راهکارهایی برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۳۹۸۸
تاریخ انتشار: 2018 October 12    -    ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
bato-adv
bato-adv
استفاده از رژگونه در آرایش معمولا با هدف برجسته کردن گونه‌ها صورت می‌گیرد که گاهی اوقات به دلیل استفاده نادرست از رنگ‌ها و فرچه آرایش دلخواه به دست نمی‌آید، ما در این مطلب ترفند‌های برجسته کردن گونه با رژگونه را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

راهکارهایی برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند

راهکارهایی برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیاینداستفاده از رژگونه در آرایش معمولا با هدف برجسته کردن گونه‌ها صورت می‌گیرد که گاهی اوقات به دلیل استفاده نادرست از رنگ‌ها و فرچه آرایش دلخواه به دست نمی‌آید، ما در این مطلب ترفند‌های برجسته کردن گونه با رژگونه را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

آرایش کردن یکی از جذاب‌ترین کار‌هایی است که خانم‌های زیادی به آن علاقه‌مند هستند. اکثر خانم‌ها آرایششان را خودشان انجام می‌دهند، اما برخی مواقع آرایششان آن گونه که مورد دلخواهشان باشد از آب در نمی‌آید و این مسئله به دلیل نادیده گرفتن برخی قواعد آرایشی می‌باشد. پرشین وی در ادامه این مطلب به اشتباهات رایج در استفاده از رژگونه اشاره داشته و ترفند‌هایی را برای استفاده صحیح از رژگونه و برجسته کردن گونه با رژگونه را به شما ارائه می‌دهد تا آرایشی بی نظیر داشته باشید.

راهکارهایی برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند
ترفند‌هایی برای برجسته کردن گونه با رژگونه
نخستین اشتباه رایج برای استفاده از رژگونه استفاده از رنگ‌های تند است. فراموش نکنید که همیشه یک ته رنگ، زیباتر و طبیعی‌تر جلوه می‌کند. رژ‌گونه را در امتداد استخوان گونه‌تان به کار ببرید. محل شروع آن باید خط رویش مو در کنار گوشتان باشد.
برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند، باید از یک پودر روشن در زیر استخوان گونه‌تان استفاده کنید. رنگی را برای رژگونه انتخاب کنید که ته رنگ قرمز زیادی نداشته باشد، چون در این صورت، چهره شما بسیار آفتاب‌سوخته به نظر خواهد رسید.

راهکارهایی برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند
برجسته کردن گونه با رژگونه

قبل از استفاده از فرچه مخصوص رژگونه، آن را حتما تمیز کنید و اضافات رژگونه را از لابه‌لای مو‌های آن بتکانید. برای پخش رژگونه، روی استخوان گونه، از حرکت‌های نیمه هلالی فرچه روی استخوان گونه استفاده کنید. فراموش نکنید که شما نباید رژگونه را تا نزدیکی پره‌های بینی پخش کنید. برای آرایش روز از مقدار بسیار کمی رژگونه استفاده کنید، چون چربی روی پوست شما رنگ را به خود گرفته و آن را شدیدتر نشان می‌دهد.

بیشتر بدانید: آموزش زدن رژگونه بر اساس مدل صورت

رژ گونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه بر جسته‌تر دیده شود و باید بعد از کرم پودر استفاده شود البته اگر دارای پوست روشنی هستید میتوانید رژ گونه را به تنهایی استفاده کنید رژ گونه یکی از سخت‌ترین مراحل آرایش است و برای هر سنی یک رنگ مناسب میباشد در انتخاب رنگ دقت کنید رنگ صحیح پوست شما را شاداب نشان میدهد در حالی که رنگ اشتباه صورت و چهرتان را پژمرده و خسته نشان می‌دهد.

آموزش زدن رژگونه بر اساس مدل صورت

راهکارهایی برای اینکه گونه‌هایتان برجسته‌تر به نظر بیایند

۱-این نکته بسیار حائز اهمیت که در هنگام استفاده از رژ گونه برس را خیلی پر نکنید، زیرا در این صورت گونه خیلی پر رنگ و رژ گونه بر روی آن خط دار نشان داده میشود برای جلوگیری از این مورد قبل از کشیدن برس بر روی گونه اضافه آن را پوف کنید رژ گونه را به سمت بالا بگیرید و آن را به سمت بالا بکشید درست در ابتدای استخوان گونه و خوب آن را روی پوست پخش کنید

۲-برس را به سمت بالا و به طرف بالای گوش بکشید رژ گونه را برروی سیب‌های گونه بزنید و مقداری روی بینی چانه و پیشانی زده تا تمام پوست صورت با هم هماهنگ شود

۳-اگر گمان کنید که رژ گونه تان را زیاد زده اید میتوانید بر روی آن مقداری پودر شفاف کننده بزنید تا کمرنگ‌تر شود هنگامی که آرایشتان تمام شده و به طور کامل روی پوستتان خوابیده کنترل کنید که به اندازه کافی رژ گونه داشته باشید واگر نیاز بود مقدار آن را زیاد کنید

منبع: آفتاب آنلاین، مجله تصویر زندگی

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv