چادرزدن خطرناک یک زن و شوهر در لبه پرتگاه +عکس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۵۵۶۴
تاریخ انتشار: 2021 March 04    -    ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
bato-adv
bato-adv
یک زوج انگلیسی با چادر زدن در لبه پرتگاه جان خود و فرزندشان را به خطر انداختند.
 یکی از نکات مهمی که در هنگام گردش رفتن و مسافرت باید مدنظر قرار گرفت، پرهیز از استقرار در نقاط پرخطر مانند حاشیه رودخانه‌ها یا مناطق مرتفع است. اقدام خطرناکی که یک خانواده انگلیسی با انجام آن جان خود و فرزندشان را به خطر انداختند.
 
چادرزدن خطرناک یک زن و شوهر در لبه پرتگاه +عکس
 
در تصاویر تکان دهنده‌ای که در فضای مجازی منتشر شده این خانواده را در حالی که به شکلی خطرناک در لبه یک پرتگاه چادر زده‌اند نشان می‌دهد. تیم گارد ساحلی تصاویری از اقدام پرریسک این خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشر کرد. این تصاویر در لبه پرتگاهی در «کِلِوِلند» واقع در یورک شر شمالی واقع در شمال انگلیس تهیه شده است.
 
بنا به این گزارش این خانواده همچنین با حضور در این مکان اقدام به نقض قوانین محدودیت‌های کرونایی کردند. هنوز مشخص نیست آیا برای این خانواده به دلیل نقض قانون محدودیت‌های کرونایی جریمه‌ای در نظر گرفته شده است.
 
یکی از ماموران تیم گارد ساحلی در این باره گفت: «توصیه‌های ایمنی به ویژه در مورد خطر لغزش‌های ناگهانی یا رانش زمین به این خانواده داده شد. اگر در مسیر کِلِوِلند قدم می‌زنید لطفا در مسیر‌های پیاده روی تعیین شده حرکت کنید و اگر فردی را در ساحل در معرض خطر دیدید حتما به مأموران اطلاع دهید.»
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر