Tabnakbato | تابناک باتو

انواع درب‌های ورودی ساختمان

انواع درب‌های ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان، نخستین عنصری است که بیننده پیش از رسیدن به فضای داخلی ساختمان، با آن روبه‌رو می‌شود. به همین دلیل، نصب درب زیبا و شکیل، از مهمترین نشانه‌های آپارتمان‌های مدرن و امروزی است.
ساخت باغچه‌های کوچک با پالت و جعبه‌های چوبی
در میان هیاهوی زندگی شهری، وجود بخش بسیار کوچکی از طبیعت، به انسان انرژی و نشاطی دوچندان می‌بخشد. امروز برای شما ایده‌هایی از ساخت باغچه‌های کوچک با استفاده از پالت و یا جعبه‌های چوبی قرار داده‌ایم که با کمک آن می‌توانید طبیعت را میهمان محل کار یا زندگی خود کنید. با ما همراه باشید.
هماهنگی رنگ‌ها در چیدمان منزل
هماهنگ کردن رنگ‌ها در چیدمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل، امروز ایده‌هایی از هماهنگی رنگ ها در چیدمان را برای شما قرار داده ایم. با ما همراه باشید.
ایده‌هایی برای شمع‌آرایی زمستانی
شاید در نگاه نخست، این ایده‌ها را مناسب فرهنگ کشورهای دیگر بدانیم اما تزیین محیط متناسب با فصل‌های سال، علاوه بر زیبایی و نشاطی که به ما می‌بخشد، جلوه‌ای زیبا از تغییر فصل‌ها را نیز پیش روی ما قرار می‌دهد و باعث می‌شود لحظات خود را با انرژی بیشتری سپری کنیم. با ما همراه باشید.
ایده‌هایی برای جلوه بخشیدن به اتاق کودک
چیدمان اتاق کودکان باید به گونه‌ای باشد تا فضایی شاد و آرامش‌بخش را برای کودکان فراهم کند. امروز برای شما، ایده‌های ساده و کم هزینه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که با کمک آن، می‌توان تغییرات جالبی را در فضای اتاق کودکان ایجاد کرد. برای دیدن این ایده‌ها، با ما همراه باشید.
ایده‌هایی برای داشتن ساعت دیواری متفاوت
امروز برای کسانی که به دنبال ایجاد تغییرات خاص در چیدمان منزل یا محیط کار خود هستند، تصاویری از ساعت‌دیواری‌های جالب و متفاوت را آماده کرده‌ایم. بیشتر این ساعت دیواری‌ها با کمی حوصله و دقت به سادگی قابل تهیه در منزل هستند. با ما همراه باشید.
نرده‌های زیبا و عجیب راه‌پله
امروز برای شما تصاویری از نرده‌های جالب و عجیب راه‌پله را قرار داده‌ایم. نکته‌ی جالب این تصاویر، طراحی زیبای پانرده‌هاست که دیدن آنها خالی از لطف نیست. برای دیدن تصاویر طراحی این نرده‌های زیبا، با ما همراه باشید.
میهمانی رنگ‌ها در اتاق نشیمن
امروز برای شما ایده‌هایی از چیدمانی شاد و متفاوت برای اتاق نشیمن را آماده کرده‌ایم. رنگ‌هایی شاد و متنوع که علاوه بر ایجاد فضایی شادی بخش، جلوه‌ی زیبایی نیز به محیط می‌دهند. برای دیدن این ایده‌های زیبا و متنوع، با ما همراه باشید.
ایده‌هایی برای استفاده از آکواریوم در چیدمان
آکواریوم علاوه بر زینت بخشیدن به فضای زندگی و کار، موجی از انرژی‌های مثبت و فضایی دور از استرس را به شما هدیه می‌کند. شاید در نگاه نخست، این کار هزینه‌بر و بیهوده به نظر بیاید، اما اگر توان مالی انجام آن را دارید، دنیای زیر آب را زینت بخش محیط زندگی خود کنید. برای دیدن ایده‌های استفاده از آکواریوم در چیدمان، با ما همراه باشید.
چیدمان آشپزخانه به سبک ترکیه‌ای
امروز تصاویری از چیدمان‌ آشپزخانه در کشور ترکیه آماده کرده‌ایم. این تصاویر از ژورنال‌های 2017 تهیه شده و ایده‌هایی به روز می‌باشد. برای دیدن سبک چیدمان آشپزخانه در کشور ترکیه، با ما همراه باشید.
استفاده از چوب بامبو در تزیینات داخلی
بامبو یا خیزران که در زبان فارسی به آن نی نیز گفته می‌شود، علفی غول پیکر است که گاهی از چوب‌های آن در مصارف ساخت سازه‌های مدرن می‌توان استفاده کرد. بامبو به عنوان مصالح ساختمانی، پوشش بام، سازه سقف و دیوار و عناصر باربر سازه ساختمان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ساختمان‌هایی با معماری‌ جالب و خاص
بیشتر ساختمان‌ها با توجه به شرایط و نیازهای اجتماعی طراحی می‌شوند اما گاهی معماران بناهایی را با ایده‌های شخصی طراحی می‌کنند و حتی می‌سازند. امروز برای شما تصاویری از ساختمان‌هایی با معماری‌ای خاص در نظر گرفته‌ایم که علاوه بر عجیب بودن، جلوه‌ی بصری ویژه‌ای نیز دارند. با ما همراه باشید.
تصاویر: آموزش بافت ده نوع پاپوش زیبا
امروزه با وجود تنوع در لباس‌ها و پوشش‌های آماده‌ای که در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود، شاید اقبال به هنر زیبای بافتنی کمتر شده باشد. اما هنوز هم هستند کسانی که به این هنر زیبا، علاقه‌مندند. امروز برای این دسته از افراد، آموزش تصویری بافت چند نوع پاپوش زیبا را قرار داده‌ایم. امیدواریم از دیدن آنها، لذت برده و ایده‌ بگیرید.
پیشنهادهایی برای چیدمان آشپزخانه‌های کوچک
چیدمان آشپزخانه‌های کوچک و جا دادن همه‌ی ملزومات در فضایی کوچک، کار دشواری است اما می‌توان از همین فضا، استفاده‌ای بهینه کرد. در ادامه تصاویری از چیدمان آشپزخانه‌های کوچک را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توان از آنها ایده گرفت. با ما همراه باشید.
ایده‌هایی برای نورپردازی آشپزخانه
نورپردازی محیط بخش بسیار مهمی از طراحی است چراکه علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط، تمام آنچه تقریبا در نیمی از زمان شبانه روز یعنی شب ها، دیده می شود، وابسته به نحوه نورپردازی ساختمان است. در ادامه، تصاویری از نورپردازی‌های آشپزخانه را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.
کاغذهای دیواری‌ با طرح‎های سه بعدی
استفاده از کاغذ دیواری علاوه بر جلوه بخشیدن به محیط کار و زندگی، به دلیل طرح‌های متنوع، می‌تواند گزینه ی خوبی برای پوشاندن دیوارها باشد. امروز برای شما تصاویری از کاغذ دیواری‌های سه بعدی تهیه کرده‌ایم که با طرح‌های زیبا و مناظر دیدنی، جلوه‌ای دوچندان به دیوارها می‌بخشند. با ما همراه باشید.
خبرهای تازه