Tabnakbato | تابناک باتو

سرگرمی و دانستنی ها
حقایقی جالب و تاریخی درباره اولین عیدی t_btn_bolet

حقایقی جالب و تاریخی درباره اولین عیدی

فرماندهان پیکان و نیزه، بزرگان عقاب، قوش و شاهین، حکیمان حکمت، شاعران شعر، گوهرفروشان گوهر، جنگاوران شمشیر و خنجر، پوستین سازان و جامه فروشان جامه زربفت و پوست خز، کشاورزان نارنج، ترنج، گلابی و سیب برای پیش کش می‌فرستادند. عیدی دادن از آیین جالب و رسومی است که بین ایرانیان از گذشته تا امروز متداول بوده است.
سبک زندگی
مشکلات تک فرزندی، فواید تک فرزندی t_btn_bolet

مشکلات تک فرزندی، فواید تک فرزندی

همه این‌ها اتفاقات خوبی است، ‌اما مراقب باشید که فرزندتان از تجربیات کودکی مربوط به سن و سالی که در آن قرار دارد محروم نشود. او باید دوران رشد طبیعی خود را طی کند تا در آینده دچار مشکل نشود. بنابراین، او را درگیر مسائل خود نکنید. حواستان به سنش باشد و متناسب با سن او هم برنامه‌هایی در خانواده داشته باشید.
چهره ها
سلبریتی‌هایی که استعداد‌های پنهان دارند+عکس t_btn_bolet

سلبریتی‌هایی که استعداد‌های پنهان دارند+عکس

افراد مشهور زیر ذره بین زندگی می‌کنند. با این حال برخی از آن‌ها توانسته اند به خوبی استعداد‌های خود را مخفی نگه دارند. البته شاید هم قصد نداشتند استعداد خود را پنهان کنند و فقط رسانه‌های اجتماعی روی جنبه‌های دیگر زندگی آن‌ها تمرکز کرده اند.
سلامت و بهداشت
علت سردرد در کودکان چیست؟! t_btn_bolet

علت سردرد در کودکان چیست؟!

خوب است بدانید کودکان هم مانند بزرگ ترها سردرد می شوند و سردرد یکی از مشکلات متداول آن هاست. البته شیوع آن در کودکی به اندازه دوران بزرگسالی نیست اما کیفیت زندگی کودک را تحت تاثیر قرار می دهد و بر اشتها و خواب وی تاثیر منفی می گذارد.در این مطلب، به بررسی شایع ترین علل سردرد در کودکان پرداخته ایم.
مد و زیبایی
طراحی ناخن به سبک گل‌های بهاری t_btn_bolet

طراحی ناخن به سبک گل‌های بهاری

زیبایی طرح های گلدار برای دیزاین ناخن، کاملا مناسب روزهای بهاری است که در پیش داریم. با طرح های گلدار و رنگین ناخن می توانید استایلی جذاب و تازه تر از همیشه داشته باشید. با توجه به سلیقه خود، از میان مدل های بهاری که در ادامه مطلب برایتان آورده ایم، ایده بگیرید و زیباتر از همیشه بدرخشید.
چیدمان و هنر
بطری های دور ریختنی خود را عیدی بدهید t_btn_bolet

بطری های دور ریختنی خود را عیدی بدهید

یکی از عناصری که به وفور در هر خانه ای پیدا میشود، بطری های شیشه ای است که برای نگهداری انواع رب، ترشی، مربا و موادی از این دست استفاده شده اند و بعد از اتمام مواد خوراکی آنها دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد. شما میتوانید از این شیشه ها به صورت بازیافت استفاده کنید و برای تزیین خانه و یا هدایا، آنها را آماده کنید.
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
loading...