Tabnakbato | تابناک باتو

سرگرمی و دانستنی ها
10 پل شگفت آور برای عبور حیوانات و نجات جان آنها t_btn_bolet

10 پل شگفت آور برای عبور حیوانات و نجات جان آنها

برآورد اینکه هر ساله چه تعداد از حیوانات به علت برخورد با وسایل نقلیه در جهان تلف می شوند، بسیار سخت و دشوار است اما روزانه تا یک میلیون حیوان، تنها در جاده های ایالات متحده از بین می روند. همان طور که در زیر این خبر خواهید دید، برخی از کشورها، مشقات فراوانی را تحمل می کنند تا از ایمنی حیات وحش خود اطمینان حاصل کنند.
سبک زندگی
پورنوگرافی (تصاویر مستهجن) چیست و چه اثرات مخربی دارد؟ t_btn_bolet

پورنوگرافی (تصاویر مستهجن) چیست و چه اثرات مخربی دارد؟

جالب است که این بازیگر فیلم های مبتذل، ویژگی همسر مورد علاقه و رویایی خود را اینچنین توصیف می کند: فداکار، مهربان و کسی که دلش بخواهد بچه دار شود. او در نهایت اعتراف می کند: راستش در صنعت پورونوگرافی نمی توانم چنین کسی را پیدا کنم!
چهره ها
رکورددارهای اسکار را بشناسید t_btn_bolet

رکورددارهای اسکار را بشناسید

اسکار معتبرترین و مهم‌ترین جایزه سینمایی جهان است که امسال هشتادونهمین دوره آن در لس‌آنجلس برگزار خواهد شد. این مراسم امسال تحت تاثیر سیاست‌های افراطی و تبعیض‌آمیز ترامپ قرار گرفته است.
سلامت و بهداشت
عضوهایی از بدن که تاکنون عملکرد آنها کشف نشده t_btn_bolet

عضوهایی از بدن که تاکنون عملکرد آنها کشف نشده

در دوران قدیم کارکرد اعضای مختلف بدن برای انسان ها ناشناخته بود ولی با پیشرفت علم رفته رفته پرده از راز و عملکرد این ارگان های اسرار آمیز برداشته شد. با این وجود حتی در قرن بیست و یکم نیز هنوز عضوهایی در بدن وجود دارند که دانشمندان درک کامل و درستی از عملکرد و دلیل وجود آن ها ندارد.
مد و زیبایی
چهره های نه چندان زیبای موفق دنیای مد t_btn_bolet

چهره های نه چندان زیبای موفق دنیای مد

در این مقاله شما را با چهره‌های موفق دنیای مد آشنا می‌کند که علی‌رغم داشتن ظاهری نه‌چندان زیبا به مدل‌های موفقی تبدیل شده‌اند و نقص جسمانی نتوانسته آنها را از پیشرفت و داشتن آینده‌ای درخشان باز دارد.
آشپزی
طرز تهیه کیک توت فرنگی t_btn_bolet

طرز تهیه کیک توت فرنگی

امروز تصمیم داریم شما را با شیوه‌ی پخت کیک توت فرنگی آشنا کنیم. یک کیک ساده و لذیذ که پختن آن را به شما توصیه می‌کنیم. با ما همراه باشید. شکر و کره را در ظرفی ریخته و تخم مرغ، وانیل و شیر را به آن اضافه و خوب مخلوط می‌کنیم و....
چیدمان و هنر
ایده‌هایی جالب برای تعبیه‌ی جاساز در چیدمان t_btn_bolet

ایده‌هایی جالب برای تعبیه‌ی جاساز در چیدمان

جاساز در چیدمان روشی برای استفاده از فضاهای کوچک به منظور قرار دادن یا مخفی کردن برخی وسایل است. در این روش علاوه بر این‌که کمترین فضای ممکن اشغال می‌شود، از آن می‌توان به بهترین شکل، بهره گرفت. برای دیدن ایده‌هایی از این جاسازهای جالب، با ما همراه باشید.
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv