Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
بچه پولدارهای تهران چگونه تفریح می کنند

بچه پولدارهای تهران چگونه تفریح می کنند

خودروهای دو دیفرانسیل ٣٠٠ ٤٠٠ میلیون تومانی به جنگل و کوهستان می زنند و کورسی گرانقیمت بین پولدارها آغاز می شود. سوارکاری با اسب های چند صد میلیون تومانی هم یکی دیگر از تفریحات لوکس پولدارهای تهرانی است؛ هرچند دامنه این ورزش یا تفریحات گسترده تر است، در این گزارش به تعدادی از گرانقیمت ترین ورزش های لوکس در ایران پرداخته ایم.
با همسر درون گرا ازدواج کنیم یا برون گرا؟
هر شخصیتی که دارید نگران نشوید زیرا قصد نداریم بگوییم بیمار هستید و یا اینکه اختلال شخصیت دارید. هر یک از این رفتار ها یک ویژگی فردی است که به طور ژنتیکی در همه افراد وجود دارد. همچنین عواملی از جمله تربیت خانوادگی، فرهنگ و آب و هوای جغرافیایی بر روحیات ما تاثیر میگذارد.
در روز عشاق از مجرد بودن خود لذت ببرید
خوبی مجرد بودن در این روز این است که می توانید هر کاری دوست دارید انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد با کس دیگری هماهنگ کنید و به او اطلاع دهید. این اتفاق باعث می شود شما بتوانید روز فوق العاده ای داشته باشید، بدون اینکه نگران باشید کس دیگری به شما احتیاج دارد و...
شما هم حالتان خوب نیست؟ پس ازدواج نکنید
متاسفانه هنوز هم دخترهایی در جامعه داریم که در گوشه خانه کنج عزلت گزیده اند. تمام پسرهای فامیل و در و همسایه یک بار برای خواستگاری ازاین دخترها پیشقدم شده اند و مورد پسند قرار نگرفته اند. به نظر شما آن دختری که گوشه خانه است، شانسی برای ازدواج دارد؟ مسلما خیر. باید در جامعه دیده شود. حتما این مثال را شنیده اید که فردی شب و روز دعا می کرد که بلیت بخت آزمایی برنده شود.
آیا روزی می رسد که پشیمان شویم؟
بهتر است برای افزایش کیفیت زندگی تان مهارت های خود را بالا ببرید و سعی کنید از اشتباهات گذشته خود عبرت بگیرید و در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرید. اجازه ندهید دوستان و آشنایان مسیر زندگی شما را تعیین کنند.
ریشه داستانی جمله «خانم ها مقدم ترند»
جمله معروف «خانم ها مقدم ترند» را تقریبا همه ما شنیده ایم. این جمله معروف اغلب در بسیاری از فرهنگ ها و ملل برای تعارف استفاده می شود. بسیاری کوشیده اند تا ریشه تاریخی آن را به دست آورند و به معمای تاریخی Ladies First پایان دهند.
با رئیستان وارد رابطه عاشقانه نشوید!!
طبیعی است که دوستی‌هایی بین شما ایجاد شود و در برخی موارد حتی عشق و عاشقی رخ دهد. سوال این است که چه زمان ایجاد ارتباطی عمیق‌تر با یکی از همکارانتان قابل قبول است؟ وقتی به زندگی همکارانتان نزدیک‌تر می‌شوید، احتیاطات بیشتری را باید پیش بگیرید.
دلبستگی بهتر است یا وابستگی؟
وابستگی عاطفی همواره با عدم عزت نفس ارتباط دارد. در وابستگی های شدید احساسی، فرد خالی از عزت نفس بالا است. روی نکات مثبت و موفقیت هایتان تمرکز کنید. نه گفتن را یاد بگیرید. به خواسته هایتان توجه کنید...
آیا جامعه مدرن رو به انحطاط است؟
مطمئناً بسیاری از جنبه‌های جامعه امروزی به اعتقاد اکثریت نمونه‌های انحطاط است، چه انحطاط اخلاقی چه انحطاط عمومی در استانداردها و کیفیت زندگی. باور عموم بر این است که از دزدی‌های کوچک تا جنایت‌های جدی خشونت‌آمیز دیگر از کنترل خارج شده است و این سند اصلی بر از دست رفتن اخلاقیات است. با این حال آمار و ارقام چیزی کاملاً متفاوت را ثابت می‌کند.
تجردگرایی؛ توهینی به مردم!
از نظر من تجردگرایی یک آسیب نیست. بخش اعظم مجردهای ما کسانی هستند که یا هنوز به مرحله ازدواج نرسیده‌اند و درس مي‌خوانند یا دنبال کار هستند. جوانی که کار ندارد، به چه دلیل باید ازدواج کند؟ کسی که درس می‌خواند چطور می‌تواند تشکیل خانواده بدهد؟
دردل با همکار ممنوع!
درباره خواستگارتان و مسائل عاطفی که دارید با پدرتان حرف نزنید. جوآنا لی من، مربی مهارت‌های زندگی با بیان این هشدار می‌گوید: «برای پدر شما چندان مهم نیست که چقدر طرف مقابل‌تان را دوست دارید و تصمیم گرفته‌اید با او ازدواج کنید.
وقتی به آرزویمان نمی رسیم، چه کنیم!
فقط آرزو داشتن کافی نیست، باید خودتان را برای‌ آن آماده کنید. باید درک کنید که فرآیند رسیدن به آرزوها یک سفر راحت و سریع نیست. گاهی‌اوقات آرزوی شما درست در زمان تسلیم‌شدنتان به واقعیت تبدیل می‌شود. باید برای همه چیز آماده باشید. یاد بگیرید، تلاش کنید و تماشا کنید که...
8 راز ثروتمندان نامحسوس در اطراف شما
ثروتمندان نامحسوس کاملاً آگاه هستند که سرمایه گذاری در آموزش و یادگیری، بهترین سرمایه گذاری است که می توانند انجام بدهند. علم و دانش برای همه آنها یک قدرت محسوب می شود و بلکه دانش بیشتر می تواند به یک چک دریافتی بزرگتری در انتهای کار ختم شود.
مدلینگ؛ حرفه یا جرم!
عرف نمی‌پذیرد که صفحه ای با هزار عضو، خصوصی قمداد شود؛ حتی اگر به ظاهر چنین باشد. اساسا حرفه مدلینگ با عمومی بودن، معنا پیدا می کند زیرا باید آن البسه در معرض دید عموم قرار گیرد. پس چندان نمی توان آن را به معنای حریم شخصی تلقی کرد.»
چگونه «بینی» دروغگوها را لو می دهد؟
بنا بر پژوهش های یاد شده، میزان درجه حرارت بینی در هنگام دروغ گفتن افزایش می یابد. پژوهش ها نشان می دهد که دروغ گفتن فشار خون را بالا می برد، بینی بزرگ و برانگیخته شده و دچار خارش می شود. در تفکر غالب مردم مغرب زمین، دروغ گویی باعث بلند شدن طول بینی میشود و آدم دروغگو مثل پینوکیو شخصیت رمان ایتالیایی «کارلو کلودی» دماغش دراز میشود.
از کجا بدانیم آدم نفهمی هستیم یا نیستیم؟
این پرسش که «آیا من واقعاً یک نفهم متکبر هستم؟» بار ارزشی بسیار بالایی دارد، بنابراین شما به‌شدت مایل خواهید بود که پاسخی مطلوب برای آن بیابید: «نه، البته که نیستم!» نفهم بودن نیز صراحتاً آشکار و ملموس نیست، بنابراین شما مجال این را خواهید داشت که شواهد را به نفع خود بازتفسیر کنید...
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv