شکایت کی‌روش از ایران سوژه خبر‌های کلمبیا+تصاویر
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۴۲۲۴۰
تاریخ انتشار: 2019 April 17    -    ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
bato-adv
bato-adv

چند روز پیش بود که کارلوس کی روش در مصاحبه‌ای تأیید کرد به خاطر عدم دریافت مطالباتش از فدراسیون فوتبال ایران از این فدراسیون به فیفا شکایت کرده است.

این موضوع سوژه امروز به سوژه اصلی رسانه‌های ورزشی کلمبیا تبدیل شده است. رسانه‌های کلمبیا از زمان حضور کی روش در تیم ملی این کشور به دقت همه چیز را زیر نظر گرفته اند.

سایت «کوموتری کالر» که یکی از رسانه‌های برجسته کلمبیا است، نوشت که کی روش، فدراسیون ایران را به خاطر عدم دریافت ۶ ماه از قراردادش در فیفا محکوم کرد. این سایت به نقل از مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم آورده است که ۹۰۰ هزار دلار کی روش تحویل کنفدراسیون فوتبال آسیا شده است.

سایت «ال کلمبیانو» هم نوشت: «کی روش که هشت سال سرمربی ایران بود به خاطر عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرده است.» این سایت به نقل ازصفی الله فغانپور مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال آورده است که مشکل پرداخت پول کی روش به خاطر مشکلات بانکی و انتقال ارز است.

همچنین «آر. سی. ان رادیو» کلمبیا هم با تیتر سوالی چرا کی روش به فیفا شکایت کرد، به عدم پرداخت مطالبات این مربی از سوی فدراسیون فوتبال ایران اشاره کرده است.

مهر

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv