خارج کردن شاخِ شیطان از سَر مرد هندی+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۵۶۹۰۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 September 18    -    ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷

یک مرد هندی که با شاخی عجیب در سرش به بیمارستان مراجعه کرده بود به سرعت جنجالی شد. این مرد در رسانه های هندی به مردی با "شاخ شیطان مشهور شده است.

جراحان برای برداشتن "شاخ شیطان" چهار اینچی از بالای سر این مرد مجبور شدند وی را عمل کنند و با کمک جراحی شاخ را خارج کنند.

این مرد که شیام لال یداو نام دارد و 74 ساله است می گوید که این شاخ از حدود 5 سال پیش تا کنون از سرش بیرون آمده بود اما ابعادش بسیار کوچکتر بود. سپس و بعد از این که موهایش ریخت، این شاخ نیز روز به روز بیشتر رشد کرد. او می گوید اوایل سعی می کرده این شاخ را با کمک کلاه بپوشاند اما سرانجام خسته شده و تصمیم گرفته از پزشکان کمک بخواهد.

اگر متعجب شده اید که اصلا این شاخ چگونه تشکیل شده است، جالب است بدانید که این شاخ از کراتین ساخته شده است که در ناخن های پا و موهای انسان یافت می شود. جراحان مغز و اعصاب بیمارستان Bhagyoday Tirth در شهر ساگار هند این توده را خارج کرده اند و می گویند حال مریض رو به بهبود است.

خارج کردن شاخِ شیطان از سَر مرد هندی

دکتر ویشال گجبیگی در این خصوص گفت: "حدود پنج سال پیش سر بیمار سر صدمه دیده بود و پس از آن توده ای شروع به رشد کرد. ‘در ابتدا ، او آن را نادیده گرفت زیرا هیچ گونه ناراحتی ایجاد نمی کرد. همچنین ، او حتی با کمک آرایشگر محلی این شاخ را می برید اما وقتی توده سخت شد و بیشتر رشد کرد ، او به بیمارستان آمد.

از نظر پزشکی ، این نوع از رشد نادر است. اما از کراتین تشکیل شده است ، همان ماده ای که در ناخن ها یافت می شود ، معمولاً شاخ را می توان با تیغ استریل جدا کرد. به نظر می رسید که رشد شاخ خوش خیم است. شاخ های چربی عمدتا ضایعات خوش خیم هستند ، اما احتمال پتانسیل بدخیم همیشه باید حفظ شود. "

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
5
0
هند و کشور هزارویک مذهب
معلوم نیست که تقاص کدوم کارشو داره پس میده که البته امیدوارم که اشتباه حدس زده باشم!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار