راهکارهایی برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۶۸۵۷۳
تاریخ انتشار: 2020 February 04    -    ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
رنگ آبی کلاسیک که پیش تر توسط پنتون رنگ سال ۲۰۲۰ اعلام شد رنگی مناسب برای به کارگیری در دکوراسیون خانه و دکوراسیون سایر فضاهاست اما اگر از دسته افرادی هستید که نمیدانید این رنگ را چگونه به منزل دعوت کنید برای ادغام رنگ در فضای خود، با هفت راهکار برای دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۲۰ Pantone با ما همراه باشید.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰به گزارش «تابناک باتو»؛ رنگ آبی کلاسیک که پیش تر توسط پنتون رنگ سال ۲۰۲۰ اعلام شد رنگی مناسب برای به کارگیری در دکوراسیون خانه و دکوراسیون سایر فضاهاست اما اگر از دسته افرادی هستید که نمیدانید این رنگ را چگونه به منزل دعوت کنید برای ادغام رنگ در فضای خود، با هفت راهکار برای دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۲۰ Pantone با ما همراه باشید.

اکسسوری ها

حتما لازم نیست کل خانه را به رنگ آبی در آورید رنگ را در دوزهای كوچك امتحان كنید تا به نحوی ظریف آبی كلاسیك را در طرح رنگی موجود منزل خود بیامیزید می توانید از کوسن ها، قاب ها و تابلوهای هنری و اکسسوری های تزئینی مانند گلدان ها و اقلام کوچکتر شروع کنید زیرا اگر متوجه شوید این رنگ برای شما مناسب نیست ، می توانید به راحتی اکسسوری ها را تعویض کنید.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

رنگ دیوار

اگر آماده هستید که همه فضا را به رنگ آبی در آورید می توانید دیوار یک قسمت یا برخی دیوارهای منزل را رنگ کنید این رنگ به اندازه کافی پر جنب و جوش است و بیانی جسورانه دارد و از آنجایی که رنگ آبی به طور مداوم یکی از محبوب ترین تناژهای رنگی است ، نیازی نیست که نگران ترند سال بعد باشید . اگر به دنبال رنگ های دیگر برای تقویت انرژی هستید ، آن را با دیگر رنگهایی مانند نارنجی روشن یا زرد ترکیب کنید تا ظاهری با کنتراست بالا داشته باشید.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

کابینت های آشپزخانه

رنگ آبی همچنان در آشپزخانه ها یک رنگ برنده است و تناژهای این رنگ برای به روزرسانی کابینت ها با ظاهری نو بسیار مناسب است. اگر نگران رنگ تیره هستید ، فقط کابینت های پاینی خود را به رنگ آبی رنگ کنید و کابینت های بالایی را به رنگ سفید یا رنگ خنثی باقی بگذارید. ترکیب قفسه های باز و لامپ های روشن باتم فلزی براق نیز می تواند به ایجاد فضایی روشن و مطبوع کمک کند.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

اتاق خواب

رنگ آبی به دلیل داشتن پتانسیل آرامش بخشی برای دکوراسیون اتاق خواب می تواند ایده آل باشد این رنگ غنی فورا احساس دلپذیری ایجاد می کند که شما را به آرامش تشویق می کند و به آرامش خواب شما نیز کمک می کند. همچنین می توانید در ملحفه،کاور تشک یا برای رو بالشی و فرش زیر پایی کنار تخت خود از ان استفاده کنید.

کاشی

کاشی سیمانی انتخابی جسورانه و مطابق با ترندهای روز طراحی محسوب می شود در ضمن روشی عالی برای افزودن رنگ به کاشی ها یا الگوی هندسی چشم نواز آن ها می باشد می توانید کاشی ها را با عناصر خنثی و متریال ها به نحوی ترکیب کنید که اجازه دهید الگوی رنگی به عنوان نقطه کانونی و مرکز توجه بدرخشد.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

بافت ها و پترن ها

استفاده از این رنگ به دلیل آرامش بخشی در مناطقی که می خواهید راحتی بیشتری داشته باشید ، منطقی تر است. فضای اتاق نشیمن ، اتاق خواب یا اتاق ناهار خوری خود را با مبلمان و وسایل اثاثیه یا لوازم داخلی با بافتهای نرم با این رنگ ترکیب کنید. این رنگ غنی به خصوص در پارچه های مخمل خواب دار مانند مخمل ظرافت بسیار خوبی ایجاد می کند.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

تزئینات با تنالیته رنگی آبی:

تناژهای مختلف این رنگ را به فضا بیافزایید تا عمق را در فضا بیشتر احساس کنید انواع تناژهای آبی در سایه های تیره و روشن تر را برای قسمت های مختلف انتخاب کنید.

7  راهکار برای دکوراسیونی به رنگ سال ۲۰۲۰

منبع: دکوبوم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv