اعدام قاتل کودک 6 ساله قزوینی
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۴۱۷
تاریخ انتشار: 2016 March 10    -    ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
bato-adv
bato-adv
حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین از قصاص قاتل کودک شش ساله قزوینی خبر داد و گفت: بیست و دوم آبان ماه سال 1390، معصومه شش ساله  که برای خرید از منزل خارج شده بود، به منزل بازنگشت و همین موضوع، موجب شد تا با اعلام والدین وی تحقیقات و بررسی پلیس آغاز شود.
 
دادستان عمومی و انقلاب قزوین افزود: مأموران پلیس در تحقیقات خود با دختربچه 10 ساله ای مواجه شدند که ادعا کرد حدود یک ماه قبل مردی 30 ساله وی را با تهدید چاقو به داخل مزرعه ذرت برده و مورد آزارجنسی قرار داده است.
 
وی در ادامه گفت: پس از گذشت مدتی در تاریخ 13 آذر ماه جمجمه بچه ای در جاده فرعی حواشی شهر اقبالیه کشف شد که به دنبال آن جسد دختر بچه گم شده نیز کشف شد.
 
صادقی افزود: کارآگاهان پلیس در تحقیقات خویش به فردی مظنون شدند، متهم در حالی که ضبط خودرو و مقداری ابزار لازم برای سرقت همراه داشت، دستگیر شد، برای نامبرده به اتهام زنا، آدم ربایی مقرون به آزار، تهدید با چاقو، رابطه نامشروع و سرقت قطعات خودرو پرونده قضایی تشکیل شد.
 
بررسی های پلیس نشان می داد که متهم با تهدید دو دختربچه از جمله مقتول، آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است، متهم با مواجه با ادله پلیس ناچار زبان به اعتراف قتل فجیح خود گشود و صحنه جرم را بازسازی کرد.
 
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دادگاه دوم کیفری استان با توجه به جهات مختلف پرونده، متهم را به دلیل آدم ربایی، آسیب جسمی و حیثیتی به متهمان و سرقت مقرون به آزار به استناد مواد 47 و 621 قانون مجازات اسلامی به تحمل 15 سال حبس تعزیزی محکوم کرد.
 
با توجه به اقرارهای متهم در سرقت به استناد مواد 47، 652، 656 و 667 قانون و مجازات اسلامی و به لحاظ تعدد معنوی اتهام سرقت، متهم را به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق و رد مبلغ 25 هزار ریال محکوم کرد.
 
صادقی نیارکی در پایان یادآور شد: متهم "م.ح" به جرم قتل عمد کودک شش ساله به قصاص و همچنین به استناد ماده 637 قانون مجازات اسلامی به 99 ضربه شلاق تعزیری محکوم شد، به دنبال محاکمه و صدور حکم قصاص از سوی هیئت قضایی، متهم صبح امروز در زندان مرکزی قزوین با حضور خانواده مقتول به دار مجازات آویخته شد.
ميزان
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv