دکتر داروساز «نسخه پیچ» مرگ دختر جوان
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۳۳۵۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2019 January 14    -    ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
bato-adv
bato-adv

دکتر داروساز با نقشه قبلی ناهید دختر ۳۰ ساله‌ای را فریب می‌دهد و مدتی بعد در یک درگیری لفظی با او درگیر می‌شود و او را در ماشین با ضربه‌های چاقو به قتل می‌رساند.

رسیدگی به این پرونده از هفتم آبان سال ۹۱ به دنبال ناپدید شدن دختر ۳۰ ساله‌ای به نام ناهید در دستور کار پلیس قرار گرفت. مادر ناهید با مراجعه به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض گفت: دخترم دیروز از خانه بیرون رفت، اما دیگر بازنگشت نگران او هستم و نمی‌دانم چه بلایی سرش آمده است.

پلیس به تحقیق پرداخت تا ردی از دختر جوان بیابد تا این که سه روزبعد مأموران پلیس جنازه دختر جوان را داخل سطل زباله در بولوارفردوس پیدا کردند. شواهد نشان می‌داد این دختر با ضربات چاقو کشته شده است. جنازه به پزشکی قانونی منتقل و تحقیق برای یافتن عامل جنایت آغاز شد. پلیس در نخستین گام از تحقیقات به بررسی فهرست مکالمات تلفنی دختر جوان پرداخت و به رابطه پنهانی او با یک مرد ۳۵ ساله به نام امین پی برد. تلاش برای ردیابی امین که نسخه پیچ یک داروخانه بود آغاز شد، اما وی به محل نامعلومی گریخته بود. یک سال از این ماجرا گذشته بود که امین در جنوب کشور ردیابی و بازداشت شد و ادعا کرد از سرنوشت دختر جوان بی‌اطلاع است. اما در مسیر تحقیقات لب به بیان حقیقت گشود و به قتل اعتراف کرد.

وی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و توانست رضایت اولیای‌دم را جلب کند. به این ترتیب با پرداخت دیه از قصاص رهایی یافت، اما به دلیل شرب خمر و سرقت گوشی موبایل ناهید به ۱۵ سال زندان محکوم شد. وی به حکم صادر شده اعتراض کرد.

با این اعتراض پرونده در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت و حکم صادر شده نقض شد. به این ترتیب امین روزشنبه در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

وی که با قرار وثیقه آزاد بود، در تشریح ماجرا گفت: مدتی بود با ناهید آشنا شده بودم. ما با هم رفت و آمد داشتیم و به هم علاقه‌مند شده بودیم او می‌خواست ازدواج کند، اما من شرایط ازدواج نداشتم. من به دروغ به او گفته بودم دکتر داروساز هستم. وی در تشریح جزئیات قتل گفت: آخرین بار سراغم آمد و از من پول خواست. وقتی گفتم پولی ندارم که بپردازم عصبانی شد و شروع به داد و فریاد کرد. من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم داخل ماشین چند ضربه چاقو به او زدم و سپس جنازه اش را داخل سطل زباله در بولوار فردوس انداختم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود، ادامه داد: من آن روز مشروب خورده و مست بودم و حال طبیعی نداشتم به همین دلیل دست به چنین کاری زدم. من برای این که پلیس نتواند ردم را پیدا کند گوشی موبایل ناهید را برداشتم. من با سختی توانستم ۵۰ میلیون تومان دیه را به اولیای دم بپردازم و رضایت آن‌ها را جلب کنم. در مدت شش سالی که در زندان بودم نگاهم به زندگی تغییر کرده است. حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند تا بار دیگر به زندان برنگردم. در پایان جلسه هیئت قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

رکنا

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
0
3
زنها و دخترها در این مملکت چقدر بدبخت شده اند که یک مرد تا وقتی خواست ازشون استفاده میکنه وقتی هم که احساس کرد مسئولیت داشتن رابطه را به گردن بگیرد باچندضربه چاقو مسئله را حل میکند ومثل یک زباله آن خانم را به سطل زباله میاندازد.آقایان به کجا دارید میروید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
0
4
قتل کن با پنجاه میلیون پول و چند سال زندان ساده ازاد بشو. چقدر راحت.
همین حکمها نه تنها بازدارنده نیست بلکه باعث ترغیب بیشتر به قتل میشه. به نظرم باید اعدام میشد.
حضرت علی گفت یکی رو کشتی همونجور قصاص.
ولی علمای ما اونقدر واسش تبصره زدن که .....
ایرانی00
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
0
0
ببخشید که نظرمو میگم. به هر حال این نظر منه:
خاک تو سر پدر و مادر دختره که دخترشون رو به 50 میلیون پول فروختن. فقط 50 میلیون.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv