Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
طرز تهیه‌ی املت به روش ژاپنی

طرز تهیه‌ی املت به روش ژاپنی

غذاهای گوناگونی به وسیله‌ی تخم مرغ تهیه می‌شوند اما امروز برای شما روش تهیه‌ی یک نوع املت را که کشور ژاپن، تهیه می‌شود، قرار داده‌ایم. برای آشنایی با شیوه‌ی پخت و مواد اولیه‌ی املت ژاپنی، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی یک نوع سس سالاد
امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک نوع از انواع طعم‌دهنده‌های سالاد، آشنا کنیم. پایه‌ی اصلی تهیه‌ی این سس سالاد، هویج است. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این سس خوشمزه، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی سینی بادمجان و پنیر
امروز برای شما روش تهیه‌ی یک نوع غذای خوشمزه‌ی دیگر با بادمجان را قرار داده‌ایم. در این غذا، از گوشت استفاده نشده است. برای آشنایی با روش تهیه و مواد اولیه‌ی سینی بادمجان و پنیر، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی کیک طبقه‌ای رنگارنگ
اگر تصمیم دارید برای جشن تولد یا سالگرد ازدواجتان، کیکی زیبا تهیه کنید، امروز برای شما دستور تهیه‌ی کیک طبقه‌ای رنگارنگ را قرار داده‌ایم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این کیک خوشمزه، با ما همراه باشید.
چیکن کوردون بلو، یک غذای آمریکایی
«کوردون بلو» یک غذای آمریکایی است که امروز تصمیم داریم روش تهیه‌ی آن را به شما آموزش دهیم. برای آشنایی با مواد اولیه و طرز تهیه‌ی این غذای خوشمزه، با ما همراه باشید.
دسر آجیلی، لذیذ و آسان
امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک نوع دسر لذیذ و آسان آشنا کنیم. برای آشنایی با مواد اولیه‌ و روش تهیه‌ی این دسر خوشمزه، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی تارت کاسه‌ای قارچ و پنیر
امروز تصمیم داریم شما را با شیوه‌ی پخت یک غذای لذیذ و متفاوت، آشنا کنیم؛ تارت کاسه‌ای قارچ و پنیر، غذایی شیک، لذیذ و متفاوت است که در ادامه می‌توانید مواد اولیه و روش تهیه‌ی آن را مشاهده فرمایید. با ما همراه باشید.
خوراک مرغ با سس ترش و شیرین
طبخ مرغ به شیوه‌های گوناگونی صورت می‌گیرد. امروز برای شیوه‌ی آماده کردن مرغ با سس ترش و شیرین را قرار داده‌ایم. اگر شما نیز به دنبال امتحان کردن مزه‌های جدید هستید، این غذا را بپزید و از آن لذت ببرید. برای آشنایی با مواد اولیه و روش پخت این خوراک مرغ، با ما همراه باشید.
ایده‌هایی زیبا برای میوه‌آرایی
چیدمانی زیبا برای سفره که به آن سفره‌آرایی گفته می‌شود به همراه میوه‌آرایی، هنرهایی هستند که به واسطه‌ی آنها می‌توان به بهترین نحو از میهمانان پذیرایی و همه را با هنر خود، شگفت‌زده کرد. در ادامه ایده‌هایی از هنر زیبای میوه‌آرایی را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی دسر بیسکویت و موز
دسر بیسکویت و موز، دسری ساده و لذیذ است که امروز برای شما طرز تهیه‌ی آن را قرار داده‌ایم. میزان موادی که در این دستور به کار رفته، برای چهار نفر کافی است. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این دسر خوشمزه، با ما همراه باشید.
نان عسلی، میان‌وعده‌ای مناسب برای کودکان
امروز برای شما روش تهیه‌ی یک میا‌ن‌وعده‌ی مناسب برای کودکان را آماده کرده‌ایم. این نان خوشمزه علاوه بر اینکه برای کودکان مناسب می‌باشد، به آسانی تهیه می‌شود. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی نان عسلی، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی گراتن ماکارونی و مرغ
اگر هوس غذایی با طعم فست فود کرده‌اید و در عین حال، به سلامت غذایی که آماده می‌کنید، اهمیت می‌دهید، ما به شما «گراتن مرغ» را پیشنهاد می‌دهیم. برای آشنایی با روش پخت و مواد اولیه‌ی این غذای خوشمزه، با ما همراه باشید.
آموزش تصویری تهیه‌ی موس قهوه بدون تخم مرغ
امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک دسر شیک و مجلسی و در عین حال، ساده آشنا کنیم. در این دسر، از تخم مرغ استفاده نمی‌شود. برای آشنایی با روش تهیه و مواد اولیه‌ی این دسر خوشمزه، با ما همراه باشید.
کیک سیب‌زمینی، شگفتانه‌ای لذیذ
امروز برای شما روش پخت یک کیک خوشمزه و متفاوت را آماده کرده‌ایم؛ کیک سیب‌زمینی! برای آشنایی با مراحل پخت و مواد اولیه‌ی این کیک خوشمزه با ما همراه شوید، این کیک را تهیه کنید و میهمانان خود را غافلگیر کنید.
نان مرغ به شکل کندوی زنبور عسل
تهیه‌ی نان‌های گوناگون به شکل کندوی عسل، از دیرباز مرسوم بوده است اما امروز برای شما روش تهیه‌ی یک نوع نان که در تهیه‌ی آن از مرغ و سبزیجات استفاده شده است را قرار داده‌ایم. برای آشنایی با روش تهیه و مواد اولیه‌ی نان مرغ، با ما همراه باشید.
پلوی گوشت و سبزیجات، لذیذ و رنگارنگ
امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک غذای خوشمزه آشنا کنیم. پلوی گوشت و سبزیجات، غذایی پرخاصیت و رنگارنگ است که به آسانی تهیه می‌شود. برای آشنایی با مواد اولیه و روش پخت این غذای لذیذ، با ما همراه باشید.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv