Tabnakbato | تابناک باتو

طب سنتی کدام سبک زندگی را به شما پیشنهاد می کند؟

طب سنتی کدام سبک زندگی را به شما پیشنهاد می کند؟

شاید باورتان نشود اگر بگوییم با آگاهی از نوع مزاجی که دارید می توانید بهترین و مناسب ترین شیوه زندگی را تجربه کنید. می توانید با کمک غذاها و خوراکی ها از ابتلا به انواع بیماری ها پیشگیری کنید.
بدون دروغ، زندگی این شکلی می شود!
در آن دنیای وارونه؛
دروغ، سخن بر خلاف حقیقت است و دروغگو کسی است که بر خلاف حقیقت، خبری می دهد. اگر همه یک روز فقط راست بگویند دنیا چه شکلی می شود؟! کارکنان برایت‌ساید تصمیم گرفتند به تخیلات خود اجازه‌ی پرواز بدهند و جهانی را تصور کنند که در آن هیچ کس به جز حقیقت ناب و خالص چیز دیگری نمی گوید.
آشنایی پنداری؛  اين صحنه چقدر برایم آشناست!
احساس موهوم ناشناس؛
دانشمندان بر این باورند که «آشنایی پنداری» از بهترین نشانه بیماری صرع است. این بیماران آشنایی پنداری را را به صورت‌های مختلفی تجربه می‌کنند.. برخی از دانشمندان هم معتقدند که آشناپنداری باید به برآورده شدن آرزوها و رویاها و یا خاطراتی از تجارب زندگی گذشته ارتباطی داشته باشد، اما تمامی این پاسخ‌ها در بهترین حالت ممکن نامعلوم و مبهم اند.
مسائل کوچکی که زندگی ما را نابود می کنند
موریانه ی روح؛
لاف شجاعت زدن در اماکن عمومی، مشاجرات خانوادگی، یک حرف موهن، یک کلمه تحقیرآمیز و یا یک عمل گستاخی و بی ادبانه، اینها چیزهای کوچک و بی اهمیتی است که منجر به قتل و جنایت می شود
احساس می کنم همسرم به من خیانت می کند!!
در برزخ شک و یقین؛
چند وقتی است حس می‌کنم همسرم به من خیانت می‌کند، شماره‌های مشکوکی روی گوشی او می‌بینم و این بسیار اذیتم می‌کند، نمی‌دانم چطور متوجه این قضیه شوم و اگر او خیانت کرده باشد چه تصمیمی برای زندگی‌ام بگیرم،
خوب شکست خوردن را به فرزندت بیاموز
گاهی شکست و گاهی پیروزی؛
بچه‌هایی که باختن و چگونگیِ مواجهه با آن را در خانه یاد نمی‌گیرند، اولین شکستِ خارج از محیط خانه، ناامید و ناتوانشان می‌کند. دختر دانشجویی را می‌شناسم که هر ناکامی کوچکی می‌تواند او را از پا در آورد، از آن کسانی که نمره نوزده می‌تواند تا مدت‌ها زندگی را به کامشان تلخ کند!
نقش پدر در کاهش اثرات افسردگی مادر بر فرزندان
مطالعات نشان می دهد که خانه ای که مادر در آن از افسردگی رنج می برد انسجام، گرما و همدلی کمتری دارد و در مقابل زد و خورد و درگیری در خانواده هایی با مادران افسرده بیش از دیگران است.
چگونه سؤالات جنسی را در خواستگاری مطرح کنیم؟
نیاز جنسی یکی از ضروری ترین نیازهای هر انسانی است که به طور خدادادی و غریزی در نهاد هر انسانی قرار گرفته است و هدف از قرار دادن شهوت در فطرت انسان ها تداوم نسل انسان و قوام بخشیدن و استمرار حیات انسان است که بدون آن حیات بشری دوامی ندارد لذا این نیرو اگر در جا و مکان مناسب خود و طبق دستورات شرعی به کار گرفته شود مفید و لذت بخش خواهد بود.
برقراری ارتباط با فرزندان خود
زندگی با کودکان و نوجوانان می‌تواند بسیار جالب و مفرح باشد اما همان طور که اغلب والدین با این موضوع موافق هستند، اوقات سخت و لحظات دشواری هم می‌تواند به همراه داشته باشد. برقراری ارتباط در هنگام لحظات و اوقات خوب و بد زندگی بسیار با اهمیت است. حداقل یک وعده‌ی غذایی در هفته، می‌تواند وعده‌ی غذایی خانوادگی باشد.
کتاب خواندن برای نوزادن، عجیب به نظر می‌رسد!؟
اشتباه نکنید و دوباره فکر کنید؛
پژوهش جدیدی که در «همایش 2017 جوامع علمی اطفال» در روز دوشنبه ارائه شد؛ نشان می‌دهد، وقتی که برای کودکان کم سن و سال حتی در حد کودکان 6 ماهه، کتاب خوانده می‌شود، مخصوصاً کتاب‌خوانی به روش تعاملی؛ سطح زبان و مهارت‌های سوادآموزی آنها در 4 سال بعد در هنگام ورود به دبستان و مقطع ابتدایی بالاتر است.
مدیریت زندگی دیجیتال فرزندان با اپلیکشن جدید گوگل
من پس از یک دهه مادر بودن، فکر می‌کنم که چیزهای بسیار زیادی برای کنترل و نظارت وجود دارد. به لطف کار روی صدها داستان و مقاله در مورد زندگی خانوادگی، قواعدی برای انجام کارهای روزانه‌ی کودکان، نظم و انضباط، پول تو جیبی و ماهیانه، برنامه غذایی و هزاران ترفند خوب دیگر در جهت حفظ پیشبرد آرام و روان زندگی روزمره خانواده دارم.
این نکات را قبل از پایان دادن به یک رابطه، مرور کنید
بارها احساسات مختلف چون رنجش، انتقام، دلسوزی، اندوه و… به سراغمان می‌آیند. و در این هنگام است که از خود می‌پرسیم آیا اینکه از ابتدا وارد این رابطه شده‌ایم درست بوده؟ یا اینکه تا چه زمانی باید تلاش کنیم و کی دست از تلاش برداریم؟ زمان پایان رابطه چه موقعی است؟ برای شفاف‌تر شدن این مسئله ۴ نکته را با هم مرور می‌کنیم.
مدیریت و کنترل شب ادراری در کودکان
وقتی که یک کودک بزرگتر، همچنان شب ادراری دارد، بسیاری از تجربیات و تفریحات جالب و مفرح مانند رفتن به اردوهای مدرسه و گردش‌های علمی و همچنین رفتن به مهمانی و خوابیدن در خانه‌ی دوستان و آشنایان حذف می‌شوند و در نهایت می‌تواند به خجالت و شرمساری و ترس از تمسخر و اذیت و آزار هم سن و سالان ختم شود.
آیا فرزندخوانده یا پدرخوانده و یا مادرخوانده هستید؟
اگر شما هم اخیراً به جرگه‌ی یکی از این خوانده‌ها (فرزندخوانده یا پدرخوانده و یا مادرخوانده) پیوسته‌اید، به زودی متوجه خواهید شد که برای داشتن یک خانواده‌ی جدید به زمان نیاز دارید. اما کودکان اغلب، خود را با شرایط و سبک زندگی جدید، راحت‌تر وفق می‌دهند و پدرخوانده یا مادرخوانده‌ی جدید با گذشت زمان و تلاش بیشتر می‌تواند احساسی کاملاً طبیعی را برای کودکان به وجود بیاورد.
آیا رونق کارتون‌خوابی در دولت یارانه‌ها رقم خورد؟
نخستین عامل تغییر الگوی مصرف معتادان ناشی از تحریم‌های اقتصادی بود
در همین راستا عباس دیلمی‌زاده، کارشناس حوزه اعتیاد نیز تأکید می‌کند، اینکه در 10 سال گذشته چند درصد به جمعیت معتادان اضافه شده عدد پنهانی است و داده‌های معتبری درباره نرخ شیوع و نرخ بروز اعتیاد وجود ندارد. او نخستین عامل تغییر الگوی مصرف معتادان را ناشی از تحریم‌های اقتصادی در دولت قبلی می‌داند.
چه حالاتی در سنین مختلف در ما اوج می‌گیرند؟
گرچه انسان معمولا هیچ مانع و سدی را به رسمیت نمی‌شناسد و می‌تواند در صورت اراده، در دشوارترین موقعیت‌ها هم سربلند بیرون می‌آید اما از دید جمعی و آماری به هر حال هر مهارت یا توانایی‌ای، برای خودش سن اوجی دارد. طبق بررسی‌های منابع غربی زن‌ها قبل از ۳۰ سالگی دوست دارند که با مردانی اندکی مسن‌تر از خود آشنا شوند.
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv