عرضه بهداشتی دام در ۳ منطقه تهران +آدرس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۸۶۷۱۹
تاریخ انتشار: 2017 September 25    -    ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
bato-adv
bato-adv
عبدالحسین رحیمی از آمادگی جایگاه‌های ثابت عرضه بهداشتی دام سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار برای خدمات‌رسانی به شهروندان در ایام محرم خبر داد و گفت‌: با توجه به فرارسیدن ایام محرم و افزایش تقاضای شهروندان به منظور تهیه دام و ادای نذوراتشان‌، جایگاه‌های ثابت عرضه بهداشتی دام این سازمان با حضور ناظر شرعی و دکتر دامپزشک از ساعت ٧ تا ١٩ به صورت پیوسته در خدمات رسانی به متقاضیان فعال خواهند بود.
رحیمی با تأکید بر اهمیت سلامت شهروندان اظهار کرد: در مراکز عرضه دام بهداشتی دام خریداری شده قبل و بعد از ذبح توسط دامپزشک معاینه شده تا سلامت دام محرز شود.

وی افزود : علاوه بر حضور دامپزشکان این سازمان در جایگاه‌های مذکور با هماهنگی‌های انجام شده با اداره کل دامپزشکی استان تهران در روزهای هشتم نهم و دهم محرم تعداد دامپزشکان هر مرکز افزایش می‌یابد تا شهروندان با اطمینان خاطر دام و در اسرع وقت دام بهداشتی مورد نظر خود را تهیه کنند.

‌جایگاه‌های ثابت عرضه بهداشتی دام در مناطق چهار، هجده و پانزده شهرداری فعالند و شهروندان می‌توانند از ساعت ٧ تا ١٩ در ایام محرم به این مراکز مراجعه یا از طریق شماره تلفن 5505000 و سایت mayadin.tehran.ir اقدام کنند.
آدرس مراکز ثابت سازمان عبارتند از:

منطقه 4‌: تهرانپارس، حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران بابائیان) کوچه پیشوا
منطقه 15‌: بزرگراه امام رضا (ع) بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا(ع)
منطقه 18‌: بزرگراه آزادگان بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم

تسنیم
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv