Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
سرگرمی و دانستنی ها
گرانقیمت‌ترین آپارتمان اشرافی جهان کجاست؟ + عکس t_btn_bolet

گرانقیمت‌ترین آپارتمان اشرافی جهان کجاست؟ + عکس

این پنت‌ هاوس سوپر لوکس با دید و نمایی حیرت‌انگیز شامل۱۲۶۰۰ متر مربع فضای زندگی که در 5 طبقه کامل گسترده شده است که هر طبقه آشپزخانه لوکس خاص خودش را دارد. هر طبقه به آبنما و سرسره‌های آبی مجهز شده که پس از گذشتن از سالن تفریحات آن طبقه، در تراس آن طبقه به استخر شیشه‌ای می‌ریزد.
سبک زندگی
چگونه شخصیتی کاریزماتیک، با جذبه و تأثیرگذار داشته باشیم؟! t_btn_bolet

چگونه شخصیتی کاریزماتیک، با جذبه و تأثیرگذار داشته باشیم؟!

فکر کنید چطوری یک شیر یا ببر حرکت میکنند هنگامیکه میخواهند شکار کنند.آهسته، نرم و با هدف. این ها حرکاتی هستند که نشان از بی عجلگی میدهند زیرا از هیچ چیز نمی ترسند. از خودتان بپرسید "من چطوری حرکت میکردم اگر هیچ غم و غصه و ترسی در این دنیا نداشتم؟" آرام و آهسته،طوری حرکت کنید انگار شما نمونه ی یک انسان کامل هستید.
چهره ها
انیمیشنی که سینماهای آمریکا را به هم ریخت t_btn_bolet

انیمیشنی که سینماهای آمریکا را به هم ریخت

وقتی حدود سه ماه پیش، «بچه رئیس» روی پرده رفت، همه جا پر شد که آمریکایی ها دونالد ترامپ را با ساخت یک انیمیشن دست انداخته اند و الک بالدوین به عنوان صداپیشه کاراکتر اصلی، ادای رئیس جمهور منتخب را در آورده. این که چنین ادعایی تا چه اندازه حاصل همزمانی تصادفی بوده و تا چه اندازه عامدانه، مسئله ای است که در ادامه رمزگشایی شده است.
سلامت و بهداشت
معجزه گیاه t_btn_bolet

معجزه گیاه "رازیانه" برای سلامتی زنان

رازیانه گیاهی معطر ، علفی و دوساله می باشد که ارتفاع آن تا ۲ متر نیز می رسد ساقه رازیانه دارای شیارهای هم دریف و موازی است و برگهای آن نازک و نخی، مانند شود می باشد.رازیانه دارای گلهای زرد وخوشه مانند در انتهای ساقه آن است. این گیاه دارای طعم تند، تلخ و شیرین است و کمی به طعم نعناع شبیه است.
مد و زیبایی
تغییرات مدل مو نیکول کیدمن در گذر سال ها t_btn_bolet

تغییرات مدل مو نیکول کیدمن در گذر سال ها

نیکول مری کیدمن ستاره معروف هالیوودی اخیرا تولد 50 سالگی خود را جشن گرفته است، وی در طول این سال ها انواع مختلف مدل مو و آرایش های متعدد را امتحان کرده است. تصاویر زیر گلچین جالبی از مدل مو و آرایش های نیکول کیدمن در گذر سال هاست.
آشپزی
نوشیدنی گرمک، مناسب برای فصل گرما t_btn_bolet

نوشیدنی گرمک، مناسب برای فصل گرما

گرمک یکی از بهترین منابع ویتامین A است و مملو از بتا کاروتن است که در بدن تبدیل به ویتامینA می شود. در یک فنجان آب گرمک فقط ۵۶ کالری انرژی وجود دارد ولی ۱۲۹% نیاز روزانه ما به ویتامینA را تامین می‌کند که تاثیر آن در بهبود بینایی و پوست بدن بر همه واضح است. گرمک یکی از غنی‌ترین میوه‌های حاوی ویتامینC است. گرمک علاوه بر ویتامین هایA وC حاوی مواد مغذی مفید دیگری مثل پتاسیم، فولات، فیبر، منیزیم، ید و ویتامین هایB۶،B۳،B۵ وB۱ است.
چیدمان و هنر
ایده‌هایی برای چیدمان متفاوت اتاق پذیرایی t_btn_bolet

ایده‌هایی برای چیدمان متفاوت اتاق پذیرایی

دکوراسیون اتاق نشیمن یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون داخلی هر خانه ای است. اگر می خواهید یک اتاق نشیمن رنگی و زیبا بچینید بهتر است از ترکیب رنگی های زیر الگوبرداری کنید.بی شک هدف ما از ارایه این ایده‌ها در نظر گرفتن ترکیب رنگ‌های گوناگون و طرح‌های زیبا در کنار یکدیگر و انرژی‌ای که از این چیدمان به بیننده منتقل می‌شود، می‌باشد که در فضاهای کوچک و بزرگ، قابل استفاده باشد.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv