درست کردن کاسه های شکلاتی با بادکنک
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۲۹۹
تاریخ انتشار: 2019 February 14    -    ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
bato-adv
bato-adv
درست کردن کاسه های شکلاتی کار بسیار آسانی است و حتی می تواند سرگرمی خوبی برای بچه ها باشد. از این کاسه های شکلاتی می توانید برای پر کردن بستنی، شکلات، خامه و یا میوه استفاده کرده و از میهمانان خاص تان پذیرایی کنید.

درست کردن کاسه های شکلاتی با بادکنکدرست کردن کاسه های شکلاتی کار بسیار آسانی است و حتی می تواند سرگرمی خوبی برای بچه ها باشد. از این کاسه های شکلاتی می توانید برای پر کردن بستنی، شکلات، خامه و یا میوه استفاده کرده و از میهمانان خاص تان پذیرایی کنید.

مواد و وسایل مورد نیاز:

  • ۳۴۰ گرم شکلات چیپسی
  • ۱ قاشق چای خوری روغن
  • بادکنک آبی
  • قاشق
  • کاغذ روغنی
  • سینی

ابتدا لایه بیرونی بادکنک ها را بشوئید و خشک کنید. سپس آن ها را باد کنید و کنار بگذارید. بادکنک ها را زیاد باد نکنید چون قرار نیست اندازه کاسه ها زیاد بزرگ باشد.

حالا شکلات ها را آب کنید. روغن را داخل شکلات ها بریزید و آن را به مدت ۳۰ ثانیه داخل مایکروفر قرار  دهید، هم بزنیدو ۳۰ ثانیه دیگر هم در مایکروفر قرار دهید. آنقدر این کار را تکرار کنید تا شکلات ها کاملا آب شود.

اکنون می خواهیم قسمت پایه کاسه های شکلاتی را درست کنیم. با استفاده از قاشق غذاخوری با فاصله به مقدار یک قاشق شکلات روی کاغذ روغنی بریزید.

در این مرحله ابتدا باید مطمئن شوید که شکلات ذوب شده زیاد داغ نباشد. اگر بیش از حد داغ است چند دقیقه منتظر بمانید تا کمی سرد شود. سپس بادکنک را برداشته و به آرامی داخل شکلات فرو کنید و بردارید و بلافاصله روی پایه های شکلاتی که درست کرده اید قرار دهید. باقیمانده بادکنک ها را به همین روش ابتدا داخل شکلات و بلافاصله روی پایه ها قرار دهید. در مرحله بعد همه آن ها را به مدت نیم ساعت داخل یخچال قرار دهید تا شکلات ها کاملا سفت شوند.

اکنون به مرحله سرگرم کننده آن می رسیم. با یک چاقوی تیز و یا قیچی بادکنک ها را بترکانید و باقیمانده بادکنک ها را از داخل کاسه ها جدا کنید. حالا کاسه های شکلاتی ما آماده شده اند.

کاسه ها را از کاغذ روغنی جدا کرده و داخل آن ها را با هر چیزی که دوست دارید پر کنید. بستنی، میوه، خامه و…

بدونیم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv