Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
سرگرمی و دانستنی ها
جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت t_btn_bolet

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

ضربه‌ی روحی و روانی ناشی از آزار و اذیت‌های دیگران، این دختر را مجبور کرد تا وارد یک برنامه تلویزیونی شود. یک برنامه تلویزیونی که شرکت کنندگان آن تلاش می‌کردند تا جایزه این مسابقه تلویزیونی را از آن خود کنند.
سبک زندگی
عجیب ترین طلاق ها در سال 95 در ایران t_btn_bolet

عجیب ترین طلاق ها در سال 95 در ایران

چهار سال است ازدواج کرده‌ام، ولی در این مدت حتی یک بار هم با شوهرم دعوا نکردم. شوهرم هرچه می‌گویم گوش می‌کند و هیچ وقت دعوا به راه نمی‌اندازد. حتی گاهی اوقات از روی عمد سعی کردم حرفی بزنم یا کاری کنم که عصبانی شود، ولی باز هم سکوت کرده و هیچ خشمی از خود نشان نداده است.
چهره ها
هوشنگ مرادی کرمانی: در ظاهر آرامم، از داخل ویران t_btn_bolet

هوشنگ مرادی کرمانی: در ظاهر آرامم، از داخل ویران

شب های کودکی اش با قصه های پدربزرگی شروع می شد که قصه گوی خوبی بود، اما بیشتر مواقع در میانه قصه گفتن به خواب می رفت و این جا بود که باید خودش دست به کار می شد و قصه را تعریف می کرد تا شب و قصه به پایان برسد.
سلامت و بهداشت
درمان سریع سرماخوردگی در نوروز t_btn_bolet

درمان سریع سرماخوردگی در نوروز

سرماخوردگی از جمله بیماری‌هایی است که در فصل بهار به وفور یافت می‌شود و به سادگی قابلیت انتقال دارد. بنابراین اگر دوست ندارید سفرتان با عطسه، گلودرد و خستگی همراه باشد در این مقاله با ما همراه باشید تا روش‌های ساده و در عین حال کاربردی در این خصوص را با هم مرور کنیم.
مد و زیبایی
جایگاه عطر در زندگی مردم دنیا t_btn_bolet

جایگاه عطر در زندگی مردم دنیا

عطر،‌ یكی از نمادهای ماندگاری خاطره در ذهن ماست. بسیاری از ما اتفاقات، ‌لحظه‌ها، ‌آدم‌ها و... خوب و بد زندگی‌مان را با بوییدن مجدد یك عطر به خاطر می‌آوریم و این نشان می‌دهد عطر،‌ جایگاه ویژه‌ای در زندگی و خاطرات ما دارد. ببینیم مردم دنیا از گذشته تا امروز چه رفتاری با عطر دارند.
آشپزی
طرز تهیه لپه پلو با زیره t_btn_bolet

طرز تهیه لپه پلو با زیره

در مطلب زیر طرز تهیه یک غذای محلی کرمانی باچاشنی زیره را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید. ابتدا لپه را با مقدار مناسبی آب روی حرارت بگذارید تا بپزد. لپه را در آبکش بریزید و از روی آن آب سرد رد کنید.
چیدمان و هنر
میزهای جالب و خاص برای اتاق نشیمن t_btn_bolet

میزهای جالب و خاص برای اتاق نشیمن

امروز برای کسانی که به دنبال داشتن وسایل خاص و منحصر به فرد هستند، تصاویری از میزهای اتاق نشیمن قرار داده‌ایم که به شکلی جالب طراحی شده‌اند. برای دیدن تصاویر این میزها، با ما همراه باشید.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv