اقدام عجیب دختر نوجوان با پشه های کشته شده+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۹۳۶۰۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2020 October 20    -    ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
نوجوانی که برای رسیدن به شهرت در شبکه های اجتماعی چالشی را شروع کرد بعد از مدت کوتاهی با رونمایی از رکورد خود میزبان نظرات متفاوتی از کاربران شد.

نوجوانی که برای رسیدن به شهرت در شبکه های اجتماعی چالشی را شروع کرد بعد از مدت کوتاهی با رونمایی از رکورد خود میزبان نظرات متفاوتی از کاربران شد.

اقدام عجیب دختر نوجوان با پشه هایی که کشته +عکس

کلکسیون پشه های مرده در دفتر دختر نوجوان توجهات را به خود جلب کرد، توجهاتی که هر کدام با دیدی به این ماجرا نگاه می کردند. " دلیشا " دختر نوجوانی که خود را رئیس پشه هایش معرفی می کند در اقدامی عجیب از مدتی قبل تصمیم گرفت تا پشه هایی را که می کشد داخل دفترچه ی خود نگهداری و ثبت کند تا بداند در چالش عجیبی که به راه انداخته چقدر پیش رفته است.

" دلیشا " دو تصویر از چالشی که به راه انداخته منتشر کرده است که تصویر اول مربوط به اولین پشه ای بود که کشته و تصویر دوم کلکسیونی از پشه های مرده که جمع آوری کرده است و این را برای خود موفقیت می داند.

او در صفحه ی شخصی اش ادعا می کند که با این کار مشهور شده است و تا به الان بیش از 80 پشه را کشته و این رکورد را برای خود ثبت کرده، رکوردی که نیاز به تحلیل روانشناسان دارد چراکه دهها دلیل و حرف پشت این کار نهفته است.

کاربران شبکه های اجتماعی با دیدن این تصاویر و خواندن ماجرا ابراز نگرانی کردند و از این که یک نوجوان در سنی طلایی که باید در فکر کشف و شکوفایی توانایی های خود باشد به دنبال طراحی و اجرای چالشی پوچ باشد و با جمع آوری تعدادی حشره مرده تصور کند کاری انجام داده است که میتواند با افتخار برای مشهور شدن آن را به نمایش بگذارد.

به واقع چرا باید یک نوجوان کشتن و جمع آوری پشه را برای خود موفقیت بداند ؟ این کامنت بسیاری از افرادی بود که تصاویر پشه های ثبت شده در دفترچه "الیشا" را دیدند و جملات او را خواندند. برخی با این جمله که بیشتر مراقبت نوجوان هایمان باشیم تا به هر قیمتی تصمیم به رسیدن به شهرت و دیده شدن نگیرند نظر خود را در مورد این کلکسیون متفاوت " الیشا" ابراز کردند.

نمناک

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
0
3
همینکه خبرگزاری ها خبرش رو منتشر کردند آیا به هدفش که معروف شدنه نرسیده؟
اینکه کسی قصد معروف شدن داشته و به هدفش برسه اونم با کمترین زحمت جای تقدیر داره چون هنوز سنی نداره و این تجربه موفق اول راهش بهش اعتماد به نفس زیادی میده
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر