Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
سرگرمی و دانستنی ها
تصاویر ببری که به «سندرم داون» مبتلا بود t_btn_bolet

تصاویر ببری که به «سندرم داون» مبتلا بود

اگر تصور می کنید که انسان تنها موجودی است که در معرض ابتلا به چنین اختلالی است، اشتباه می کنید، حیوانات نیز دچار اختلالات ژنتیکی میشوند که مهمترین آن سندرم داون است و براساس آن شکل و مهارت های بدنی و ذهنی متفاوتی دارند.
سبک زندگی
چرا نباید هرگز با فرزندان خود یک جور رفتار کنیم؟ t_btn_bolet

چرا نباید هرگز با فرزندان خود یک جور رفتار کنیم؟

«هرگز با تمام فرزندان خود یک جور رفتار نکنید». پدر و مادر فرزندان ارشد و تک فرزندان باید از خود بپرسند در ماه‌ها و سال‌های نخستین زندگی فرزندشان چه کسی الگوی آن‌ها بوده است؟ معلوم است که والدین. اگر خیلی کوچک باشید و بخواهید از بزرگ‌تر و مسن‌تر از خودتان تقلید کنید، به زودی فکر می‌کنید که مجبورید کامل باشید.
چهره ها
فرزند سیسیلی هالیوود ۷۷ ساله شد t_btn_bolet

فرزند سیسیلی هالیوود ۷۷ ساله شد

هنگامی که آل پاچینو در ۲۵ آوریل ۱۹۴۰ در نیویورک به دنیا آمد، پدر و مادرش در خانه هنوز ایتالیایی حرف می‌زدند. نسل قبلی خانواده از آبادی کورلئونه در سیسیل به آمریکا مهاجرت کرده و رسم و رسوم سیسیلی هنوز در خانواده زنده بود.
سلامت و بهداشت
کاهش احتمال سرطان و بیماری‌های قلبی با دوچرخه‌سواری تا محل کار t_btn_bolet

کاهش احتمال سرطان و بیماری‌های قلبی با دوچرخه‌سواری تا محل کار

محققان در این پژوهش علمی دریافتند که دوچرخه‌سواری تا محل کار، تقریباً خطر ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی را به نصف کاهش می‌دهد. کارمندان و افرادی که مسیر خانه تا محل کار و بالعکس را با دوچرخه تردد می‌کنند، نسبت به اینکه از وسایل نقیله موتوری برای تردد استفاده کنند، کمتر در خطر ابتلا به بیماری‌ها قرار خواهند گرفت.
مد و زیبایی
مدهای تاریخی که خوشبختانه منسوخ شدند t_btn_bolet

مدهای تاریخی که خوشبختانه منسوخ شدند

گاهی با ورق زدن آلبوم‌های قدیمی و دیدن لباس‌های دوره‌های گذشته ممکن است با خودتان بگویید خدا رو شکر که دیگر این لباس‌ها مد نیستند! مد همیشه ابزاری برای زیباتر شدن نبوده؛ در طول تاریخ، گاهی مد با سیاست آمیخته شده و بعضا نشان دهنده‌ی طبقه و جایگاه خاصی برای افراد بوده است.
آشپزی
طرز تهیه‌ی کیک زبرا (گورخری) t_btn_bolet

طرز تهیه‌ی کیک زبرا (گورخری)

امروز برای شما دستور پخت کیکی را قرار داده‌ایم که ظاهر آن می‌تواند برای بچه‌ها خوشایند باشد. مراحل پخت این کیک بسیار آسان است. برای آشنایی با روش پخت، با ما همراه باشید.
چیدمان و هنر
کاردستی های شگفت انگیز با کاموا و مقوا t_btn_bolet

کاردستی های شگفت انگیز با کاموا و مقوا

همه چیز قدرت تبدیل شدن و تبدیل را دارد، کافیست خوب نگاه کنیم. چیزهای به ظاهر ساده و کوچک می توانند به کاردستی های خیلی زیبا تبدیل شوند، برای مثال کاموا و مقوا، به راحتی می توانید آن ها را به گل های رنگارنگ زیبا تبدیل کنید.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv