عملیات سخت و نفسگیر جابه جایی خانه
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۴۹۸۸
تاریخ انتشار: 2021 February 26    -    ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
bato-adv
bato-adv
گروهی از مهندسان راه و ساختمان در شهر سان فرانسیسکو آمریکا، یک خانه ویلایی قدیمی را به طور کامل به نقطه‌ای جدید جابجا کردند. این خانه قدیمی که در تقاطع خیابان‌های فرانکلین و ترک Turk واقع شده بود، ۱۳۹ سال قدمت دارد و با موافقت مسئولان شهر پس از ۲۵۰ متر جابجایی در نقطه‌ای جدید به زمین گذاشته شد.

عملیات سخت و نفسگیر جابه جایی خانه«تابناک با تو» - عملیات جابجایی این خانه ویلایی به آهستگی و با تریلری انجام شد که با سرعت یک و نیم کیلومتر در ساعت حرکت می‌کرد تا به این سازه قدیمی آسیبی نرسد. تیم براون مالک این خانه ویلایی قدیمی می‌گوید چندین سال برای اخذ مجوز‌های لازم از ۱۸ اداره دولتی وقت صرف کرده است تا بتواند با پرداخت حدود ۲۰۰ هزار دلار عوارض شهری و دیگر هزینه‌های دولتی، این بنا را جابجا و حفظ کند.

خانه ویلایی پلاک ۸۰۷ خیابان فرانکلین حالا در پلاک ۶۳۵ خیابان فالتون جای گرفته است. برای جابجایی ایمن این خانه قدیمی، مسئولان شهر اجازه دادند دستگاه‌های پارکومتر حاشیه خیابان‌ها به طور موقتی برداشته شوند، برخی شاخه‌های درختان دو طرف خیایان بریده شوند و تابلو‌ها و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی جابجا شوند.

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر