اولین تصاویر آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۲۶۹۱
تاریخ انتشار: 2019 January 07    -    ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
bato-adv
bato-adv

بسیاری از شرکت های فعال در صنعت گوشی های هوشمند از دوربین اصلی سه گانه و چهارگانه در محصولات خود استفاده کردند و در آینده نزدیک نیز نوکیا 9 پیور ویو مجهز به دوربین اصلی پنج گانه از راه می رسد.

به تازگی تصویری از آیفون 2019 منتشر شده که خبر از دوربین اصلی سه گانه آن می دهد. این دستگاه آیفون XI نام دارد.

به نظر می رسد اپل از طراحی پیشرفته ای برای دوربین اصلی این دستگاه استفاده کرده است. اپل به‌جای چیدمان عمودی و یا افقی، از سبک طراحی خاصی استفاده کرده است.

اولین تصاویر آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه

بر اساس رندر منتشر شده از آیفون XI، این دستگاه مانند هواوی میت 20 و میت 20 پرو به یک المان مربعی شکل مجهز شده است. این المان در بالای سمت چپ پنل پشتی خودنمایی می کند. نحوه چینش سنسورها در این المان عجیب به نظر می رسد.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با سنسورهای مورد استفاده در دوربین اصلی این گوشی هوشمند در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. انتظار می رود این دستگاه به سنسور اصلی، سنسور تله فوتو و سنسور ToF مجهز شود.

سنسور ToF برای تولید مدل های 3 بعدی و فناوری واقعیت افزوده مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نزدیک به 9 ماه با معرفی آیفون XI فاصله داریم، مهندسان اپل در حال توسعه آن هستند.

اولین تصاویر آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه

انتظار می رود طراحی نهایی آیفون 2019 در مقایسه با تصویر منتشر شده، متفاوت باشد. این تصاویر پنل جلویی آیفون XI را به نمایش نمی گذارد.

اپل سال گذشته میلادی از سه گوشی هوشمند جدید رونمایی کرد. آیفون XS، آیفون ایکس اس مکس و آیفون XR این محصولات را تشکیل می دهند. آیفون ایکس اس و XS مکس دارای دوربین اصلی دوگانه هستند.

کلیک

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv