Tabnakbato | تابناک باتو

چگونه با افراد جامعه‌ستیز و سمی برخورد کنیم؟

چگونه با افراد جامعه‌ستیز و سمی برخورد کنیم؟

در صورتی که در مورد اختلالات روانپزشکی، بسیاری از مشکلات به صورت یک طیف هستند. بنابراین ما ممکن است سایکوپات‌های تحت‌بالینی داشته باشیم که گرچه آنقدر بد نیستند که جرایم بزرگ مرتکب شوند و به زندان بروند، اما می‌توانند زندگی اطرافیان خود را به کابوس تبدیل کنند.
تمرینی ساده برای ایجاد صمیمیت میان زوجین
هر زمان که بخواهید می توانید نقشه ی عشق را ترسیم کنید؛ اما پیشنهاد ما به شما این است که این کار را منظم انجام دهید. هر چه بیشتر با وی در تماس باشید، اطلاعات شما در مورد او به روز تر شده و صمیمیت بیشتری ایجاد می شود.
چرا مردان باید از حقوق زنان دفاع کنند؟
بسیاری از دختران نوجوان به اجبار به ازدواج مردانی با اغلب بیش از دو برابر سنشان درمی آیند. به عنوان مثال یک سوم دختران تانزانیا، قبل از هجده سالگی به اصطلاح شوهر داده می شوند.
راحت به این مردان بگویید: «نه»
هر فردی چهره و اندام خاص خود را دارد. ممکن است که شما اندام ایده آل مرد زندگی تان را نداشته باشید اما اگر او شما را وادار کرد تا به هر قیمتی خودتان را تنها برای رضایت او تغییر دهید، بدانید که او فرد مناسبی برای شما نیست. چیزی که باید در اولویت او باشد، سلامت شماست.
اگر حس می کنید کسی دروغ می گوید، اشتباه نمی کنید
آیا شما نیز از آن دسته آدمیان هستید که در امور اجتماعی و برخورد با دیگران دچار این دو دلی هستید که نکند در این معامله یا کار به شما دروغ می گویند و دوست دارید نفر سومی وارد میدان شده و از پشت پرده داستان شما را آگاه کند؟ اگر این گونه است در خواندن این گزارش همراه ما باشید.
وقت شناسی و آن تایم بودن سر قرار، مهارت ارتباطی خیلی مهم
بیشتر شهرهای بزرگ ترافیک یک امر طبیعی است و اگر جایی دیر رسیدیم بهتره که جمله «ترافیک بود» را بیان نکنیم، چراکه «ترافیک بود» معنیش اینه که من صلاحیت نداشتم بتونم وقتم رو با ترافیک تنظیم کنم و سرِ وقت به قرار یا جایی که باید حضور داشته باشم برسم.
رازهای جذابیت زنان برای مردان، و جذابیت مردان برای زنان
کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌زند.
چرا ما آدم ها استادِ قضاوت کردن دیگرانیم؟!
آنتوان دوسنت اگزوپری یک جمله زیبا در مورد قضاوت دارد که میگوید: محاکمه کردن خود از محاکمه کردن دیگران خیلی مشکلتر است. اگر توانستی در مورد خودت قضاوت درستی بکنی، معلوم میشود یک فرزانه تمام عیاری. اینکه آیا جزو افرادی هستیم که دیگران را قضاوت می کنیم یا خیر از جمله سئوالاتی است که...
چرا برخی افراد از شکست های عاطفی بیشتر ضربه می خورند؟
اینکه نمی‌توانید از یک رابطه عاطفی بیرون بیایید و با غم از دست دادن کسی که دوستش داشته‌اید کنار بیایید نشان‌دهنده ویژگی‌های شخصیتی شماست. معمولا افرادی که نمی‌توانند با این حقیقت کنار بیایند ویژگی‌های شخصیتی مشخصی دارند. شاید اگر بدانید که مساله شما در کجا ریشه دارد بهتر بتوانید به خودتان کمک کنید تا از این وضعیت خارج شوید.‏
وقتی پدرم بیسکویت های سوخته را خورد!
در آن وقت، همه ی کاری که پدرم انجام داد این بود که دستش را به طرف بیسکویت دراز کرد، لبخندی به مادرم زد و از من پرسید که روزم در مدرسه چطور بود؟ خاطرم نیست که آن شب چه جوابی به پدرم دادم، اما کاملاً یادم هست که او را تماشا میکردم که داشت کره و مربا روی آن بیسکویتهای سوخته می مالید و لقمه لقمه آنها را می خورد.
چگونه از دل زشت‌ترین توهین‌ها انسانی موفق متولد شد؟
لیزی به خاطر چهره‌ی خاصش در تمام زندگی‌اش مورد تمسخر قرار گرفته و می‌گیرد...با عبارت هایی مانند "من اگر جای تو بودم یک ماسک وحشتناک می‌خریدم تا مردم کمتر بترسند!" یا "چند می‌گیری تو خواب من نیای؟!" اگر جای لیزی بودید چه می‌کردید؟
ایده های ساده برای شاد زندگی کردن
خوشحال بودن و خوشحال زندگی کردن و روی خوش نشان دادن به زندگی و مقابله با مشکلاتی که در زندگی برای هر فردی به وجود می‌آید از ارکان سلامت روان محسوب میشود. افراد سالم که دچار افسردگی نیستند به صورت ذاتی به دنبال شادمانی میباشند و لازم به ذکر هست که
آیا انجام چندین کار همزمان فریب خود است؟
روانشناسان می گویند تحقیقات قوی که فقط به یک کار توجه بیشتری می کنند باعث بهبودی عملکردشان شده است. آنها استدلال می کنند که انسان ها وظایف (کارهای) به سرعت پشت سرهم را نسبت به وظایف همزمان به خوبی انجام می دهند. توجوانان اصرار دارند که این خوب است درحالی که پیام کوتاه می فرستند و یوتیوب را تماشا می کنند بیندیشند- اما آنها در اشتباه هستند...
هر کابوس شما نشانه ی چیست؟
تست روانشناسی خواب و کابوس
آیا تا به حال خواب یک توفان وحشتناک یا نزدیک شدن گردبادی که خانه ها و درختان را از جا می کند دیده اید؟ این نوع کابوس ها نشانه ترس یا اضطراب در فرد است. از آنجائیکه آب و هوا اغلب قابل پیش بینی و قابل کنترل نیست، معنا آن نگه داشتن...
پست های غم انگیز اینستاگرام، آینه ی افسردگی
محققان دریافته اند که نشانه هایی کلیدی در محتوای اینستاگرام افراد می توانند افسردگی را بهتر از هر دکتری تشخیص دهند. آنها در تحقیقی روی ۴۴۰۰۰ پست اینستاگرام منتشر شده توسط ۱۶۶ شرکت کننده مطالعه کردند، ۷۱ نفر از این شرکت کنندگان قبل از شرکت در این تحقیق توسط پزشکان...
تور  عروس و مفاهیم ناراحت کننده ی نهفته در آن
گفته می شود که این سنت بخشی از فرهنگ یونان و مردم روم باستان بوده است تا شر سایه ی ارواح خبیث را از سر عروس کم کند. طبق اعتقاد آنها پوشاندن صورت عروس باعث استتار آنهاست و همراهان عروس به عنوان طعمه های شیطان وی را همراهی می کنند.
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv