پیدا شدن گنج در زباله‌های استکهلم
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۰۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 February 13    -    ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
bato-adv
bato-adv
تاج‌های طلایی و جواهرنشان که با سنگ‌های قیمتی و مروارید آذین شده اند، به پادشاه چالرز نهم و ملکه کریستینای بزرگ و به سال ۱۶۱۱ تعلق دارند. آن دو با تاج هایشان دفن شدند، اما پس از چندی تاج‌ها برای بازدیدکنندگان کلیسا به نمایش درآمدند.

پیدا شدن گنج در زباله های استکهلم

پیدا شدن گنج در زباله‌های استکهلماختصاصی «تابناک باتو» ـ یک نگهبان سوئدی در سطل زباله ای در حومه استکهلم، دو تاج و یک کره ی طلایی پادشاهی پیدا کرد که گفته می شود، به خانواده ای سلطنتی در قرن هفدهم بازمی گردد.

در 31 جولای، جواهرات سلطنتی از کلیسای اعظم شهر استراجانس که نزدیک استکهلم است به سرقت رفت. پلیس می گوید، جواهرات پیدا شده، همان جواهرات سرقتی است و تحقیقات برای تشخیص درستی این موضوع و اصل بودن جواهرات همچنان ادامه دارد.

گفتنی است، دو مرد، جواهرات را جلوی چشم شاهدان به سرقت بردند و سپس در دریاچه مالارین سوار قایقی شده و غیبشان زد تا اینکه جواهرات در سطل زباله پیدا شد. این جواهرات، اشیای ملی سوئد به شمار می روند.

پیدا شدن گنج در زباله های استکهلم

تاج های طلایی و جواهرنشان که با سنگ های قیمتی و مروارید آذین شده اند، به پادشاه چالرز نهم و ملکه کریستینای بزرگ و به سال 1611 تعلق دارند. آن دو با تاج هایشان دفن شدند، اما پس از چندی تاج ها برای بازدیدکنندگان کلیسا به نمایش درآمدند.

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
2
13
اون ور اب داخل اشغالاشون تاج و تخت پیدا میشه این ور اب طرف زباله گردی میکنه نون پیدا نمیکنه!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv