Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
سرگرمی و دانستنی ها
اثرات شگرف پیشرفت فناوری‌های نوین بر آینده مشاغل t_btn_bolet

اثرات شگرف پیشرفت فناوری‌های نوین بر آینده مشاغل

شاغلان در سراسر جهان نگران چیزی هستند که تهدیدی وجودی برای مجموعه وسیعی از مشاغل به حساب می آید. به عنوان مثال آیا ممکن است که رواج استفاده از خودروهای بدون راننده باعث شود کار رانندگی کامیون منسوخ شود؟ در این صورت میلیونها راننده کامیون در سراسر جهان بیکار خواهند شد.
سبک زندگی
«بحران جنسی» و داده هاي اقتصادي t_btn_bolet

«بحران جنسی» و داده هاي اقتصادي

فردی که برای به چشم فلان هنرپیشه سینما آمدن، از منابع ملی و صندوق های عمومی اختلاس می‌کند تا «تهیه کننده سینما» شود را نمی‌توان تنها با داده‌های «اقتصاد سیاسی» درک کرد. به عبارت دیگر، کسی که میلیاردها تومان از اموال عمومی را غارت می‌کند و به عرصه سینما می‌برد که در نهایت چهارتا هنرپیشه سینما را با اسم کوچک صدا کند، تنها با رجوع به آرای «فروید» قابل تحلیل است.
چهره ها
۷ فیلم زندگینامه ای که کاملاً منطبق بر واقعیت ساخته شده اند t_btn_bolet

۷ فیلم زندگینامه ای که کاملاً منطبق بر واقعیت ساخته شده اند

در این میان معدود فیلم هایی نیز وجود دارند که تا جایی که امکان دارد سعی می کنند به واقعیت داستان و ماجرا متکی باشند. در ادامه این مطلب قصد داریم ۷ فیلم زندگینامه ای را به شما معرفی کنیم که تا حد ممکن واقعیت ماجرا در آن ها منعکس شده است.
سلامت و بهداشت
تشخیص وجود سرطان پروستات با یک آزمایش خون ساده t_btn_bolet

تشخیص وجود سرطان پروستات با یک آزمایش خون ساده

سرطان پروستات (Prostate cancer) پیشرفت سرطان در پروستات است که غده‌ای در دستگاه تناسلی مردان است. بیشتر سرطان‌های پروستات آرام رشد می‌کنند، اما برخی نسبتا سریع رشد می‌کنند. سلول‌های سرطانی ممکن است از پروستات گسترش و به دیگر بخش‌های بدن برسند، به ویژه استخوان ها و گره‌های لنفاوی.
مد و زیبایی
مدل های زیبای شینیون موی کوتاه t_btn_bolet

مدل های زیبای شینیون موی کوتاه

در این مطلب برای شما دوستانی که موهای بلند ندارید تصاویر تعدای از بهترین مدل ها شینیون موی کوتاه را ارائه می دهد، پس اگر به دنبال زیباسازی موهای کوتاه تان برای یک مراسم خاص هستید با ما همراه شوید.
آشپزی
طرز تهیه رشته پلو با مرغ، غذای سنتی ایرانی t_btn_bolet

طرز تهیه رشته پلو با مرغ، غذای سنتی ایرانی

رشته پلو یکی از لذیذترین پلوهای مخلوط ایرانی است که با مرغ که ترکیب شود، طعم فوق العاده ای پیدا میکند. در این بخش از آموزش آشپزی طرز تهیه این غذای لذیذ را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.
چیدمان و هنر
استفاده از سنگ در چیدمان داخلی t_btn_bolet

استفاده از سنگ در چیدمان داخلی

امروزه شاهد استفاده از طرح‌های زیبای سنگ‌های آنتیک در جای جای منازل، ادارات، شرکت‌ها، مجموعه‌های ورزشی، سالن‌ها، فضای داخلی آپارتمان مانند دیوارهای اتاق، آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و دیگر مکان‌ها هستیم. هر چند نمونه‌های کاغذ دیواری جایگزین سنگ آنتیک امروزه در بازار وجود دارد، ولی سنگ آنتیک جایگاه خود را حفظ کرده و نمونه اصل آن خواهان بسیاری دارد.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv