Tabnakbato | تابناک باتو

مدل‌های زیبا و متنوع رومیزی

مدل‌های زیبا و متنوع رومیزی

تلفیق هنرهای گلدوزی، هویه‌کاری و ... ، رومیزی‌های زیبا و متنوعی را به وجود آورده است که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. شما نیز اگر به این هنرها آشنایی دارید، می‌توانید از این تصاویر ایده‌های جدیدی بگیرید. در غیر این صورت، با سفارش آنها به اهل هنر، از این رومیزی‌ها بهره‌مند شوید.
بالش‌هایی با طرح‌های جالب و فانتزی
معمولا بالش و کوسن در همه‌ی خانه‌ها وجود دارد اما امروز تصاویری از بالش‌ها و کوسن‌هایی در طرح‌های جالب و فانتیزی برای شما قرار داده‌ایم. شما نیز می‌توانید از این طرح‌ها ایده گرفته و بالش‌های فانتزی و متنوعی را درست کنید. با ما همراه باشید.
راه‌پله‌هایی با طراحی جالب و عجیب
در جهان امروز، همه چیز در حال تغییر و پیشرفت است و چیدمان نیز از این امر، مستثنی نیست. امروز برای شما تصاویری از راه‌پله‌هایی را در نظر گرفته‌ایم که با آن چیزی که به طور معمول از راه‌پله در ذهن داریم، متفاوت است. شما در این تصاویر موادی چون چوب و شیشه را می‌بینید که در کنار دیگر عناصر، راه‌پله‌های متفاوتی را به وجود آورده‌اند.
میزهای دفتر کار در مدل‌های جالب و متنوع
میزهای اداری و دفتر کار، بسته به میزان استفاده از آن و وسایلی که روی آن قرار می‌گیرد، در طرح‌ها و جنس‌های گوناگون ساخته می‌شود. امروز برای شما تصاویری از مدل‌های جالب میز کار را قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
رخت‌آویزهای درختی؛ زیبا و متفاوت
اگر به دنبال تنوع هستید و یا می‌خواهید جلوه‌ای از طبیعت را در چیدمان خود لحاظ کنید، به شما رخت‌آویزهای درختی را پیشنهاد می‌کنیم. برای دیدن نمونه‌هایی از این رخت‌آویزها، با ما همراه باشید.
سنگ‌ریزه‌های زینت‌بخش باغچه‌های خانگی
سنگریزه‌های تزیینی در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف، تزیینی مناسب برای باغچه‌های خانگی و یا گلدان‌های شما به شمار می‌روند. امروز برای شما ایده‌هایی از تزیین باغ و باغچه و گلدان به وسیله‌ی این سنگریزه‌ها قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
کاغذدیواری‌های با طرح‌های خیره‌کننده
امروزه به لطف پیشرفت صنعت چاپ، می‌توان کاغذدیواری‌های زیبا و خیره کننده‌ای را تولید کرد و دیوارها را از یکنواختی خارج کرد. به این ترتیب می‌توانید در منزل یا محل کار خود نشسته و با کمک این طراحی‌های خیره‌کننده از غرب وحشی تا جنگل‌های زیبای استوایی از کهکشان‌ها تا دریاهای وحشی را بر روی دیوارهای خود داشته باشید.
مدل‌های زیبا و متنوع دوش حمام
دوش حمام، یکی از الزامات حمام است که علاوه بر جلوه‌ای که به حمام می‌بخشد، باید از نظر کارایی به گونه‌ای باشد که هم آب را به صورت یکسان پخش کند و هم در مصرف آب، صرفه‌جویی کند. امروز برای شما نمونه‌هایی از مدل‌های زیبا و متنوع دوش حمام را قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
آموزش تصویری یک عروسک نمدی
امروز تصمیم داریم شما را با مراحل دوخت یک عروسک نمدی زیبا آشنا کنیم. برای دوخت این عروسک، به پارچه‌های نمدی در رنگ‌های مختلف، پولک و مونجوق و نخ و سوزن احتیاج داریم. برای آشنایی با مراحل دوخت این عروسک زیبا، با ما همراه باشید.
آموزش ساخت زرافه نمدی و آویزهای بهاری برای تزیین خانه
هنرهای خانگی؛
پارچه نمدی برای ساخت عروسک مناسب است و در ردیف پارچه های پشمی قرار می گیرد. این پارچه ها چروک ناپذیر، جاذب رطوبت، و بسیار محکم و با دوام هستند به علاوه این که راحت برش می خورند و ریش ریش نمی شوند.
میزهایی با طراحی خیره‌کننده
امروز برای شما تصاویری از میزهای زیبا با طراحی‌های خیره‌کننده و خاص را قرار داده‌ایم. اگر شما نیز به دنبال داشتن میزهایی با طراحی خاص و منحصربه فرد هستید، می‌توانید از این تصاویر ایده گرفته و سفارش ساخت این میزهای زیبا را بدهید. با ما همراه باشید.
با این ایده‌ها، جهان را میهمان خود کنید
اگر از طرح‌ دیوار خانه یا محل کار خود خسته شده‌اید و به دنبال طرح‌های زیبا و متنوع و خاصی می‌گردید، برای شما پیشنهاد جالبی داریم؛ استفاده از کاغذدیواری با طرح نقشه‌ی جهان! با ما همراه باشید.
ایده‌هایی برای چیدمان دفتر کار
افراد شاغل، زمان زیادی را در محل کار خود سپری می‌کنند، از این رو، چیدمان محل کار چه برای افراد شاغل در آن مکان و چه برای مراجعین به آن، اهمیت زیادی دارد. امروز برای شما ایده‌هایی از چیدمان دفتر کار به ویژه در ابعاد کوچک، قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
مدل‌های زیبا و متنوع صندوق نامه
در گذشته، صندوق نامه یکی از ضروریاتی بود که در کنار هر ساختمانی وجود داشت. امروزه با گسترش فضای مجازی و کمتر شدن ارتباط کاغذی، کاربرد این صندوق‌ها بیشتر برای قرار دادن قبوض خدماتی و گاهی روزنامه و مجله و ... است. صندوق نامه در نگاه نخست شاید یک جعبه‌ی فلزی ساده به نظر آید ولی با کمی حوصله و خلاقیت می‌توان این صندوق فلزی ساده را نیز متفاوت کرد.
ایده‌هایی برای استفاده از چتر در چیدمان
در همه جای دنیا، معمولا برای در امان ماندن از باران و گاهی، نور آفتاب، از چتر استفاده می‌شود اما امروز برای شما تصاویری را آماده کرده‌ایم که در آن، از چتر در زیباتر کردن چیدمان استفاده شده است. با ما همراه باشید.
طراحی این پله ها اهل فن و ابداع را سر ذوق می آورد و سن پترزبورگ را در نزد آنان جلوه ای دیگر می بخشد. سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو است که در منتها الیه غرب این کشور قرار دارد.
خبرهای تازه