سارقان خودرو‌های زنان پولدار تحت تعقیب پلیس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۵۱۶۳
تاریخ انتشار: 2018 October 23    -    ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
bato-adv
bato-adv

اعضای باندی که با فریب زنان پولدار و برقراری رابطه با آنها، خودرو‌های گرانقیمت‌شان را سرقت می‌کنند، تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار ما، چندی پیش زن جوانی اولین شکایت علیه اعضای این باند را در پلیس تهران مطرح کرد. او که مالک یک خودروی شاسی‌بلند خارجی بود، گفت: مدتی قبل در شبکه اجتماعی با مردی جوان آشنا شدم که به من ابراز علاقه کرد. او گفت: مردی پولدار است و وضع مالی خیلی خوبی هم دارد و از من خواست با هم قرار ملاقات بگذاریم که قبول کردم. شاکی ادامه داد: پدرم مردی ثروتمند است و چند روزی بود که برایم یک خودروی شاسی‌بلند گرانقیمت خارجی خریده بود. آن روز با خودروی خودم سر قرار حاضر شدم و با نریمان ملاقات کردم. بعد از آن ارتباط ما بیشتر شد تا اینکه نریمان پیشنهاد داد، ماشینم را به او بفروشم و برای خودم خودروی گرانقیمت دیگری بخرم. او گفت، چون با این خودرو خاطرات خوبی با من دارد، می‌خواهد همیشه آن را داشته باشد که قبول کردم. مطابق قراری که با هم گذاشتم، من سند را به نام او منتقل کردم و قرار شد پول را به حسابم واریز کند. روزی که قرار شد این کار را انجام دهد، سر قرار حاضر شد و به من تعرض کرد و بدون اینکه پولم را بدهد رفت. حالا به اتهام تعرض و سرقت ماشینم از او شکایت دارم.
بررسی‌های پلیس در این‌باره جریان داشت تا اینکه شکایت مشابهی به مأموران گزارش شد. شاکی پرونده این‌بار هم دختری پولدار بود که در شرح ماجرا گفت: مردی خودش را عاشق من معرفی کرد که به او اعتماد کردم. بعد از من خواست ماشین را به نامش کنم که من نیز قبول کردم. او قول داد پول را یکجا پرداخت کند که من خواستم بخشی از آن را نقداً بدهد و بخشی را هنگام انتقال سند. او قسط اول پول را پرداخت کرد و در این مدت به بهانه اینکه با من ازدواج می‌کند، چند بار با من رابطه برقرار کرد و خواست که سکوت کنم، بعد از انتقال سند دیگر به تماس‌هایم جواب نداد. کارآگاهان پلیس در جریان بررسی‌های خود متوجه مطرح شدن شکایت‌های مشابهی شدند و احتمال دادند که سرقت‌ها از طرف اعضای یک باند در حال رقم خوردن است، چراکه تمام سرقت‌ها در غرب تهران اتفاق افتاده و همه شاکیان هم زنان پولداری هستند که خودرو‌های گرانقیمتی داشتند.
از آنجا که ادعای تعرض در بعضی از پرونده‌ها مطرح شده بود، پرونده به صورت مستقیم زیر نظر قضات شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت و شاکیان پرونده به جلسه دادگاه دعوت و مورد تحقیق قرار گرفتند. یکی از آن‌ها توضیح داد: مردی که با من وارد رابطه شده بود، خودش را فردی ثروتمند معرفی کرد و گفت: بعد از ازدواج برای زندگی راهی خارج از کشور می‌شویم. من به حرف‌هایش اعتماد کردم، اما او با ترفند‌های مختلف خودروی گرانقیمت و پول‌هایم را گرفت و ناپدید شد. تحقیقات برای بازداشت اعضای این باند به دستور قضات شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران در جریان است.

روزنامه جوان

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv