Tabnakbato | تابناک باتو

گلدوزی‌های هنرمندانه روی راکت تنیس

گلدوزی‌های هنرمندانه روی راکت تنیس

دانیل کلاف»، هنرمند عکاسی است که در آفریقای جنوبی به دنیا آمده است. علاقه‌ی وی به هنرهای بصری باعث شده است که وسایل مختلف را به بوم‌های نقاشی تبدیل کند و با با گلدوزی بر روی آن‌ها، آثار زیبایی را به وجود آورد.
طرح‌های دیواری شاد و زیبا برای اتاق کودک
انتخاب طرح دیواری مناسب برای اتاق کودک، یکی از ارکان مهم چیدمان است. طرح دیواری اتاق کودک باید دارای رنگ‌های شاد و مناسب با سن کودک باشد تا علاوه بر ایجاد فضایی دل انگیز، نشاط بیشتری را نیز به وجود آورد.
چگونه برای عروسک های کوچک گوش خرگوشی بسازیم
خرگوش های کوچک همزمان با بهار می آیند؛
عروسک های خرگوش همیشه یکی از محبوبترین انواع عروسک ها هستند، یکی از ویژگی های بارز عروسک های خرگوشی توجه به گوش های آنهاست که اغلب با دقت و وسواس بیشتری طراحی و ساخته می شوند تا به عروسک شخصیت و کاراکتر ببخشند.
گلدوزی های برجسته زیبا با الهام از جلبک و خزه
جادو با نخ و سوزن؛
این طرح ها در ابتدا بیشتر انواع مختلف گلها را در بر میگرفت ولی با پیشرفت هنر کم کم طرح های مختلف هم وارد این هنر شد. در ابتدا این هنر توسط دست انجام میگرفت که بعد ها وسیله ای به نام کارگاه (hoop) که به صورت شکلهای هندسی گرد، بیضی و ...به ان اضافه شد .
مدل‌های زیبا و متنوع سینک‌های روشویی
امروزه در طراحی‌های جدید سینک‌های روشویی، علاوه بر زیبایی، به کاربردی بودن آن نیز توجه می شود؛ از جمله مهمترین ویژگی‌های روشویی ایده آل در سرویس بهداشتی، جنس بدنه مقاوم، زیبایی در کنار طراحی کاربردی آن است.
طرح‌ های زیبا با برش لیزری برای دیوار و سقف
طرحی نو در اندازیم؛
برش لیزری یک نوع تکنولوژی در صنعت است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده می‌شود اما امروزه با ایجاد طرح‌های زیبا بر روی چوب یا فلزات، از این فناوری در زیباتر کردن دیوارها و سقف، ساخت قاب عکس و ... نیز بهره گرفته می‌شود.
زیباسازی باغ و خیابان ها با تکه های کاشی و موزائیک
عکس های دسته ی اول هنرنمایی یک موزاییک کار آمریکایی به نام آقای «جیم بچور» هست، ایشان با دیدن چاله های خیابان محل زندگی اش در واشنگتن دست به کار می شود و با هنر موزاییک رنگ و لعابی به این خیابان می دهد.
ساختنی هایی ساده و زیبا برای آرامش ذهن
هنرنمایی با ابزارهای ساده؛
کارشناسان بر این باورند که کارهای خلاقانه می تواند با ایجاد آرامش ذهنی باعث ارتقای سلامت روانی افراد شود. از این روی خوب است گاهی برای ساختنی های خلاقانه وقت بگذاریم و هنرنمایی کنیم تا علاوه بر خلق وسایل زیبا از مزایای ذهنی و روانی آن نیز بهره مند شویم.
درب‌های جادویی که به جهان دیگر باز می‌شوند (2)
از دنیایی به دنیای دیگر؛
درب ساختمان که بخشی از نمای بیرونی آن به شمار می‌رود، علاوه بر این‌که جزیی از ساختمان است می‌توان از آن به عنوان نمای کوچه و خیابان و شهر نیز نام برد. در تصاویری که از خانه‌های قدیمی در ایران وجود دارد، درب‌های خانه‌ها تزییناتی داشتند و گاهی رنگ‌های متنوعی نیز برای رنگ‌آمیزی آن‌ها در نظر گرفته می‌شد.
عروس‌‌های دریایی درخشان، ایده‌ای جالب در نورپردازی
امروزه لوستر، آباژور و وسایل روشنایی دیگر در شکل‌ها و رنگ‌های گوناگون وجود دارند اما امروز برای شما تصاویری از عروس‌های دریایی درخشان را قرار داده‌ایم که به چیدمان، جلوه‌ی بیشتری می‌بخشند.
تصاویری از مدل‌های جالب و متنوع کوسن
همه چیز درباره‌ی کوسن‌ها؛
معمولاً کوسن‌ها را از پر، فوم یا هر دوی آنها پر می‌کنند. هر قدر جنس مرغوب‌تری در کوسن‌ها به کار رفته باشد، شکل آنها هم بیشتر به چشم می‌آید. اول از همه به این فکر کنید که می‌خواهید در خانه از کوسن‌ها چه استفاده‌ای داشته باشید.
تصاویر: طرح‌های دیواری رئال و غیرمتعارف
دیوارهای خانه را فراموش نکنید؛
تزئین دیوارها همواره یکی از علاقه مندی ها و دغدغه های اصلی خانم های خانه دار بوده و هست. و همین علاقه ی وافر خانم های خانه دار به تزئین دیوار ها بوده است که باعث به وجود آمدن طرح های مختلف دیوارهای خانه شده است.
ایده‌هایی برای ساخت گلدان با بطری‌های پلاستیکی
با وسایل دور ریختنی چه کارها که نمی شود کرد؛
اغلب بطری های پلاستیکی در هر خانه ای پیدا می شود، گاهی تعدادشان آنقدر زیاد است که میتوان با آنها دست به ابتکارهای جالب و کارهای خلاقانه زد و گلدان های زیبایی را با آنها ساخته و حیاط خانه را با آنها زینت بخشید.
با این کاردستی ها ساده به دنیای گیاهان قدم بگذارید
خلاقیت و هنر؛
همه آنچیزی که احتیاج داریم پارچه در شکل و رنگ های مختلف برای درست کردن برگ و ریشه هویج است که آن ها را برش زده و پر می کنیم.
بونسای پرنده، ایده ی ژاپنی ها برای دکوراسیون خانه
درخت ریزه هایی که پرواز می کنند؛
البته این سیستم قابلیت این را دارد که شما هر گیاهی خواستید در آن بکارید به طوریکه گیاه مورد نظر از یک توپ خز شناور و یک منبع انرژی تشکیل شود.
درب‌های جادویی که به جهان دیگر باز می‌شوند
بخش نخست؛
در تصاویری که از خانه‌های قدیمی در ایران وجود دارد، درب‌های خانه‌ها تزییناتی داشتند و گاهی رنگ‌های متنوعی نیز برای رنگ‌آمیزی آن‌ها در نظر گرفته می‌شد اما امروزه طرح‌هایی که برای درب ساختمان به کار می‌رود معمولا متفاوت است اما از یک یا دو رنگ در تزیین آن استفاده می‌شود که در بیشتر مواقع این رنگ‌ها کرم، سیاه و یا قهوه‌ای هستند.
خبرهای تازه