Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
سرگرمی و دانستنی ها
اینستاگرام چهره های ویدیویی را فیلتر می کند t_btn_bolet

اینستاگرام چهره های ویدیویی را فیلتر می کند

نحوه استفاده از فیلترهای چهره بسیار آسان است. کاربران می‌توانند قبل از شروع استریم زنده یا اشتراک‌گذاری ویدیو و همین‌طور در هنگام پخش ویدیو با ضربه زدن به آیکون چهره در گوشه پایین سمت راست اینستاگرام؛ آن را انتخاب و اعمال کنند. با انتخاب هر فیلتر، ظاهر کاربر در ویدیوی زنده تغییر می‌کند و ضمناً می‌تواند از هر تعداد فیلتر چهره استفاده کند.
سبک زندگی
چرا مردان باید از حقوق زنان دفاع کنند؟ t_btn_bolet

چرا مردان باید از حقوق زنان دفاع کنند؟

بسیاری از دختران نوجوان به اجبار به ازدواج مردانی با اغلب بیش از دو برابر سنشان درمی آیند. به عنوان مثال یک سوم دختران تانزانیا، قبل از هجده سالگی به اصطلاح شوهر داده می شوند.
چهره ها
علی ضیا: آرزویم اجرای برنامه سحرگاهی است t_btn_bolet

علی ضیا: آرزویم اجرای برنامه سحرگاهی است

یکی از مجریان مطرح و البته جوان ما در سیما علی ضیاء است. ضیاء فعالیت خود را از رادیو آغاز کرد؛ او با اجرای برنامه «گزینه جوان» و پس از مدت کوتاهی برنامه «نیمروز» در مدت زمان کوتاهی توانست نام خود را در کنار مجریان محبوب تلویزیون قرار دهد.
سلامت و بهداشت
کشفی تازه: علت التیام سریع زخم های دهان t_btn_bolet

کشفی تازه: علت التیام سریع زخم های دهان

دانشمندان از حضور عاملی مبارز با باکتری های دهانی به نام هیستاتین-۱ آگاه بودند اما در این تحقیق، قصد کشف ساز و کار دقیق این ماده را داشتند. طی مجموعه‌ای از آزمایش ها، این ماده را به سلول های جنین مرغ و چندین نمونه از سلول های رگهای انسان تزریق کردند.
مد و زیبایی
آموزش مرحله به مرحله بافت موی هلندی t_btn_bolet

آموزش مرحله به مرحله بافت موی هلندی

بافت مو در مدلهای مختلف هرکدام زیبایی خاصی به موهایتان می دهد، بافت موی هلندی بافتی است که دور سر زده می شود که در این بخش قصد داریم آموزش مرحله به مرحله آن را برایتان داشته باشیم.
آشپزی
رول پنیری، همراهی لذیذ برای سوپ‌ها t_btn_bolet

رول پنیری، همراهی لذیذ برای سوپ‌ها

«رول پنیری» نان خوشمزه‌ای است که در برخی کشورها، تهیه شده و در کنار سوپ، سرو می‌شود. برای آشنایی با مواد اولیه و روش پخت این نان خوشمزه، با ما همراه باشید.
چیدمان و هنر
بلوک‌های شیشه‌ای چه کاربردی دارند؟ t_btn_bolet

بلوک‌های شیشه‌ای چه کاربردی دارند؟

لوک‌های شیشه‌ای مزایای زیادی دارند از جمله؛ سبک بودن، امکان بکارگیری طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، سادگی و سرعت عمل بالا در نصب و به کارگیری، امکان بکارگیری در تمام یا بخش‌هایی از نمای ساختمان، امکان بکارگیری در ساخت پیشخوان آشپزخانه و ... . این بلوک‌ها علاوه بر تحمل فشار زیاد، قابلیت عبور نور را نیز دارند به همین علت در ساخت دیوارهای داخلی، نماهای خارجی، پارتیشن بندی و ... کاربرد زیادی دارند.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv