Tabnakbato | تابناک باتو

آموزش درست کردن پادری منگوله ای

آموزش درست کردن پادری منگوله ای

اگر می خواهید از هنر و خلاقیت خودتان در دکور خانه استفاده کنید درست کردن پادری منگوله ای پیشنهاد خوبی است. این پادری ها برای اتاق کودک بسیار مناسب هستند و درست کردن آن ها هم کار سختی نیست. برای زیباتر شدن کار منگوله ها را در اندازه و رنگ های متفاوت درست کنید.
طراحی و دکوراسیون قبل و پس از بازسازی آپارتمانی مدرن
طراحی داخلی و بازسازی یک خانه ی مدرن در کالیفرنیا انجام شده است. هدف طراحی داخلی گروه BK ایجاد فضای روشن،کاربردی و با تمرکز بر ظرفیت و زیبایی برای صاحبانی که خواستار حضور پارچه،هنر و سفال در دکوراسیون خود بوده است. مبلمان،قفسه نصب شده روی دیوار،لوستر با طراحی خاص فضایی برای نمایش اشیاء لوکس و زیبا این خانه فراهم کرده اند.
چیدمان مناسب برای منزل سالمندان
با افزایش سن کاربران فضا مسلما تغییراتی در دکوراسیون منزل لازم است ایمن سازی دکوراسیون از جمله اقدامات اولیه برای افزایش کیفیت زندگی در سنین بالا می باشد برای اینکار بهتر است از شلوغی و نا به سامانیها و اقلام دکوری یا مبلمان اضافه بپرهیزید تا از آسیب های احتمالی ناشی از برخورد با اشیاء منزل جلوگیری شود در ادامه با راهکارهای اصلی برای دکوراسیون منزل سالمندان همراه ما باشید.
همه چیز درباره نحوه چیدمان فضاهای محدود کننده
دکوراسیون داخلی و چیدمان فضا بسته به ابعاد و نوع کاربری می تواند چالش ها، فرصت ها و نیز محدودیت هایی ایجاد کند برای مثال در فضاهای کوچک گنجاندن تمامی حوزه ها بدون تداخل از چالش های طراحی محسوب می شود حتی در خانه های بزرگ نیز چیدمان متناسب فضا برای گرمی و خالی حس نشدن فضا و حیطه بندی فضاهای موجود نیازی ضروری است
چگونه مبلمان را تمیز کنیم؟
این که خانه به هم می‌ریزد و مبلمان کثیف می‌شود، یک واقعیت است که همواره در حال رخ دادن است. خرده‌های مواد غذایی بین شکاف‌های مبل، ریختن نوشیدنی، و بچه‌هایی که با دست و پای آلوده روی مبل‌ها بالا و پایین می‌پرند؛ همه این‌ها روال زندگی هستند، اما ایرادی ندارد. تمیز کردن مبل، آن هم در خانه کار سختی نیست، فقط به شما بستگی دارد.
دکوراسیون و چیدمان کشوهای کابینت
چیدمان داخلی کابینت آشپزخانه یک هنر است. بزرگنمایی نیست بلکه خانمی که بتواند در فضای داخلی کابینت آشپزخانه کوچک تمام وسایل مورد نیاز در آشپزخانه را به خوبی و با سلیقه بچیند خلاقیت دارد. در این بخش اصولی را که با دانستن و رعایت آنها در طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان فضای داخلی کابینت آشپزخانه می توانید یک چیدمان مناسب داشته باشید را برایتان خواهیم گفت.
طراحی داخلی ویلاهای Kalkan Altes در آنتالیا
هریک از این ویلاها شامل دو دیوار باربر است که نشیمن را در طبقه همکف شکل می دهند و یک حجم جعبه ای شکل سفیدرنگ در بالای اتاق نشیمن وجود دارد که اتاق خواب ها را در خود جای داده و رو به دریا می باشد. بخش زیرین ویلا که دارای ارتفاع دوبل می باشد به واسطه متریال هایی که برای آن انتخاب شده است، به صورت امتدادی از سایت فعلی و بافت اطراف ویلا به نظر می رسد.
ترفندهای جالب برای تا کردن حوله و لباس
شاید به نظر تا کردن حوله و لباس، کاری ساده باشد، اما اگر ترفندهای خاصی به کار گرفته شود، علاوه بر ساده بودن این کار، مقدار فضای اشغال شده توسط لباس‌ها کمتر می‌شود. در ادامه چند ترفند جالب برای تا کردن حوله و لباس را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
طراحی داخلی کافه بستنی در لهستان
طراحی داخلی این کافه بستنی در لهستان با ترکیبی از دایره های رنگارنگ و توپ های دکوری طراحی و اجرا شده است. این فروشگاه مجهز به یخچالی مدرن برای نگهداری بستنی هاست و دکوراسیون فضا دارای توپ های معلق رنگی و روشنایی از سقف است که با دایره های روی دیوارها و با نصب توپ ها در سقف تکمیل شده است.
با این گل‌ها بهار را به خانه ببرید
برای بهتر فهمیدن بهار و بیشتر لذت بردن از آن باید گل و گیاه را به خانه بیاوری. خرید گل یکی از راه‌های معمول است؛ گل‌های خوش آب و رنگ بهاری که گرچه عمر کوتاهی دارند، اما رنگ و رویشان حسابی حال اهل خانه را خوب می‌کند.
مدل‌های متنوع دیوایدر
تقسیم کردن یک فضای بزرگ به فضاهای کوچکتر توسط پارتشین، جداکننده یا دیوایدر، ایده‌ای مناسب برای استفاده‌ی بهینه از فضاست. در ادامه تصاویری از مدل‌های متنوع دیوایدر را برای شما قرار داده‌ایم؛ از جداکننده‌های ثابت تا معلق، جداکننده‌هایی که کامل فضای پیرامون خود را می‌پوشانند و یا مکان‌هایی را برای عبور نور و صدا، دارند.
طرح‌های جالب و متنوع پیشخوان آشپزخانه
زمان زیادی از به وجود آمدن آشپزخانه‌های به اصطلاح open نمی‌گذرد. در این نوع آشپزخانه، تمام یا بخشی از دیوار آشپزخانه که به اتاق نشیمن یا پذیرایی راه دارد، برداشته شده به جای آن از پیشخوان استفاده می‌شود. امروزه طراحان با اجرای طرح‌های متنوع، سعی در جذاب‌کردن پیشخوان آشپزخانه‌ها دارند.
گلدان‌های جالب و متفاوت بهاری
گاهی می‌توان از وسایل دورریختنی، گلدان‌های جالب و متفاوتی ساخت. گاه نیز می‌توان به گلدان‌های ساده، رنگ و لعابی دیگر بخشید. در ادامه تصاویری از این سبک گلدان‌ها را برای شما قرار داده‌ایم. شاید ایده‌های ارایه شده برای شما عجیب و ناکارآمد باشد اما امتحان آنها بی ضرر نیست. با ما همراه باشید.
کاردستی: کاکتوس برجسته با پیغام مخفی!
آموزش تصویری؛
امروز برای شما آموزش تصویری ساخت یک گلدان کاکتوس را قرار داده‌ایم. در گلدان این کاکتوس می‌توانید پیغام مخفی بگذارید، به پشت آن آهنربا چسبانده و به عنوان مگنت به یخچال بچسبانید، گیره‌ی لباس را به آن وصل کرده و در جایی دلخواه بچسبانید و یا به دوستی، هدیه دهید. برای ساخت این کاکتوس به مقوای محکم، پرینتر رنگی، چسب حرارتی، کاتر یا قیچی تیز احتیاج دارید.
مدل‌های میز ناهارخوری برای خانه‌های نقلی
هرچند که فضا عامل محدود کننده قابل توجهی برای برگزاری مهمانی در منزل است اما این مانع نمی شود که برای دورهمی های چند نفره به فکر آماده سازی میز ناهارخوری نباشید. در ادامه به معرفی ایده هایی برای مدل میز ناهارخوری مناسب منزل های کوچک می پردازیم و این که چگونه قسمتی از منزل خود را مناسب فضای ناهارخوری نمایید.
ایده‌هایی برای تزیین سیسمونی
خرید سیسمونی و بعد از آن تزیین آن، بدون در نظر گرفتن جنبه‌ی مالی آن، بسیار لذت‌بخش است. اگر سیسمونی نوزاد را خریده‌اید و اکنون آماده‌ی چیدن و تزیین آن هستید، برای شما ایده‌هایی داریم. با ما همراه باشید.
خبرهای تازه