Tabnakbato | تابناک باتو

bato-adv
ژله سبزه عید، دسر سفره‌های نوروزی

ژله سبزه عید، دسر سفره‌های نوروزی

یکی از ژله های مناسب و جالب برای سفره هفت سین و همچنان پذیرایی در مهمانی های عید نوروز ژله سبزه ست. در این بخش طرز تهیه این ژله زیبا را آموزش می دهیم.
شیرینی های خوشمزه به شکل حاجی فیروز
در این بخش از آموزش شیرینی های خوشمزه شما را با طرز تهیه این شیرینی های خوشمزه و زیبا به شکل حاجی فیروز آشنا می کنیم. با این شیرینی ها به استقبال نوروز بروید.
دستور پخت میگو پلو
میگو پلو یک غذای خوشمزه و محبوب جنوبی است که به مدل های مختلف تهیه می‌شود. در این مطلب یک نوع طرز تهیه این غذای لذیذ را آورده ایم. با ما همراه باشید.
نان باگت با قارچ و پنیر، ساده و لذیذ
در این بخش از آموزش آشپزی امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک پیش غذای ساده و مورد علاقه‌ی کودکان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.
کبه‌ی نان تست و مرغ، لذیذ و متفاوت
کبه، غذایی عربی است که در آن برنج یا سیب زمینی پخته شده، به عنوان پایه‌ی اصلی در نظر گرفته می‌شود که مواد گوشتی را در بر می‌گیرد و در روغن سرخ می‌شود. اما امروز برای شما روش پخت یک کبه‌ی متفاوت را قرار داده‌ایم. پایه‌ی اصلی این کبه، نان تست است. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی کبه‌ی نان تست و مرغ، با ما همراه باشید.
ترافل میوه؛ هدیه‌ای مخصوص خاص پسندان
ترافل میوه ای یکی از خوشمزه ترین ها در بین ترافل ها می باشد. این ترافل را به عنوان دسر در میهمانی ها سرو کنید. با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی ترشی فلفل هالوپینو
فلفل هالوپینو، از خانواده‌ی فلفل دلمه‌ای و یکی از فلفل‌های پرطرفدار دنیاست که در بسیاری از محصولات غذایی استفاده می‌شود. منشأ این فلفل به مکزیک برمی‌گردد و میزان تندی آن، با توجه به شرایط پرورش و نگهداری، از متوسط تا خیلی تند درجه‌بندی می‌شود.
طرز تهیه‌ی شیرینی زنجبیلی
امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک نوع شیرینی ساده با طعم زنجبیل، آشنا کنیم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش پخت این شیرینی خوشمزه، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی پای موز و شکلات
امروز تصمیم داریم برای شما روش تهیه‌ی یک دسر خوشمزه و شکلاتی به همراه موز را آموزش دهیم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی پای موز و شکلات، با ما همراه باشید.
5 غذایی که هرگز نباید در زودپز پخته شوند!
بسیاری از افراد، خصوصا آنان که مشغله کاری زیادی دارند، در زمینه آشپزی به وسیله‌ای مانند زودپز علاقه‌مند هستند. با توجه به امکانات و قابلیت‌های این وسیله، به نظر می‌رسد که می‌توان هر غذایی را در زودپز آماده کرد، اما در واقعیت چنین چیزی امکان‌پذیر نیست.
طرز تهیه سوسیس خانگی
راز و رمز تهیه‌ سوسیس خانگی در به کارگیری به اندازه و مناسب ادویه‌های مختلف است. شما می‌توانید در تهیه‌ سوسیس خانگی از گوشت قرمز، مرغ، و بوقلمون بهره ببرید. بهتر است از مخلوط گوشت قرمز بدون چربی و گوشت سفید به نسبت 1 به 2 استفاده کنید.
طرز تهیه‌ی سوپ هویج و پرتقال
سوپ هویج به همراه پرتقال، تجربه‌ی طعمی متفاوت و لذیذ است که تهیه و سرو آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش پخت این سوپ خوشمزه، با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی دسر سه طبقه‌ی شکلاتی
دسرهای چندلایه و چند رنگ به دلیل شکل زیبایی که دارند، برای سرو در مهمانی‌ها و جشن‌ها مناسب هستند. امروز برای شما طرز تهیه‌ی دسر سه طبقه‌ی شکلاتی را قرار داده‌ایم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این دسر خوشمزه، با ما همراه باشید.
فرنی لواشک زردآلو
طرز تهیه یک دسر عربی
در این بخش از آموزش آشپزی برای شما عزیزان طرز تهیه یک فرنی خوشمزه را آماده کرده ایم. امیدواریم این فرنی خوشمزه را در منزل درست کرده و از خوردن آن لذت ببرید. با ما همراه باشید.
طرز تهیه‌ی یک نوع شیرینی بادامی
شیرینی بادامی در اشکال گوناگونی تهیه می‌شود. امروز برای شما روش تهیه‌ی یک نوع شیرینی بادامی خوشمزه را آماده کرده‌ایم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی شیرینی بادامی، با ما همراه باشید.
فرنی دورنگ با طعم پرتقال
فرنی یک دسر لذیذ است که به شیوه‌های گوناگونی تهیه می‌شود. امروز برای شما روش تهیه‌ی یک نوع فرنی دو رنگ با طعم پرتقال را قرار داده‌ایم. برای آشنایی با مواد اولیه و روش تهیه‌ی این فرنی لذیذ، با ما همراه باشید.
bato-adv
bato-adv
خبرهای تازه
bato-adv
bato-adv