Tabnakbato | تابناک باتو

تلاش جانی دپ برای حذف همسر سابقش از فیلم « آکوامن »

تلاش جانی دپ برای حذف همسر سابقش از فیلم « آکوامن »

جانی دپ ستاره پرحاشیه هالیوود به لابی با استودیوی برادران‌وارنر برای بیرون کردن همسر سابق خود یعنی امبر هرد از پروژه «آکوامن» متهم شده است. دپ این روزها در مقام شاکی و متهم درگیر پرونده‌های قضایی متعددی است.
ادعای جنجالی دختر جوان درباره ساموئل اتوئو فوتبالیست سرشناس
این اولین باری نیست که اتوئو به خاطر مسائلی این چنینی دادگاهی می‌شود و درتابستان گذشته هم یکی از همسران سابق اتوئو، از او شکایت کرده بود که فرزندش رار‌ها کرده است. طبق گفته مادر این نوجوان، اتوئو در فرودگاه با عصبانیت به فرزندش گفته بود که فراموش کند که پدری دارد.
رکورد زدن گروه کره‌ای در بهترین آلبوم‌های بریتانیا
گروه کره‌ای "بی تی إس"، نخستین گروه کره‌ای است که آلبومش در فهرست بهترین آلبوم‌های بریتانیا قرار گرفته است. این گروه در روز جمعه رکورد زد. آلبوم اخیر گروه MAP OF THE SOUL: PERSONA رتبه اول را کسب کرد.
خواهر و برادر‌های معروف و تاریخ‌ساز دنیا
چهره‌های مشهور دنیا اغلب تنها عضو افتخار آفرین خانواده‌ی خود بوده اند. اما خانواده‌هایی هم بوده اند که بیشتر از یک فرزند مشهور داشته اند. بعضی از این خواهر و برادر‌ها در موفقیت یکدیگر شریک بوده اند و بعضی از آن‌ها هر یک به شیوه‌ی خود تأثیرگذار بوده اند. در ادامه با تعدادی از خواهر و برادر‌های معروف و تأثیرگذار تاریخ آشنا خواهیم شد.
کمک ۱۰۰ میلیون یورویی زوج معروف به بازسازی نوتردام
فرانسوا_ هنری پینو میلیاردر فرانسوی تعهّد کرد ۱۰۰ میلیون یورو به بازسازی کلیسای جامع نوتردام که بخشی از آن در آتش سوزی بزرگ عصر دوشنبه سوخت اختصاص دهد. آتش سوزی بزرگ منجر به فروریختن بخشی از کلیسای جامع شد.
تابلوی اهدایی، جان تراولتا را تحت تأثیر قرار داد
بازیگر معروف آمریکایی جان تراولتا جشن تولد پسر بزرگش «جت» که در سال ۲۰۰۹ میلادی از دنیا رفته است را برگزار کرد. یکی از هواداران جان تراولتا این بازیگر ۶۵ ساله و کهنه کار، تابلوی رنگ روغنی را از روی چهره جت پسر او کشیده و برای او ارسال کرد.
چهره ستاره‌ها، قبل و بعد از رسیدن به شهرت
ستاره‌های بسیاری پس از رسیدن به شهرت، تغییراتی را برای جذابیت بیشتر به ظاهر خود می‌دهند. در واقع برخی از آن‌ها برای جذب طرفداران بیشتر، دست به هر عمل جراحی می‌زنند به طوری که ظاهرشان قبل و بعد از شهرت، از این رو به آن رو می‌شود.
خاطره‌بازی با «مهدی باقربیگی»؛ مجیدِ قصه‌ها
روبه‌روی آیینه ایستاده و با لهجه غلیظ اصفهانی به تصویر خودش در آیینه می‌گوید: «آقا مجید! شوما ترقی می‌کنیدا» مجید در این طرف آیینه می‌پرسد: «چیطوری؟» و دوباره مجید در آیینه می‌گوید: «شوما به چیطوریش کار نداشته باش، اونش با من.»
چیز‌هایی که باید در مورد فصل آخر «بازی تاج و تخت» بدانید
فقط کمی صبر کنید تا حماسه آتش و یخ تمام جهان را فرا بگیرد، بیشتر و قوی‌تر از همیشه، چون اچ بی او بزرگترین مخلوق‌اش را برای آخرین بار به میدان می‌فرستد تا در هیاهوی دنیای رسانه و سرگرمی سال ۲۰۱۹، بازی تاج و تخت فاتح بزرگ باشد.
خیانت شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون؟!
کاربران فضای مجازی، درباره اتفاقات جدیدی می‌گویند که خانواده سلطنتی انگلستان چندی است به آن گرفتار شده است. این خبر‌ها می‌گویند کیت میدلتون، دوشس کمبریج خبر‌هایی درباره خیانت همسرش شاهزاده ویلیام دریافت کرده است. ویلیام با دوست صمیمی کیت میدلتون به نام «رز هانبری» وارد رابطه عاطفی پنهانی شده است.
نگاهی به دردسر‌های رانندگی و جریمه‌های سلبریتی‌ها
سلبریتی‌ها خودروهای رنگ و وارنگ زیادی در کلکسیون‌شان دارد و هر روز هوس می‌کنند با یکی از این خودروهای تراز اول جاده‌ها را زیر پا بگذارند. اما سواری با این خودروها دردسرهای زیادی برای پلیس ایجاد می‌کند و هر از گاهی شاهد اخباری از جریمه‌های سنگین سلبریتی‌ها هستیم.
پاسخ مقامات روسی به لئوناردو دی کاپریو درباره نهنگ‌ها
دی کاپریو در فضای مجازی با هدف وادار کردن روسیه به آزاد کردن نهنگ‌هایی که در استخر‌های کوچک در منطقه خلیج ناخودکا در کنار دریای ژاپن، با انتشار یادداشتی اقدام به جمع آوری امضا کرده بود.
سیاستمدار آلمانی از کمدین زن ایرانی به دادگاه شکایت کرد
پس از واکنش تند انیسا امانی کمدین ایرانی به اظهارات نژادپرستانه نماینده حزب آلترناتیو برای آلمان، این نماینده از او به دادگاه شکایت کرده است. اختلاف میان نماینده حزب آلترناتیو برای آلمان در مجلس ایالتی بایرن و انیسا امانی، کمدین ایرانی‌آلمانی به اوج خود رسیده و آندراس وین‌هارت از امانی شکایت کرده است.
هلی بری، سلبریتی ۵۰ ساله‌ای که هنوز زیباست!
گذر عمر بر چهره اش آشکار نیست، هلی بری ۵۲ ساله، یکی از جذاب‌ترین سلبریتی‌های حال حاضر هالیوود به شمار می‌رود. برخی از مردم از جمله Yann Moix معتقدند که زنان پس از سن ۵۰ سالگی، جذابیت و زیبایی خود را از دست می‌دهند، اما هلی بری با سرزندگی و جذابیتی که در سن ۵۲ سالگی دارد، دیدگاه آن‌ها را به چالش می‌کشد.
گفتگو با «گیتی موسوی»؛ قدرتمند‌ترین زن جهان
گیتی موسوی ٤٣ ساله که رشته تحصیلی‌اش ادبیات بوده حالا به‌عنوان قدرتمند‌ترین زن جهان شناخته می‌شود. هر چند که او هنوز نتوانسته نامش را در گینس ثبت کند، اما با کشیدن یک تریلی١٢ تن و ٢٧٠ کیلویی، رکورد یک زن استرالیایی که پیش از این تریلی ١١ تن و ٣٥٠ کیلویی را کشیده بود، شکست.
صرف نظر هالیوودی مشهور از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا!
ستاره رئالیتی شو و مدل لباس آمریکایی به طور کلی از ایده ورود به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا شانه خالی کرد. کیم کارداشیان در ماه ژوئن گذشته گفته بود که تلاشی برای نامزد ریاست جمهوری آمریکا ندارد، اما در عین حال ورود خود به جهان سیاست و نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را بعید ندانست.
خبرهای تازه