تابناک باتو | مجله اینترنتی

Tabnakbato | تابناک باتو

سرگرمی و دانستنی ها
کمک سه پزشک بلژیکی برای خودکشی یک دختر

کمک سه پزشک بلژیکی برای خودکشی یک دختر

قانون بلژیک به بزرگسالان اجازه می‌دهد، در صورت رنج بردن از آلام غیرقابل تحمل جسمی یا روانی ناشی از یک اختلال جدی و برگشت ناپذیر حق مرگ را به دست آورند. البته این قانون در سال ۲۰۱۴ کودکانی را که دچار بیماری‌هایی غیر قابل در مان بودند را نیز شامل شد.
آرشیو
سبک زندگی
میزان ثروت متولدین هر ماه ! جالبه

میزان ثروت متولدین هر ماه ! جالبه

تمامی مشکلات و اتفاقات زندگی همچنین فقر و ثروت به خود فرد بستگی دارد اما گفته می شود که میزان ثروت هر فرد با توجه به ماه تولد متفاوت است. از نظر روانشناسی متولدین آذر ،خرداد و بهمن مدام به دنبال تغییر حرفه خود هستند که این کار مانع از رسیدن فرد به ثروت می شود. در قسمت زیر میزان ثروت متولدین هر ماه را از نظر روانشناسی قرار داده ایم.
آرشیو
چهره ها
تیم فوتبالی که علیه دیکتاتوری مبارزه کرد!

تیم فوتبالی که علیه دیکتاتوری مبارزه کرد!

در سال ۱۹۸۱ در حالی که مردم برزیل زیر چکمه نظامی حکومتشان روز به روز ضعیف‌تر می‌شدند، گروهی از بازیکنان باشگاه کورینتیانس Corinthians تصمیم گرفتند با دخیل کردن همه بازیکنان، سرمربیان، تیم‌های فنی و پزشکی در تصمیم گیری‌های داخل این باشگاه، یک مدل دموکراتیک ویژه برای مدیریت باشگاه خود راه اندازی کنند.
آرشیو
سلامت و بهداشت
مواد غذایی که خستگی روزانه را برطرف می‌کند

مواد غذایی که خستگی روزانه را برطرف می‌کند

بعضی از روز‌ها با این که استراحت کافی دارید و رژیم غذایی تان کامل است باز هم در روز احساس خستگی می‌کنید. شاید این خستگی به ناهار شما مربوط باشد. ناهار، می‌تواند تاثیر زیادی بر احساسی داشته باشد که در بقیه روز دارید. اما غذا‌هایی وجود دارد که شما را پرانرژی نگه خواهد داشت، به طوری که می‌توانید در تمام روز احساس قدرت و انرژی کنید.
آرشیو
مد و زیبایی
زیباترین استایل‌های سلبریتی تونسی

زیباترین استایل‌های سلبریتی تونسی

درة‌زورق یکی از الهام‌بخش‌ترین سلبریتی‌های عربی در مد و لباس است. او همواره در مراسم‌های رسمی و فرش‌های قرمز مورد توجه طرفدارانش قرار می‌گیرد. او در سال ۲۰۱۹ میلادی با انتخاب لباس‌هایی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در عرصه مد پیشگام بود. او به تازگی پا به سن ۴۰ سالگی گذاشته‌است.
آرشیو
آشپزی
طرز تهیه‌ی سس چیلی؛ خوش‌طعم و خوش‌عطر

طرز تهیه‌ی سس چیلی؛ خوش‌طعم و خوش‌عطر

معمولا سسی که بیشتر ما‌ها همراه چیزایی مثل سیب زمینی سرخ شده یا پیتزا و … میخوریم همون سس گوجه فرنگی یا کچاب همیشگیه، اما در این مطلب میخوام طرز تهیه یه سس خوشمزه و خیلی راحت که در کمتر از ۵ دقیقه حاضر میشه رو بهتون یاد بدیم که با سس گوجه فرنگی درست میکنیم و خیلی خوش طعم و خوش عطره و مطمئنم بعد درست کردنش و میل کردنش حتما مشتریش میشین و همیشه برای کنار سیب زمینی سرخ شده یا پیتزا تهیه اش میکنین.
آرشیو
چیدمان و هنر
رنگ‌های دکوراسیون سال ۲۰۲۰

رنگ‌های دکوراسیون سال ۲۰۲۰

در حالی که طیفی از رنگ‌ها در سال ۲۰۲۰ شاهد تغییراتی هستند، رنگ‌های براق کم کم به دست فراموشی سپرده می‌شوند و رنگ‌های روشن مات جایگزین آن‌ها می‌شوند. صورتی هزاره‌ای (millennial pink) به رنگ صورتی ملایم دیگر از صحنه‌ها خارج می‌شود و جای خود را به رنگ دیگری می‌دهد.
آرشیو
خبرهای تازه
bato-adv