محدودیت ترافیکی انتخاباتی جاده شمال در روز دوم اسفند‌
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۷۱۳۱۳
تاریخ انتشار: 2020 February 19    -    ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
bato-adv
bato-adv
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: به دلیل انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند، اعمال محدودیت در محور کندوان در صورت نیاز فقط با اعلام پلیس راه در محل اعمال می‌شود، در غیر این صورت تردد به صورت دو طرفه خواهد بود.

 ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق ۷۹۴ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۲۵۱ دستگاه ترددشمار انجام می‌شود.

وی گفت: طبق اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۵۱ دستگاه ترددشمار جاده‌ای، در شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۹.۸ درصد افزایش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۸.۳ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

* محدودیت ترافیکی جاده‌های شمال تا روز ۳ اسفند ۹۸

مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه دوم اسفند از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت ۱۸ تا ۲۳ روز جمعه دوم اسفند از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا تأکید کرد: به دلیل انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند، اعمال محدودیت در محور کرج-چالوس در صورت نیاز فقط با اعلام ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود، در غیر این صورت تردد به صورت دو طرفه خواهد بود.

مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است، همچنین در محور هراز تردد تریلر همچنان ممنوع است.

محر‌ابی‌نیا اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ بهمن و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های یکم و دوم اسفند در محور هراز ممنوع است.

‌وی بیان کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز ۳۰ بهمن تا ساعت ۶ صبح روز شنبه سوم اسفند در محور‌های کندوان، هراز، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور‌

مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

* تردد روان در جاده‌های شمال

وی گفت: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت تردد روان است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک نشان می‌دهد.

* بارش برف و باران در جاده‌های ۵ استان

وی با بیان اینکه در محور‌های شمالی هیچ گونه مداخلات جوی مشاهده نمی‌شود، از بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری و کردستان و بارش پراکنده باران در برخی از محور‌های استان‌های اصفهان و همدان خبر داد.

* راننده‌های محور‌های کوهستانی زنجیر چرخ داشته باشند

وی اظهار کرد: راننده‌ها جهت تردد در محور‌های کوهستانی و برفگیر کشور زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی داشته باشند، همچنین با توجه به احتمال سقوط بهمن در محور‌های کوهستانی با احتیاط تردد کنند.

‌* انسداد ۱۰ جاده به دلیل نبود ایمنی

محرابی‌نیا تصریح کرد‌: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده شهداد-نهبندان و محور سی‌سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و جاده وازک-بلده در استان مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: همچنین در حال حاضر محور گنجنامه - تویسرکان در استان همدان، محور پونل -خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل و محور سروآباد -پاوه واقع در استان کردستان، محور فنوج-کتیج-رمشک، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، جاده خرم آباد -پلدختر واقع در استان لرستان و محور ایرانخواه - تکاب به علت نبود ایمنی کافی و بارش برف مسدود است.

فارس

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv