Tabnakbato | تابناک باتو

مدل‌های شیک و ساده برای پرده‌ی آشپزخانه

مدل‌های شیک و ساده برای پرده‌ی آشپزخانه

اگر تصمیم دارید پرده‌ی آشپزخانه‌ی خود را تغییر دهید، حتما لازم نیست به سراغ پرده‌های گرانقیمت موجود در بازار بروید. اگر کمی به هنر خیاطی مسلط هستید، می‌توانید با ذوق و سلیقه و هنر خود، پرده‌ی زیبا، ساده و شیکی را برای آشپزخانه بدوزید. در این زمینه برای شما ایده‌هایی داریم. با ما همراه باشید.
فنجان‌های جالب و عجیب!
واژه «فنجان» در ذهن تداعی کننده شکل خاصی است که معمولا فنجان‌ها به آن شکل طراحی می‌شوند اما امروز تصاویری از فنجان‌های جالب و عجیب را برای شما آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.
نمونه‌هایی از پیشخوان‌های زیبا و مدرن چوبی
از آنجا که پیشخوان‌های آشپزخانه معمولا در کنار اتاق نشیمن قرار می‌گیرند و نمای آن‌ها بی‌شک در چیدمان و نمای اتاق نشیمن تاثیر دارد، طراحان پیشخوان‌های آشپزخانه سعی می‌کنند در طراحی آن، بیشترین سلیقه را به کار ببرند. امروز برای شما تصاویری از مدل‌های زیبا و مدرن پیش‌خوان‌های آشپزخانه از جنس چوب را آماده کرده‌ایم.
دیوارهای سبز، نمایی زیبا و دلنشین در چیدمان
دیوار سبز یا دیوار زنده دیواری است که بخشی از آن و یا تمام آن دارای پوشش گیاهی است. دیوارهای سبز مبتنی بر شرایط ممکن است در محیط داخل یا خارج از ساختمان نصب گردد. هم چنین تکنیکها و رو‌ش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان دیوارهای سبز را در ابعادهای متفاوت به منظور فضاسازی محوطه داخلی و یا نمای بیرونی ساختمان ایجاد کرد.
تبدیل پیراهن مردانه به لباس بچگانه
امروز برای شما ایده‌هایی از تبدیل پیراهن‌های مردانه به لباس‌های بچه‌گانه را در نظر گرفته‌ایم. اگر کمی به هنر خیاطی وارد هستید، می‌توانید به جای دور انداختن پیراهن‌های قدیمی مردانه، آن‌ها را به لباس‌هایی زیبا برای کودکان دلبندتان تبدیل کنید. با ما همراه باشید.
اسباب بازی های نمدین پر انرژی هنرمند روس
جزئیات واقعی بسیار زیاد در این خانه های کوچک روستایی، مخاطب را شگفت زده می کند. البته این خانه ها به گونه ای ساخته شده اند که با هر چهار فصل سال مطابقت داشته باشند. تمام نسخه های این آثار صنایع دستی ساخته شده از نمد، منحصر به فرد هستند.
طراحی های خیره‌کننده‌ی سه‌بعدی خیابانی
طراحی سه‌بعدی هنر زیبایی است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و هنرمندانی مانند «Julian Beever»، «ادگار مولر» و «Manfred Stader»، در خلق آثار سه بعدی در خیابان‌های انگلستان، فرانسه، آلمان، ایالات متحده، استرالیا، آرژانتین و بلژیک زبانزد هستند.
مجسمه های سیمی؛ هشداری برای طبیعت در معرض خطر
خلق مجسمه‌های زیبا، پر انرژی و اسرارآمیز از اشیا و وسایل دور ریختنی، بخشی از اعتقاد هنری من است و بدون گفتن کلمه ای، با صدای بلند فکر می‌کنم. کار با مواد و وسایل مختلف به ویژه کاغذ و سیم به من این قدرت را می‌دهد تا احساسات خودم را در مورد محیط زیست و مصرف گرایی بیش از حد به اشتراک بگذارم.
ایده های خلاقانه و خارق العاده در بسته بندی
اما طرح ها و ایده های بسته بندی تأثیرگذار، پای را از آیین نامه ها و استانداردهایی که ما به آنها عادت کرده ایم، فراتر می گذارند و به یک محصول، ظاهری منحصر به فرد می دهند تا از سایر محصولات متمایز شود.
ایده‌هایی برای یک شگفتانه‌ی عاشقانه!
امروز برای شما ایده‌های کم هزینه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که با ذوق و سلیقه‌ی خود می‌توانید آنها را آماده کرده و همسر خود را شگفت زده کنید. با ما همراه باشید.
طراحی‌های زیبا با استفاده از قهوه
قهوه، این نوشیدنی خوش‌عطر و خوش‌طعم، این بار به عنوان وسیله‌ای برای طراحی استفاده شده است. در ادامه تصاویری از طرح‌های کشیده شده با استفاده از قهوه را برای شما آورده‌ایم. شما هم دست به کار شوید، یک فنجان قهوه‌ی داغ را در این هوای سرد، نوش جان کنید، کمی از قهوه را داخل فنجان نگه دارید و با آن طرح‌های زیبایی خلق کنید.
قفسه‌های کتاب فوق العاده منحصر بفرد
اگر می‌خواهید چیدمانی شیک و منحصر به فرد داشته باشید و قفسه‌های کتاب نیز جزیی از این چیدمان به شمار آیند، امروز برای شما ایده‌های جالبی داریم. با ما همراه باشید.
ایده‎هایی زیبا و مدرن از سنگ و آجر در نمای آشپزخانه
امروز برای شما ایده‌هایی از به کار بردن سنگ در نمای آشپزخانه را قرار داده‌ایم که علاوه بر جلوه‌ای زیبا که به فضا می‌بخشند، نمای آشپزخانه را نیز شیک تر نشان می دهند. با ما همراه باشید.
کاردستی‌های زیبا با شلوار جین‌های قدیمی
اگر شما هم در منزل، شلوار جین کهنه و یا قدیمی‌ای دارید که مورد استفاده‌ نیست می‌توانید با کمی سلیقه و خلاقیت آن را تبدیل به وسایل زیبا و کاربردی کنید و از هنر خود لذت ببرید. امروز برای شما ایده‌هایی از این دست داریم. با ما همراه باشید.
این خانه ی باریک؛ کوچک در ظاهر،جادار در باطن!
این خانه مثلثی شکل در دو طبقه بنا شده است و یک اتاق خواب در طبقه اول و همچنین یک آشپزخانه و یک سالن پذیرایی در طبقه دوم دارد. علاوه بر این ها، یک فضای بازی نیم طبقه که به وسیله نردبان (نردبام) قابل دسترسی است، در این خانه طراحی و تداریک دیده شده است.
استفاده از آینه در چیدمان داخلی
استفاده از آینه در خانه ها و فضاهای کوچک باعث می‌شود تا فضا بزرگتر به نظر آید و تلالو نور در آینه فضا را روشن تر نماید. تلفیق نور و آینه می تواند حس متفاوتی را در فضای شما ایجاد کند و با کمترین هزینه تغییری شگرف در منزل شما بوجود آورد.
خبرهای تازه