پرفروش‌ترین بازی سال 2016 مشخص شد +عكس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۶۱۸۷۱
تاریخ انتشار: 2017 January 21    -    ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
bato-adv
bato-adv
با وجود این‌که در ابتدا تصور نمی‌شد گیمرها استقبال خوبی از بازی جدید شرکت اکتیویژن داشته باشند اما ظاهراً این بازی با شکستن رکوردها صدرنشین فروش سال 2016 شده است.
 
 بازی Call of Duty: Infinite Warfare پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ لقب گرفت

وقتی اکتیویژن تریلر این بازی را منتشر کرد این ویدئو به قدری Dislike دریافت کرد که کسی فکرش را نمی‌کرد Infinite Warfare در لیست ده بازی پرفروش سال 2016 هم جای بگیرد اما به نظر می‌رسد با انتشار بازی نظر گیمرها تغییر کرده است. انتقاد اصلی که به این عنوان می‌شد خروج از واقعیت و وارد شدن عناصر تخیلی بیش از حد درون بازی بود.
 
طبق آخرین آمار NDF این بازی نه‌تنها بین ده بازی برتر ماه دسامبر 2016 قرار گرفته بلکه در واقع پرفروش‌ترین بازی این سال نیز بوده است. جالب این‌جاست که Infinite Warfare اواخر سال 2016 عرضه شد و اگر زودتر از این‌ها منتشر می‌شد می‌توانست حتی رکورد بهتری را از خود برجای بگذارد.

جدیدترین ساخته اکتیویژن توانست بازی بسیار محبوب بتلفیلد 1 ساخته EA Games را نیز شکست داده و این عنوان را به رده دوم تنزل دهد. سایر بازی‌های لیست پرفروش‌ترین‌ها شامل The Division، فیفا 17، Final Fantasy XV، GTA V و بازی Overwatch شرکت بلیزارد است. انتظار داریم اکتیویژن یک عنوان دیگر نیز از سری Call of Duty یا همان ندای وظیفه را در سال 2017 منتشر کند که بدون شک محبوب و پرطرفدار خواهد شد. 
فارنت
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv