Tabnakbato | تابناک باتو

چیدمان داخلی به سبک طراحان ژاپنی

چیدمان داخلی به سبک طراحان ژاپنی

در این سبک، بیشتر از شلف‌ها و قفسه‌های چوبی که در کنار دیوار قرار دارند، استفاده می‌شود تا ضمن نظم بخشیدن به فضای اطراف، وسایل مورد نیاز، به راحتی در اختیار قرار گیرند. مثلا ژاپنی‌ها به مبلمان‌های بزرگ و چند منظوره مانند مبلمان‌های تاشو، علاقه‌ی زیادی دارند.
چیدمان اتاق غذاخوری به سبک «جاناتان آدلر»
«جاناتان آدلر»، یک طراح مشهور چیدمان داخلی است. توانایی آدلر در به کارگیری و ترکیب رنگ‌های گوناگون با یکدیگر و استفاده از آنها در چیدمان است به طوری که طراحی‌های داخلی او، منبع مناسبی برای آرامش و نجات از تنش‌های روزانه است.
استفاده‌ی بهینه از فضا با میز کار L شکل
امروزه میز کارهای L شکل به منظور استفاده‌ی بهینه از فضای موجود در محل کار یا منزل، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. در ادامه تصاویر نمونه‌هایی از چیدمان دفتر کار یا کارگاه با میزهای کار L شکل را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
مدل‌های متنوع مبلمان شهری
بهترین جاست برای دانش آموز و دانشجوی اهل مطالعه. منظر مناسبی است برای آنان که آرزوها و برنامه‌های زندگی مشترک آینده را مرور می‌کنند و مکانی استراتژیک برای مادران است تا ضمن زیر نظر داشتن فرزند خود، با دوست جدیدشان صحبت کنند و شاید استراحتگاهی باشد برای پاهای خسته فروشنده‌ای دوره گرد.
ایده‌هایی ساده برای نظم بخشیدن به میز کار
اگر از به هم ریختگی میز تحریر، میز طراحی، میز کار و یا حتی میز خیاطی خود خسته شده‌اید، با ایده‌هایی ساده می‌توانید به میز کار خود نظم ببخشید. در ادامه تصاویر ایده‌هایی برای نظم بخشیدن به میز کار را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
تخت‌خواب‌های جالب و رویایی اتاق کودک
تخت خواب، کانون توجه و یکی از موارد اصلی در چیدمان اتاق کودک است. اگر دوست دارید برای کودک خود تخت خوابی سفارش دهید که علاوه بر زیبایی، به رویاهای کودکان تحقق ببخشید و صد البته، توان مالی این کار را هم دارید، در ادامه تصاویر نمونه‌هایی از تخت‌خواب‌های جالب و منطبق با تخیلات دنیای کودکی را برای شما قرار داده‌ایم که می‌توانید از آنها ایده بگیرید. با ما همراه باشید.
آموزش تصویری بافت یک نوع پاپوش پسرانه
در ادامه‌ی آموزش قلاب‌بافی، امروز برای شما آموزش تصویری بافت یک نوع پاپوش پسرانه که طرح آن، الهام گرفته شده از شخصیت کارتونی «مینیون» است را قرار داده‌ایم. برای دیدن تصاویر مراحل بافت این پاپوش زیبا، با ما همراه باشید.
استفاده از شومینه در حمام‌های لوکس و مدرن
هنگامی که واژه‌ی «شومینه» به گوش می‌خورد، استفاده از آن در سالن پذیرایی و یا گوشه‌ای از یک اتاق خواب بزرگ در ذهن متبادر می‌شود اما جالب است بدانید، در چیدمان برخی از حمام‌های لوکس، از شومینه استفاده می‌شود. بی‌شک برای ما و برخی از بینندگان «تابناک باتو»، تصور داشتن چنین حمام‌هایی، بسیار رویایی و غیرقابل دسترس است اما دیدن تصاویر آنها نیز خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید.
ایده‌های کاربردی برای آماده کردن اتاق نوزاد
در این میان، آن چیزی که در بیشتر موارد نادیده گرفته می‌شود، در دسترس بودن وسایل نوزاد برای یک مادر تازه کار است. نوزادی را تصور کنید که در خارج از وقت پیش بینی شده، لباس‌های خود را کثیف کرده است و با گریه کردن، از اطرافیان می‌خواهد که او را از شر این لباس‌های کثیف راحت کنند و حالا مادر تازه کاری که در کشوها و کمدها به دنبال لباس، پوشک و دیگر وسایل تعویض کودک است.
چیدمان خانه خود را با این میزها کامل کنید
اختصاصی «تابناک باتو»؛ دکوراسیون منزل خود را با مشاهده زیباترین مدلهای میز تلویزیون کامل نمایید. در این گزارش، تابناک باتو برای شما همراهان گرامی نمونه هایی از شیک ترین و جدیدترین مدلهای میز تلویزیون ال ای دی و ال سی دی را آماده کرده که با هم می بینیم.
مدل‌های جالب سینک جالب روشویی
اگر شما هم به مانند برخی از مردم در خانه های آپارتمانی و کوچک تهران گرفتار آمده اید و دوست دارید از هر فضای کوچک خانه بیشترین استفاده را برده شما را به دیدن این خبر دعوت می کنیم. ما امروز برای شما تصاویر سینک‌های کوچک و جمع و جور روشویی برای استفاده در سرویس بهداشتی‌های کوچک را قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
تبدیل شلوار جین قدیمی به یک کیف زیبا
آموزش تصویری؛
اگر یک شلوار جین قدیمی دارید که از مدل آن خسته شده‌اید، آن را تغییر کاربری بدهید! پیشنهاد ما به شما این است که شلوار خود را به یک کیف زیبا تبدیل کنید. چگونه؟ برای دیدن آموزش تصویری تبدیل یک شلوار جین قدیمی به کیف زیبا، با ما همراه باشید.
خلاقیت‌های متفاوت در طراحی ساعت دیواری
ساعت دیواری امروزه یکی از ملزومات چیدمان و به نوعی مکمل آن به شمار می‌رود؛ از این رو، طراحی یک ساعت دیواری شیک و مدرن و استفاده از آن در چیدمان، جلوه‌ی فضا را دو چندان می‌کند. در ادامه تصاویری از طراحی‌های خلاقانه و متفاوت ساعت دیواری را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
چگونه سیم‌ها و کابل‌های رها شده را ساماندهی کنیم؟
سیم‌ها و کابل‌های گوناگون در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف که از میز کار یا میز کنار اتاق شما آویزان است، منظره‌ی ناخوشایندی را ایجاد می‌کند. گره خوردن سیم‌ها به یکدیگر، جمع شدن گرد و غبار در زیر آنها و حتی گم شدن سر یک کابل در میان سیم‌ها و کابل‌های مختلف، مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.
ایده‌های خلاقانه برای ساخت جای دستمال کاغذی
جعبه‌هایی برای نگهداری دستمال کاغذی در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون به صورت آماده در بازار وجود دارند اما اگر دوست دارید با خلاقیت خود، یک جای دستمال کاغذی زیبا و ساده درست کنید، ما برای شما ایده‌هایی داریم. با ما همراه باشید.
جادوی فانوس‌ها در نورپردازی فضای باز
شاید استفاده از فانوس‌ها برای نورپردازی در بسیاری از جاها منسوخ شده باشد اما یکی از بهترین گزینه‌ها برای نورپردازی فضای باز، فانوس‌ها هستند. شما می‌توانید با کمک فانوس‌ها، فضایی زیبا و رویایی ایجاد کنید و از آن لذت ببرید. فانوس‌هایی در اشکال گوناگون از مدل مراکشی تا چینی که برای نورپردازی از شمع یا لامپ استفاده می‌کنند. در ادامه تصاویری از استفاده‌ از فانوس در نورپردازی فضای باز را در برابر دیدگان شما عزیزان قرار داده‌ایم.
خبرهای تازه