Tabnakbato | تابناک باتو

مزیت بازی کردن نقش آدم‌های خنگ در محیط کار

مزیت بازی کردن نقش آدم‌های خنگ در محیط کار

گاهی شرایط کاری و نوع مسئولیت ما موجب می‌شود که در شکل و شمایل دیگری حضور پیدا کنیم. در این مقاله‌ مزایای شگفت‌آور «خنگ‌بازی» در محیط کار را مرور می‌کنیم. شاید در نگاه اول شوخی به نظر برسد اما شاید خلاصه‌ای از تجربه شخصی من و استفاده از این تکنیک خالی از لطف نباشد.
واقعیت تلخی از برخی اساتید، هنرمندان و ...
برخی از این دختران با تلفن همراه خود صدای این افراد ظاهرا فرهیختۀ فرصت طلب را ضبط کرده بودند، برخی از دختران از آنان فیلم گرفته بودند، برخی نیز از پیام های جنسی این استادان مسلّم شعر، موسیقی، داستان نویسی یا فیلم سازی در شبکه های اجتماعی عکس گرفته بودند.
آیا زنان برای حفظ خانواده باید عروسک جنسی شوند؟
چرا آنها که روزی دهانت را می‌بوییدند تا مبادا گفته باشی «دوستت دارم»، امروز سفارش می‌کنند که «دوستت دارم» از دهانتان نیفتد؟ این توصیه‌هایی که گویی به یک پیشخدمت جنسی می‌شود که برای جلب مشتری و فروش بیشتر تلاش می‌کند برای چیست؟ آیا این سفارشات برای کسی که رابطه‌اش را یک رابطه‌ی انتخاب‌شده، برابر و عاشقانه می‌داند و ... لازم است؟
این کارها مردان را در نگاه همسرانشان «جنتلمن» می‌کند
مرد رویایی مردی است که صبر و حوصله داشته و با تمام توان به تعهدات خود عمل کند و از زیر بار مسئولیت‌ها نگریزد. او باید همه توان خود را برای رسیدن به اهداف مشترک زندگی به کار ببرد و حتی اگر در این راه به موفقیت نرسید، نباید برای فرار از سختی‌ها بهانه‌تراشی کند.
دانشگاه و سالن مرغداری!
این تولید انبوه دانشگاه‌ها و این تلقی بعد از سقوط سلطنت از دانشگاه‌ها، شاید پیش از ان هم بود، اما حقا به این وسعت نبود. الان پشیمان شده اند. الان آثار طبیعی گسترش دانشگاه ها مشخص می شود. نیست که دولت مبهوت بازار است، نگاهش به علم عین نگاهش به سالن مرغداری است!
اگر وقت کم دارید، با این روش ساده کارهای بیشتری انجام دهید
...اگر جواب شما مثبت و رضایت‌بخش است؛ می‌توانید روزهای دیگر را هم این‌طور ادامه دهید ولی اگر نتیجه بررسی شما رضایت‌بخش نیست؛ باید در روزهای آینده، عادت‌ها و اشتباهات خود را تکرار نکنید و ادامه ندهید. برای نمونه، ۴ ترفند و روش ساده زیر می‌توانند بهره‌وری شما را بهبود دهند و ایده‌های جدیدی در مدیریت زمان مطرح کنند:..
طالع هفتگی خود را اینجا بشنوید
با ما باشید؛
چنانچه شما نیز از آن دسته افرادی هستیند که برای سرگرمی یا کنجکاوی دوست دارید یکسری آینده نگری هایی از غیر به شما برسد و بنا به آن، احساس خوشی کنید یا امیدوار شوید، به شما توصیه می کنیم این خبر را باز کرده و منتظر بمانید. شما می توانید هراز گاهی، فال هفتگی یا روزانه خود را در وبسایت «تابناک باتو»؛ بخوانید و از آن لذت ببرید و سرگرم باشید.
تاریخ پربار اما نانوشته‌ی زنان سیاه‌پوست فمینیست‌
میلت خسته و دل‌زده از این وضعیت، تصمیم گرفت که امسال در ماه «تاریخ سیاهان» دست از غر زدن محض بردارد و چراغی در این تاریکی روشن کند. میلت تصمیم گرفت در پروژه‌ای چند مرحله‌ای به جمع‌آوری، معرفی و روایت قصه‌ی زنان سیاه‌پوست این مملکت بردارد که چراغی در تاریکی روشن کردند و حذف شدند.
زنی که دارنده همۀ بلایا، غم‌ها، شومی‌ها و مصیبت‌هاست
در ستایش امید؛
جالب است بدانید که نلسون ماندلا بر دیوار سلولش در زندان جزیره روبن، زندانی که ۱۸ سال در آن سر کرد، نسخه چاپی این تابلو را آویخته بود. همچنین گفته می‌شود متعاقب ناکامی مصر در جنگ شش روزه، دولت مصر به سربازان ارتش کپی‌هایی از همین تابلو داد تا امید به آینده را در دل آنها زنده نگاه دارد.
در قاموس مریم «همین است که هست» وجود ندارد
مریم در سال ۲۰۱۳ سراغ زنان دیگر کمپ می‌رود و از آن‌ها می‌پرسد دوست دارند چه مهارتی را یاد بگیرند تا با استفاده از آن وضعیت خود را بهتر کنند؟ بیشتر زنان کمپ در جواب او گفتند که دوست دارند مهارت‌های آشپزی‌شان را بهتر کنند و با تکیه بر همین آشپزی که بخشی از روزمره‌ی همه‌ی آن‌هاست، درآمدی داشته باشند.
سخنرانان عوام فریب چه کسانی هستند؟!
یکی از دوستان می‌گفت: «چندی‌پیش یکی از آنان به شهر ما آمده بود و چنان استقبالی از او شد که هیچ‌کس انتظار نداشت.» من هم یک بار یکی از آنان را در جایی دیدم و متوجه محبوبیت او شدم. دانشجویان و جوانان برای عکس گرفتن با او غوغایی برپا کرده بودند. در همان جلسه چندین نویسنده و دانشمند حضور داشتند، اما
تقویت حافظه کوتاه مدت با راه رفتن به عقب
... یکی از این آزمایش ها، با همین روش انجام شد؛ با این تفاوت که از داوطلبان خواسته شد تا کلماتی که قبل از راه رفتن در یک فهرست مشاهده کرده بودند، به یاد بیاورند. در آزمایشی دیگر، از داوطلبان خواسته شد حرکت رو به جلو و عقب را تصور کنند و در یک آزمایش دیگر، شرکت کنندگان فیلم را در یک قطار مشاهده کردند تا محققان تاثیر حرکت رو به جلو یا عقب را بررسی کنند.
طالع هفتگی خود را اینجا بشنوید
با ما باشید؛
چنانچه شما نیز از آن دسته افرادی هستیند که برای سرگرمی یا کنجکاوی دوست دارید یکسری آینده نگری هایی از غیر به شما برسد و بنا به آن، احساس خوشی کنید یا امیدوار شوید، به شما توصیه می کنیم این خبر را باز کرده و منتظر بمانید. شما می توانید هراز گاهی، فال هفتگی یا روزانه خود را در وبسایت «تابناک باتو»؛ بخوانید و از آن لذت ببرید و سرگرم باشید.
آیا انجام چند کار با هم در یک زمان، یا «چندکارگی» خوب است یا بد؟
نکاتی درباره چندکارگی؛
بعضی وقت‌ها نگاه کردن به صفحه کامپیوترمان به تنهایی می‌تواند، آشفتگی ناشی از چندکارگی ما را نشان بدهد: چند ده برگه باز در مرورگرها، باز بودن یک ویرایشگر متنی، پخش موسیقی، باز بودن صفحه ایمیل، باز بودن برنامه تلگرام و امثال آن. گاهی ما برای کاستن از آشفتگی تصمیم می‌گیریم که حین انجام دادن کارهای مهم از چک کردن ایمیل پرهیز کتیم، اما ...
چگونه کمتر درد خرید کردن بکشیم؟
پرداخت پول قبل از استفاده از کالا یا خدمات، زمانی که قبل از مصرف پول را پرداخت می‌کنیم، در زمان مصرف معمولا دردی را احساس نمی‌کنیم. به عنوان مثال یک فروشگاه اینترنتی این پیشنهاد را می‌دهد 200 هزار تومان بده، کلیه سفارشات را برای یکسال رایگان ارسال می‌کنیم و هزینه حمل و نقل نمی گیریم.
عجیب‌ترین روش‌های تربیتی والدین در کشور‌های جهان
از والدینی که نوزادان شان را مقدس می‌دانند گرفته تا والدینی که کودکان را در سرمای منجمد کننده می‌خوابانند... آیا‌ می‌دانستید که پدر و مادر‌های اسپانیایی، زمان خواب مشخصی برای کودکان شان تنظیم نمی‌کنند؟ دانستن این موارد صرف نظر از مثبت یا منفی بودن شان نه تنها می‌تواند جالب باشد بلکه ممکن است باعث شود، شما هم برخی از روش‌های تربیتی خود را بازبینی کنید.
خبرهای تازه