مرگ دختر ۲۵ ساله تهرانی در هاله‌ای از ابهام
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۳۷۵۷
تاریخ انتشار: 2017 December 06    -    ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۸
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
 فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از کشف جسد بی‌جان یک دختر 25 ساله تهرانی در حوالی روستای چندآب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ سرهنگ قربانی گفت: تماس مردمی با فوریت‌های پلیسی 110 در روز پنجشنبه نهم آذرماه مبنی بر وجود جسد یک دختر جوان در مسیر لوله گاز در حوالی روستای چندآب، اکیپی از مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام و موضوع را در دست بررسی قرار دادند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی صحنه، لوازمی را کشف کردند که بیانگر آدرس و مشخصاتی از این دختر بود که با تماس با خانواده وی، پدر این دختر جوان به گرمسار فراخوانده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار افزود: با حضور پدر مرحومه و مشخص شدن وضعیت زندگی وی در تهران، تیمی از کارآگاهان با گرفتن نیابت قضایی به منزل مجردی این دختر در تهران مراجعه کردند.

قربانی ادامه داد: در تحقیقات محلی پلیس در محل زندگی وی مشخص شد، صاحب‌خانه وی که یک مرد جوان است و سابقه خوبی در محل ندارد با وی در ارتباط بوده و چند روز قبل در محل دیده‌ شده است.

وی تصریح کرد: با بررسی بیشتر موضوع و تحقیقات در خصوص این مرد جوان مشخص شد، دو روز قبل از کشف این جسد، مرد جوان به گرمسار سفر کرده و سریعاً به تهران بازگشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با توجه به سفر این مرد جوان به گرمسار گفت: با تکمیل شدن این اطلاعات و ادله، با حکم مرجع قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه مرد جوان در مخفیگاه خود دستگیر و در اولین بازجویی خود ارتباط با این دختر را اعتراف کرد.

قربانی عنوان کرد: مرد جوان در اعترافات خود گفت که روز یکشنبه هفته گذشته با ورود به منزل مستأجر خود متوجه می‌شود وی فوت کرده و به دلیل ترس از این موضوع، روز بعد جسد این دختر را در صندوق‌ عقب خودروی خود جاسازی و در روستای چندآب رها کرده است و از علت اصلی فوت وی خبر ندارد.

وی مطرح کرد: تحقیقات پلیس در خصوص علت اصلی مرگ این دختر جوان تهرانی ادامه دارد و تا پایان تحقیقات این مرد در بازداشت پلیس قرار دارد.

فارس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
برچسب ها: قتل
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv