Tabnakbato | تابناک باتو

خلاقیت زیبا و دیدنی؛ پیک‌نیک قلاب‌بافی!

خلاقیت زیبا و دیدنی؛ پیک‌نیک قلاب‌بافی!

اگر از علاقه‌مندان به هنر زیبای قلاب‌بافی هستید، امروز برای شما تصاویری از یک پیک‌نیک قلاب‌بافی را قرار داده‌ایم. شما نیز می‌توانید از این پیک‌نیک زیبا و خلاقانه ایده گرفته و ایده‌های زیباتری خلق کنید. برای دیدن تصاویر پیک‌نیک قلاب‌بافی، با ما همراه باشید.
نمونه‌های جالبی از جامدادی‌های دست‌ساز
روزهای آغازین سال تحصیلی جدید در پیش است و بازار از جامدادی‌های گوناگون در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، اشباع شده است اما اگر دوست دارید برای فرزند خود، جامدادی متفاوت و دست‌سازی را تهیه کنید، برای شما ایده‌های جالبی داریم. با ما همراه باشید.
آلبوم دیواری، سبکی جالب در چیدمان
اگر به نگهداری تصاویر نیاکان خود و ساخت شجره‌نامه علاقه دارید و یا می‌خواهید یک آلبوم خانوادگی از خود و فرزندانتان را روی دیوار اتاق نشیمن یا خواب داشته باشید، برای شما ایده‌هایی داریم؛ با ما همراه باشید.
میزهای تحریر در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون
چند روز بیشتر به آغاز سال تحصیلی جدید باقی نمانده است. اگر به دنبال تهیه‌ی میز تحریر برای فرزند دانش‌آموز یا دانشجوی خود هستید امروز برای شما تصاویر میزهای متنوع تحریر با طراحی و رنگ‌های گوناگون را قرار داده‌ایم. شما نیز می‌توانید از این طرح‌ها ایده گرفته و ساخت میزهای زیبایی را برای فرزند خود، سفارش دهید.
ساعت های ایستاده، جلوه‌ای زیبا در چیدمان
آنچه از آن به عنوان ساعت‌های کلاسیک قدیمی یا همان ساعت‌های پدربزرگ یاد می‌شود، امروزه به ساعت‌های ایستاده دکوری شهرت دارد. این نوع ساعت‌ها که نخستین بار توسط «ویلیام کلمنت»، یک ساعت‌ساز انگلیسی، در سال ۱۶۷۰ طراحی و ساخته شد، انقلابی در طراحی ساعت به شمار می‌رفت؛ ماشینی با یک پاندول که هر ثانیه یک بار در یک کابین ایستاده و مجزا حرکت نوسانی داشت.
ایده‌هایی برای نورپردازی آشپزخانه با لامپ‌های LED
LED يا ديود ساطع کننده نور، منابع نور بادوامي هستند که باعث صرفه‌جويي در انرژی می‌شوند و انعطاف‌پذيری فوق‌العاده‌ای را در طراحی به شما می‌دهند. اين منابع می‌توانند به منظور روشنايی عمومي و روشنايی تأکيدی استفاده شوند. در ادامه چند نمونه از نورپردازی آشپزخانه با لامپ‌های LED را برای شما قرار داده‌ایم.
ایده‌هایی برای سرویس خواب اتاق بچه‌ها
اگر تعداد فرزندان شما بیش از یک فرزند است و البته از کار روزگار و از دست این خانه های کوچک و نقلی به دنبال تهیه‌ی سرویس خواب زیبایی که فضای کمتری را اشغال کند هستید، برای شما ایده‌های جالبی داریم. با ما همراه باشید.
کیف‌های زیبای خیاطی دست‌دوز
هنر در خانه؛
اگر اهل گلدوزی و یا خیاطی هستید، بی شک به دنبال کیفی که دربرگیرنده‌ی همه‌ی وسایل شماست، می‌باشید. امروز برای شما چند نمونه از این کیف‌های دست‌دوز را قرار داده‌ایم. امیدواریم از آنها ایده گرفته و کیف‌های زیبایی را برای خود بدوزید و از هنر دست خود، لذت ببرید. با ما همراه باشید.
درب‌های چرخشی، ایده‌ای جالب برای ساختمان
نخستین چیزی که در هر ساختمان توجه بیننده را به خود جلب می‌کند، ورودی آن است. امروزه انواع درب‌های ساختمان در مدل‌ها، متریال‌ها و رنگ‌های گوناگون طراحی شده‌اند. از جمله این درب‌ها، درب‌های چرخشی هستند که در کشور ما، کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این درب‌ها به ویژه برای ورودی پارکینگ و حیاط، مناسب هستند و به دلیل ظاهر یکدستی که دارند، مورد توجه قرار می‌گیرند.
آینه‌های کابینت‌دار، نظم‌دهنده‌ی سرویس بهداشتی
در چیدمان داخلی، هر فضایی، نظم خاص خود را می‌طلبد اما در این میان، معمولا سرویس‌های بهداشتی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند. آینه‌های کابینت‌دار، گزینه‌ی مناسبی برای نظم دادن به سرویس‌های بهداشتی هستند. این آینه‌ها علاوه بر این‌که جلوه‌ی خاصی به فضای پیرامون خود می‌بخشند، می‌توانند به عنوان نگه دارنده انواع عطر و ادکلن، صابون و لوازم آرایشی کاربرد داشته باشند.
نمونه‌هایی از قفسه‌ها و شلف‌های چوبی
مهمترین مزیت شلف ها این است که هم از جنبه تزیینی به کمک دکوراسیون داخلی می آیند و هم اینکه می توانند نقش موثری بر صرفه جویی در فضای منزل داشته باشند. خیلی از افرادی که امکان خرید بوفه های تزیینی و فانتزی را ندارند یا آنقدر فضا ندارند که بخواهند بوفه 2 متری در اتاق نشیمن خانه بگذارند ناخواسته به سمت شلف های تزیینی کشیده می شوند.
مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس
داشتن حفاظ و نرده برای تراس و بالکن، امری لازم و ضروری است. امروزه مدل‌های متنوعی برای نرده و حفاظ وجود دارد. امروز برای شما تصاویری از مدل‌های متنوع نرده و حفاظ آهنی بالکن و تراس را قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
تصاویر: جامدادی‌های خلاقانه‌ی رومیزی
کم کم به فصل پاییز و شروع مدارس و دانشگاه‌ها نزدیک می‌شویم. به همین دلیل، بی مناسبت ندیدیم امروز برای شما تصاویری از جامدادی‌های خلاقانه‌ی رومیزی قرار دهیم، باشد که از آن ایده گرفته و میز تحریر خود یا فرزندتان را زینت بخشید.
تصاویر: جالباسی و جاکفشی‌های بزرگ و جادار
اگر خانواده‌ی شما بیشتر از سه نفر است، بی‌شک دغدغه‌ی داشتن یک جالباشی و جاکفشی جادار را دارید تا بتوانید به لباس‌ها و کفش‌های افراد خانواده، نظم بیشتری ببخشید. امروز و در این بخش، برای شما تصاویر نمونه‌های جالب، جادار و متنوع جاکفشی و جالباسی را قرار داده‌ایم.
ایده‌هایی جالب برای تفکیک زباله‌ها در آپارتمان
این امر واقعیتی است که همه جای دنیا به سمت آن رفته‌اند و ما بسیار در آن عقب هستیم. طراحان کابینت در برخی از کشورها، کابینت‌هایی را طراحی و در آن محلی را برای تفکیک زباله‌ها قرار داده‌اند. اگر این ایده در کشور ما مورد توجه قرار گیرد، کمک شایانی به موضوع بازیافت زباله‌ها خواهد شد.
آموزش دوخت خواهر و برادرهای عروسکی
آموزش گام به گام و تصویری؛
امروزه بازار، از انواع عروسک‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون، اشباع است اما به نظر می‌رسد گاهی همان عروسک‌های پارچه‌ای، برای کودکان، لذت دیگری دارد. امروز برای شما آموزش تصویری دوخت خواهر و برادرهای عروسکی را قرار داده‌ایم. برای دیدن این آموزش، با ما همراه باشید.
خبرهای تازه