن و طراحی داخلی، متوجه می‌شویم که طراحان و هنرمندان فرانسوی نقش بسیار موثری را در چنین مواردی ایفا می‌نمایند. مبل فرانسوی یکی از مهم‌ترین دستاورد‌های فرانسوی‌ها در دنیای لوازم دکوری و خانگی می‌باشد.

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟«تابناک با تو» - فرانسه را می‌توانیم یکی از کشور‌های پیشگام در صنعت مد، فشن و شیک‌ترین و بروزترین دکوراسیون‌های دنیا معرفی کنیم. این کشور بستر انواع هنر‌های طراحی لباس و طراحی دکور داخلی و طراحی انواع لوازم خانگی می‌باشد.

مبل فرانسوی چیست؟

تمام تلاش فرانسوی‌ها در ابعاد مختلف مد این است که بتوانند در اوج باشند و حالا با بررسی دنیای مد و فشن و طراحی داخلی، متوجه می‌شویم که طراحان و هنرمندان فرانسوی نقش بسیار موثری را در چنین مواردی ایفا می‌نمایند. مبل فرانسوی یکی از مهم‌ترین دستاورد‌های فرانسوی‌ها در دنیای لوازم دکوری و خانگی می‌باشد. در واقع مبل فرانسوی یک نوع مبل کلاسیک است که از دیرباز تاکنون، طرفداران خاص خودش را داشته و دارد.

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

بررسی ابعاد مختلف طراحی مبل فرانسوی

مبلمان فرانسوی عموما می‌تواند نوعی مبلمان اشرافی نیز محسوب شود چرا که اکثر مبلمان‌های فرانسوی در دو سبک عادی و برای مردم عادی و اشرافی برای سرمایه داران و افراد پولدار و معروف تولید می‌شود.

اما هر دوی این دو ترکیب می‌توانند نشانی از فرهنگ کشور فرانسه باشند که از گذشته تاکنون و هنوز هم، همان اصالت همیشگی خود را حفظ نموده اند. مهم‌ترین فاکتوری که در طراحی و تولید انواع مبل فرانسوی رعایت می‌شود، حفظ ظرافت در عین زیبایی است، همه میدانند که مبل‌های فرانسوی، همیشه در رده‌ی مبلمان‌های ظریف قرار میگرفتند.

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

اگر به دنبال یک مبل فرانسوی کلاسیک هستید، بهتر است که بدانید در طرح‌های کلاسیک این مبلمان به هیچ وجه، از طرح‌های مردمی استفاده نمی‌شود و حتما باید یک سری اصول خاص و اشرافی در طراحی و تولید ان‌ها رعایت گردد. مبلمان فرانسوی به حدی معروف و زیبا هستند که این صنعت کم کم از فرانسه به کشور‌های مختلف رسوخ کرده و حالا کلکسیون‌های مختلفی از انواع مبل فرانسوی در بهترین موزه‌های دنیا وجود دارد.

المان‌هایی که به واسطه‌ی آن‌ها می‌توانیم مبل‌های فرانسوی را تشخیص دهیم!

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

پایه‌های مبل فرانسوی

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌هایی که می‌توانیم به واسطه‌ی آن تشخیص دهیم که یک مبلمان، فرانسوی است یا خیر، پایه‌های مبل است. پایه‌های مبلمان فرانسوی اصولا دارای ظرافت خاصی با یک انحنای همیشگی هستند و معمولا این انحنا به سمت بیرون است. در واقع شما هیچ مبلمان فرانسوی را نمی‌توانید بیابید که پایه‌های زمخت و یکسره داشته باشد.

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

کنده کاری‌ها و طراحی‌های روی مبل

یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتور‌های مبل فرانسوی این است که بر روی چوب‌های این مبلمان، کنده کاری‌ها و ظریف کاری‌های مختلفی وجود داردکه هر کدام از این ظریف کاری‌ها می‌تواند نشان دهنده‌ی دوران خاصی باشند.

یادتان باشد که هر چقدر این کنده کاری ها، ظرافت بیشتری داشته باشند، اصالت و زیبایی مبل فرانسوی به همان نسبت بیشتر خواهد شد. در واقع این طراحی‌ها و کنده کاری‌ها باید به طوری باشند که بر روی تمامی قسمت‌های پایه، پشتی و دسته و ... وجود داشته باشد و در نهایت نیاز است بدانید که کیفیت این کنده کاری‌ها بر روی قیمت مبلمان نیز تاثیر می‌گذارد.

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

در نهایت باید خدمت تان عرض کنیم که مبلمان کلاسیک می‌توانند در رنگ‌های مختلفی طراحی و تولید شوند. خود این مبلمان به تنهایی فضای شلوغی دارند و اصلا برای چیدمان فضا نیازی نیست که از دکوری‌های اضافی استفاده کنید.

علاوه بر این، حواستان باشد که مبلمان کلاسیک فرانسوی، یک مبلمان برای نشستن و نشیمن‌ها می‌باشند و هیچ جوره، گزینه‌ی مناسبی برای دراز کشیدن و استراحت نخواهند بود. در واقع ترجیحا از این مبل‌ها زمانی استفاده می‌شود که برای راحتی از گزینه‌های دیگری استفاده گردد. اما در نهایت برای راحت‌تر کردن مبلمان‌های فرانسوی، در کرشته از انواع شزلون‌ها استفاده می‌کردند.

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

مبل کلاسیک فرانسوی چیست؟

منبع: بیتوته

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر