چطور آینده را پیشگویی کنیم؟
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۰۹۵۱
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: 2021 January 23    -    ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
ما همگی انرژی داریم که در زمان دیدار هم ارتعاشات خوب و بد را دریافت می‌کنیم. وقتی به دیدن اشخاص می‌روید، سعی کنید با نزدیک شدن به گوش آن‌ها انرژی شان را احساس کنید.

چطور آینده را پیشگویی کنیم؟

چطور آینده را پیشگویی کنیم؟اختصاصی «تابناک باتو» ـ نیکلاس اوجولا 35 ساله و اهل لندن، فردی است که نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا را درست حدس زد.

او به تازگی در مصاحبه با روزنامه دیلی میل، هشت نکته و راهکار برای شکستن قفل حس ششم بازگو کرده است.

نیکلاس که ادعا می‌کند همه گیری کووید ۱۹ را پیش بینی کرده، می‌گوید: هر کسی می‌تواند از طریق حس ششم، آینده را ببیند. بنا بر ادعای وی، تمامی نوع بشر این بصیرت درونی را دارند، اگر بتوانند با تغییرات و اصلاحات کوچکی آن را به کار بیندازد.

وی از دوران کودکی کشف و شهود را تجربه کرده و معتقد است، در زندگی‌های پیشین خود، ملکه مصر، دکتر جادوگر آفریقایی، خیاطی چینی، یک شیر و حتی یک موجود فضایی بوده و او این اسرار غیب را اغلب در رویا و اتصال با غیب دریافت می‌کند.

چطور آینده را پیشگویی کنیم؟

قفل حس ششم خود را باز کنید

نیکلاس هشت نکته اساسی مزبور را به این شرح بازگو می‌نماید؛

یک: حس ششم مانند عضلات باید انعطاف پذیر باشند.

کودکان در بازی‌های بچگانه برای خود دوستی خیالی را تصور می کنند. آن‌ها ذهن خود را به ناکجا آباد برده و با دوستی خیالی زندگی واقعی می‌کنند. از این طریق تصورات و خیالات خود را پرورش می‌دهند. هر چه بیشتر در دنیای تصورات و خیالات بگردیم، این عضلات انعطاف بیشتر و قدرت بیشتری در پیش بینی حوادث خواهند داشت.

۲ - به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه هر روز مدیتیشن کنید؛ این کار ارتعاشات انرژی شما را بالا می‌برد و به دریافتتان کمک می‌کند.

۳ - قبل از رفتن به مکان‌های جدید، سعی در تصویرسازی آن نمایید؛ تصور کنید که به آن محل وارد شده و آن را با جزئیات کامل ببینید.

۴ - ما همگی انرژی داریم که در زمان دیدار هم ارتعاشات خوب و بد را دریافت می‌کنیم. وقتی به دیدن اشخاص می‌روید، سعی کنید با نزدیک شدن به گوش آن‌ها انرژی شان را احساس کنید.

۵ - روان سنجی را تمرین کنید؛ یک ساعت، حلقه، قطعه هنری یا عتیقه را در دست بگیرید. احساسی که از آن منعکس می‌شود را دریافت نمایید. احساس شما در مورد مالک آن‌ها چیست؟ تاریخ ساخت، کجا ساخته شده و مالک آن چه حسی با آن داشته را دریافت نمایید.

چطور آینده را پیشگویی کنیم؟


۶ - او می‌گوید که دریافت ذهنی از طریق علامت‌های سمبولیک به ذهن ما الهام می‌شوند و نقش کلیدی در فهم تصورات خیال ما را دارند. بعضی از سمبل‌ها معنای لفظی درون خود داشته و بعضی دیگر معنای نامحسوسی دارند. از طریق تجربه، شما معنای این نشانه های مرا دریافت خواهید نمود. برای مثال یک حلقه، سمبل ازدواج و یا وحدت است و یک ماشین پرسرعت، به معنای تغییر موقعیت سریع است که می‌تواند به تحولات و وقایع زندگی پیش روی بازگردد.

۷ - عکس‌های خانوادگی را در خانه تماشا کنید و بعد از آن چشم خود را ببندید و به کنکاش در مورد شخصیت آن افراد، احساسات و رفتارشان فکر کنید و به دنبال دریافت وقایع مهم زندگی آنان و تاثیراتش بر روح آن‌ها باشید و آن را حس کنید.

۸ - یک ژورنال از وقایع آینده در ذهن خود ترسیم نمایید.

رویا‌هایی را که به ما منظری اجمالی در مورد وقایع آینده می‌دهند، در ذهن خود بسازید و آنان را پیشگویی کنید.
انسان در زمان خواب مقاومت منطقی را از دست می‌دهد؛ بدین خاطر قوای شهودی برای دریافت و الهامات بدون هیچ مانعی ظهور می کند. پس در زمان خواب با حس و تمایل دیدن آینده به خواب روید و خواهید دید که چه اتفاقی آن شب برای شما خواهد افتاد. یقیناً از طریق شهود، الهاماتی را در مورد وقایع آینده دریافت خواهید کرد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
5
3
هوالشافی
ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
3
3
آیا واقعاً با مدیتیشن می‌توان به عالم بالا وصل شد
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
فکر کنم با مدیتیشن با کائنات هماهنگ می‌شویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
5
6
جنس خوب رو از ساقی خوب بگیری میتونی...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
0
3
انسان توانايي هاي ناشناخته اي داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
0
0
حرفاش درسته باهاش موافقم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر