Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
ورزش های اصلاحی برای درد زانو

ورزش های اصلاحی برای درد زانو

وجود درد در بعضی عضلات در هنگام تمرین کردن موضوعی عادی محسوب می‌شود. اما شما نباید احساس افزایش درد به خصوص در محل مفصل زانو داشته باشید. اگر با این شرایط هنگام انجام ورزش برای تقویت زانو مواجه شدید، حرکت‌های تمرینی را متوقف کرده و برای کسب اطلاع از نوع ورزش برای زانو درد خود و دیگر موارد به پزشک خود مراجعه کنید.
درمان سریع سرماخوردگی در نوروز
سرماخوردگی از جمله بیماری‌هایی است که در فصل بهار به وفور یافت می‌شود و به سادگی قابلیت انتقال دارد. بنابراین اگر دوست ندارید سفرتان با عطسه، گلودرد و خستگی همراه باشد در این مقاله با ما همراه باشید تا روش‌های ساده و در عین حال کاربردی در این خصوص را با هم مرور کنیم.
بدشانسی، عامل ایجاد سرطان در افراد!
اما نتایج یک پژوهش جدید که در نشریه ساینس منتشر شده، نشان می‌دهد در مورد بیماری سرطان همه این اقدامات پیشگیرانه در ۲۹ درصد موارد از سرطان جلوگیری می‌کند و در ۶۶ درصد موارد سرطان گریبان اشخاصی را می‌گیرد که سبک خوبی از زندگی دارند!
ریه‌ها فقط برای تنفس نیستند!
یک مطالعه علمی جدید نشان می دهد؛
این یافته‌ها در نهایت، نمایی پیچیده از ریه‌ها را به ما نشان می‌دهند که آنها فقط برای تنفس نیستند بلکه یک شریک اصلی در تشکیل زوایای حیاتی خون نیز به شمار می‌آیند.
ارتباط نوعی سرطان نادر و مرگ هایی با پروتز سینه
خطرات ایمپلنت سینه در زنان؛
سازمان غذا و داروی آمریکا همچنین در وب سایت خود اعلام کرد: تمامی اطلاعات تا به امروز، نشان می دهند که زنان دارای پروتز سینه در قیاس با زنانی که ایمپلنت سینه نداشته‌اند، هر چند اندک اما در معرض ابتلا به لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک (ALCL) هستند.
ورزش های اصلاحی کف دست
این حرکات ورزشی برای مشکلاتی مانند آرنج تنیس بازها، آرتروز و آرنج گلف بازها مفید است (البته نه برای زمانی که مفصل ملتهب و دردناک است) برخی ورزش های دیگر نیز وجود دارند که برای تقویت و افزایش مقاومت عضلات اطراف مفصل می توانند مفید باشند. این ورزش ها می توانند به بهبود التهاب تاندون ها و آرتریت های بدون درد کمک کنند.
عید با اعصاب ما چه می‌کند؟
بهتر است در این ایام افراد افسرده را تنها نگذارید و حتما فردی کنار آنها بماند، به‌ ویژه در افسردگی‌های شدید که در آن احتمال اینکه فرد بتواند به خودش آسیب برساند وجود دارد. اگر فرد تمایل داشته باشد، بهتر است او را در مهمانی‌ها و سفرها شرکت دهید. اطرافیان باید نسبت به نحوه تفکر آنها در مورد تعطیلات و دغدغه و نگرانی‌هایشان مطلع باشند.
بلاهایی که خواب ناکافی بر سرمان می آورد
برخی بر این باورند که ۸ ساعت خواب روزانه کافی است و برخی نیز ادعا می کنند که ۶ ساعت برای بدن آن ها کفایت می کند. یک خانم ۴۶ ساله از انگلیس برای انجام آزمایش نتایج محرومیت از خواب داوطلب شد.محققان ابتدا با اسکن صورت وی، پوست صورت او را بررسی کردند...
داروهای فشار خون برای چه کسانی ضروری است؟
در زمینه‌های کنترل فشار خون، داروهای بسیار متنوعی وجود دارد و پزشکان به تناسب شرایط هر بیمار، آنها را تجویز می‌کنند و منطقی است که برای کنتلر فشار خون از دسته‌های دارویی قدیمی، امن (دارای آثار جانبی خیلی کم) و ارزان استفاده بشود.
ارتباط بین داروی ایبوپروفن و مشکلات قلبی
یک مطالعه‌ی علمی نشان می دهد؛
مصرف داروی ایبوپروفن برای تسکین سردرد، کار چندان بزرگی به نظر نمی رسد؛ اما باید بدانید که محققان دانمارکی به تازگی در مورد مصرف مکرر ایبوپروفن هشدار داده‌اند. یک پژوهش علمی منتشره در مجله قلب اروپا (European Heart Journal) نشان می دهد، ایبوپروفن، یکی از محبوب‌ترین داروهای مُسکن در آمریکا، احتمال ایست قلبی را در افراد تا 31 درصد افزایش می دهد.
ورزش های اصلاحی و درمانی شانه
در بسیاری مواقع، در وضعیت های نادرست از نشستن و ... قرار داریم که در طولانی مدت بدن ما رو در وضعیت غیر نرمالی شکل می دهد...اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که با مشکل شانه درد دست به گریبانید، تمرین های ورزشی ساده ای که در این کلیپ آمده دنبال کنید و روزانه آنها را در برنامه ورزشی خود بگنجانید.
7 قدم برای درمان بورسیت (التهاب بورس) لگن
رهایی از درد شایع لگن؛
داروهای ضد التهابی [مانند مورتین (Motrin)، آلو (Aleve)، ناپروسین (Naprosyn) و ...] به کنترل التهاب مرتبط با بورسیت لگن کمک می کند. این داروها علاوه بر تسکین درد، برای کاهش التهاب نیز مفید هستند.
آیا بدون کبد می توان زنده ماند؟
کبد انسان تا زمانی که 90 درصد از بین نرود هیچ علامتی نداشته و با 10 درصد کبد هم، انسان می تواند به طور طبیعی زندگی کند. اما مردم موقعی به پزشک مراجعه می کنند که کبد دیگر قابل برگشت نیست. آزمایش خون، سونوگرافی باید پس از سن 30 تا 35 سالگی مرتب انجام شود.
ورزش های اصلاحی آرتروز زانو
ورزش دادن يک زانوي آسيب ديده به نظرغيرمنطقي است، اما ورزش منظم در واقع درد زانو و علائم ديگري از قبيل سفتي و ورم زانو را کاهش مي دهد و حتي برطرف مي کند. حرکت دادن زانوها آخرین چیزی است که فرد مبتلا به آرتروز زانو به دنبال آن است.
رابطه ژن CHRNB3 با تصاحب مناصب رهبری
حدود ۵۰ درصد از سبک شخصیتی و رهبری فرد از ژنتیک او ناشی می‌شود. این می‌تواند کشفی مثبت برای آندسته از افرادی باشد که DNA رهبری مناسب نیستند و به همه ما این فرصت را می‌دهد که سبک رهبری و مدیریتی خودمان را پیشرفت داده و تغییر دهیم تا با محیطمان سازگارتر باشد.
نگاهی مثبت به سرماخوردگی
هرگاه ترشحات بینی و حلق تو در طول سرما خوردگی، غلیظ بود، تنها یک دلیل دارد، و آن، کافی نبودن، میزان مایعات بدن است. چرا که، بدن هوشمندانه، آب را در بدن پخش میکند، زمانی که مقدار آب بدن کم باشد، نمی تواند سهمیه‌ی مغز و قلب و سایر ارگانهای حیاتی را بگیرد و در اختیار سربازان ارتش خود قرار دهد تا عوامل مهاجم را بشویند و دفع کنند.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv