Tabnakbato | تابناک باتو

با شخصیت های بدقلق و منفی چگونه رفتار کنیم؟

با شخصیت های بدقلق و منفی چگونه رفتار کنیم؟

هر گونه که زندگی کنیم گاهی اوقات با افراد منفی روبرو میشویم که با نظرات ما مخالف هستند، کسانی که به ما بی توجهی می کنند و یا مارا دوست ندارند. میلیاردها انسان روی این کره خاکی زندگی میکنند پس برخورد و تضاد یک حقیقت زندگی است. این حقیقت دلیل تضادها نیست اما احساسات ما را بر می انگیزد و احساسات ما همان چیزی است که باعث میشود به غریزه اولیه بقا بازگردیم و عکس العمل نشان دهیم و ...
۱۱ عادت جالب در زندگی آدم های همیشه خوشحال
آدم های خوشحال برای آنکه توسط دیگران دوست داشته شوند تلاش نمیکنند و به آن نیاز ندارند، دوست داشتنی بودن به صورت ظاهری، یک مانع برای لذت بردن واقعی از زندگی و در نتیجه شاد بودن است. افراد موفقی که به معنای واقعی شاد هستند، این موضوع را درک میکنند.
چه چیزی عاید این خوره های توئیتر می شود؟!
شما جزو کدام دسته اید؟
پس به نظر می رسد، اینستاگرام فعلا بهترین منزلگاه سلفی‌بگیرها باشد. وسواس فیسبوک روی وضعیت روابط و به روز رسانی آن، یک جای گرم و نرم برای رابطه سازهاست و جارچی ها نیز نیاز خود را به بودن در جریان ترکیبی از اخبار مختلف با توئیت کردن و توئیت خواندن ارضا می کنند.
چگونه می توان فهمید کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است؟
جای بعضی لمس ها و ضربه ها شاید هیچ وقت از بین نرود؛
کودکانی که مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند از شکایت کردن و بیان آن، می‌ترسند. آنها از این می‌ترسند که مورد سرزنش قرار بگیرند و یا این که بزرگترها، حرفهایشان را باور نکنند. والدین اغلب نشانه‌های کودک آزاری را نمی‌شناسند زیرا نمی‌خواهند با واقعیت روبه‌رو شوند.
اگر از  شغلتان دلزده شده اید بخوانید
اگر شما متوجه شدید که دائماً هر روز صبح از رفتن به کار می ترسید و یا متوجه شدید که هر روز کل ساعات کاری خود را صرف لحظه‌شماری برای رفتن به خانه می کنید (و یا حتی به ترک کار خود فکر می کنید) ممکن است از فرسودگی شغلی رنج ببرید.
درباره ی آدم های «شلخته» بیشتر بدانیم
نحوه نشستن این افراد نیز از افراد دیگر متفاوت است و خیلی اوقات وارد اماکن عمومی که می‌شوید فرد شلخته در گوشه‌ای در جای نامناسب و اغلب آلوده نشسته است. یکی از شیرین‌کاری‌های این عده ریختن چای و شربت یا کاسه آش و سوپ روی پیراهن و لباس خود یا اطرافیان یا گاهی در حوزه آکادمیک‌تر با ریختن آش و مواد غذایی روی جزوه خود و دوستان است، علائم فوق همه یا هر یک به تنهایی ما را در شناخت یک شلخته کمک می‌کند.
راهکارهای مقابله با «زیر آب زنی» چیست؟
زیر آب زنی در هر قسم به معنی بدگویی از فردی در مقابل دیگران است که در نتیجه آن فرد مذکور موقعیت اجتماعی، کاری و یا محبوبیتش را از دست بدهد. بخش اعظمی از عادت زیرآب زنی در افراد به گذشته ی آنان باز می گردد.
از مُد افتادن چه چیزهایی مایه‌ی حسرت است
صنعت مد در دوران رنسانس گرفته تا عصر طلایی هالیوود، تو پرها حکمرانی میکردند. بیایید بیخیال استرس حاصل از اجبار به لاغر و استخوانی بودن بشویم و تو پرها را تحسین کنیم.
هشت جمله ی زیبایی که پدرها باید به دخترانشان بگویند
باید این احساس را در دخترتان نهادینه کنید که ارزش بی‌اندازه‌اش در وجود بی قید و شرط اوست، نه کاری که میکند، نه لباسی که میپوشد، نه اتومبیلی که میراند، نه خانه‌ای که در آن زندگی میکند، و نه به خاطر صورت زیبای او. او ارزشمند است چون دختر شماست و توسط خدا و برای خدا خلق شده است.
با این مردان ازدواج نکنید
شوهری که فقط به اقوام و خویشان خودش تعلق دارد نیز از جمله شوهرانی است که ابداً به درد شما نمی خورد. چون این گونه مردان اصلاً به شما متعلق نیستند و از آن دردانه های عزیز کرده ی پدر و مادر خود هستند که می خواهند همیشه کنار آنها باشند . پس چه وقت می‏تواند به شما رسیدگی کند، چه وقت فرصت حرف زدن با شما را دارد؟
مشکلات زندگی مشترکتان را با دیگران در میان نگذارید
آقایان و خانم های محترم؛
آیا واقعا در زندگی با بحرانی واقعی مواجهیم؟ تشخیص تفاوت بین یک مشکل بزرگ و مسئله‌ای کوچک ، به خصوص در سالهای ابتدایی ازدواج، واقعا دشوار است. حصول اطمینان از واقعی بودن مشکل قبل از اشتراک آن با دیگران بسیار مهم است.
از نظر علمی چگونه می توان فهمید که کسی به ما علاقه مند است؟
تُن صدا افشایتان می کند؛
جذب کسی شدن، یک زبان ذهنی بین‌المللی است که اطلاعاتی را در مورد سلامتی و تمایل به باروری شخص جذب شده میدهد. از نقطه نظر بقا، بهترین شانس شما برای انتشار موفقیت‌آمیز ژن هایتان، یافتن یک همدم سالم و بارور است. هر چه که باشد، تولید نسل هدف تکاملی اصلی موجودات زنده است.
برای مفید بودن بیش از ۹۰ دقیقه کار نکنید
ساعت "روز جزء" بدن؛
مطالعه‌ای در سال ۱۹۹۵ نیز به این نتیجه رسید که عموم مردم پس از بیداری از خواب که با عنوان خواب‌آلودگی دوره‌ای شناخته میشود، دوباره به خواب خود ادامه میدهد. به همین دلیل است که محققان و دانشمندان عصب‌شناس بسیاری روی استراحت بین بازه‌های زمانی در ساعات کاری تاکید دارند آنرا چرخه‌ی فعالیت_استراحت مینامند.
مردان یا زنان؛ کدام یک بیشترین مخاطب فضای مجازی هستند؟
مدیرکل امور بانوان وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات با بیان اینکه خشونت‌های سفید بیشتر به بانوان با آزار و اذیت‌های جنسی وارد می‌شود، افزود: وقتی یک پیام در زمان نامناسب به یک خانم داده می‌شود مصداق خشونت است، ضمن اینکه زنان ما هنوز نمی‌توانند حقوق خود را پیگیری کنند.
برای فرار از افکار کهنه، دوش بگیرید
رهایی از افکار کهنه تنها مزیت بهداشت جسمی نیست. در واقع، بسته به نیاز مغز شما، یک دوش ساده میتواند خدمات زیادی به ذهن شما کند. در پژوهشی دیگر ثابت شد که شستشوی خود میتواند احساساتی چون دودلی را از ذهن انسان بیرون کند، و اعتماد به نفس وی را در هنگام تصمیم‌گیری افزایش دهد.
رابطه ی بازی های ویدئویی و بیکاری جوانان
فرار از واقعیات زندگی؛
و بسیاری از این جوانان بیکار ازدواج نکرده اند، و با والدین خود یا اعضای دیگر خانواده زندگی می کنند. نداشتن کار و مسئولیت بدین معناست که زمان بیشتری برای فعالیت های فراغتی دارند و بازی ۷۵ درصد از این زمان را در برمیگیرد.
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv