Tabnakbato | تابناک باتو

سرگرمی و دانستنی ها
رخدادهای اسرارآمیز در مرموزترین مکان های زمین t_btn_bolet

رخدادهای اسرارآمیز در مرموزترین مکان های زمین

... باید گفت که چندین مورد اشیا پرنده‌ی مرموز نیز در این منطقه مشاهده شده‌اند که اولین آن به سال 1760 برمی‌گردد. در مورد عجیب دیگر، در شب هالووین سال 1908 میلادی، دو فرد که از این ناحیه عبور می‌کردند در آسمان نور بزرگی مانند فانوس دریایی مشاهده کردند که بعد از حدود 40 دقیقه ناپدید شد.
سبک زندگی
برای سنجش دیگران به چه چیزی باید توجه کرد؟ t_btn_bolet

برای سنجش دیگران به چه چیزی باید توجه کرد؟

چگونه می توان به این مهم پی برد؟ برای شروع می توانید از همکارتان بپرسید که راجع به شرکت چه فکر می کنند؟ سپس بپرسید که کار کردن با فلانی چطور است؟ اگر پاسخشان چیزی شایسته و مثبت بود، خوشحال باشید. شما یک دوست تازه پیدا کرده اید.
چهره ها
بهترین فیلم های  جاسوسی که باید ببینید t_btn_bolet

بهترین فیلم های جاسوسی که باید ببینید

سینمای جاسوسی بیشتر از همه مدیون جیمز باند یان فلمینگ انگلیسی است. جیمز باند فلمینگ به مانند شوالیه ای اصیل شخصیتی مودب و با جسارت از خود نشان می دهد. او با دشمنان مختلف خارجی (که اغلب کلیشه ای از شیطان های دیوانه ای هستند که می خواهند بر جهان حکمرانی کنند) درگیر می شود، و آنها را از بین می برد.
سلامت و بهداشت
پزشکان درمان خاصی برای کبودی ندارند به جز... t_btn_bolet

پزشکان درمان خاصی برای کبودی ندارند به جز...

این کبودی ها به علت پارگی میکروسکوپی در رگ های خونی زیر پوست است. کبودی ناشناخته که به آسانی رخ می دهد یا بدون علت ظاهر می شود ممکن است نشان دهنده اختلال خونریزی باشد، به خصوص اگر کبودی همراه با خونریزی بینی یا خونریزی مکرر باشد.
مد و زیبایی
راهنمای انتخاب مدل کت و شلوار برای خانم های کوتاه قد t_btn_bolet

راهنمای انتخاب مدل کت و شلوار برای خانم های کوتاه قد

چیزی غیرقابل مقاومت در مورد کت و شلوار وجود دارد ولی به همان نسبت اگر سایز تن انتخاب نشود، تاثیر معکوس داشته و می تواند اندام را نامتناسب نشان دهد، به خصوص اگر قد بلندی نیز نداشته باشید.
آشپزی
سالاد عدس با سس زیره t_btn_bolet

سالاد عدس با سس زیره

عدس از سری حبوبات با طبع سرد و خشک است که سرشار از آلبومین، هیدرات کربن، مواد معدنی، آب و سلولز است. از سری مواد معدنی عدس میتوان به پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و آهن اشاره کرد. ویتامین‌های موجود در عدس شامل C ، PP ، B۲ ، B۱ و A هستند. عدس برای دفع سموم بسیار مناسب است زیرا پتاسیم موجود در آن، باعث فعالیت زیاد کلیه می‌شود.
چیدمان و هنر
چیدمان داخلی به سبک طراحان ژاپنی t_btn_bolet

چیدمان داخلی به سبک طراحان ژاپنی

در این سبک، بیشتر از شلف‌ها و قفسه‌های چوبی که در کنار دیوار قرار دارند، استفاده می‌شود تا ضمن نظم بخشیدن به فضای اطراف، وسایل مورد نیاز، به راحتی در اختیار قرار گیرند. مثلا ژاپنی‌ها به مبلمان‌های بزرگ و چند منظوره مانند مبلمان‌های تاشو، علاقه‌ی زیادی دارند.
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv