پرداخت مالیات با فرغون!
bato-adv
کد خبر: ۶۱۶۸۶
تاریخ انتشار: 2017 January 20    -    ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
یک تاجر امریکایی به دنبال مشاجره لفظی با اداره وسایل نقلیه موتوری، مالیات 3 هزار دلاری خود را با 300 هزار سکه پرداخت کرد.
پرداخت مالیات با فرغون!
نیک استافورد، تاجر اهل ویرجینیا، برای پرداخت مالیات خود، سکه‌ها را با 5 فرغون به اداره وسایل نقلیه موتوری برد. اما حتی دستگاه شمارش سکه از پس این کار برنیامد و خراب شد. بنابراین کارمندان مجبور شدند به صورت دستی به شمارش سکه‌ها بپردازند. این کار بیش از 7 ساعت طول کشید.
خشم و ناراحتی استافورد از اداره وسایل نقلیه موتوری در ویرجینیا به زمانی بر می‌گردد که وی برای پرسیدن چند سوال درباره پرداخت مالیات با این اداره تماس گرفت. اما پس از آنکه یک ساعت پشت خط معطل شد، نتوانست با شخص مورد نظر صحبت کند. استافورد چند بار تلاش کرد تا شماره مستقیم فردی که باید سوالاتش را از وی می‌پرسید، به دست بیاورد اما کسی پاسخگوی او نبود.
استافورد 3 خودرو خریداری کرده بود و باید نشانی منزلش را ثبت می‌کرد تا بتواند مالیات آن‌ها را پرداخت کند. اما مشکل وی اینجا بود که استافورد 3 منزل در نقاط مختلف امریکا داشت و نمی‌دانست کدام یک از نشانی‌ها را باید ثبت کند. هیچ شخصی در اداره وسایل نقلیه موتوری، پاسخگوی او نبود.
استافورد سپس از این اداره به دادگاه شکایت کرد و خواستار جریمه کارکنان آن شد. اما دادگاه دادخواست او را رد کرد.
وی سپس به شیوه منحصر‌به‌فرد خود با جمع‌‎آوری 5 فرغون سکه، اعتراضش را به این اداره نشان داد. استافورد برای این کار 11 نفر را استخدام کرد تا سکه‌ها را جمع کنند. این کار 4 ساعت طول کشید. وی برای خرید فرغون‌ها حدوداً 400 دلار هزینه کرد. این فرغون‌های پر از سکه بسیار سنگین بودند و تقریباً 720 کیلوگرم وزن داشتند.
 
دانلود
 
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار