کشف جسد یک زن در سطل زباله در کرج
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۸۰۳۵
تاریخ انتشار: 2018 August 12    -    ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
bato-adv
bato-adv

آذر سال گذشته ناپدید شدن زن جوانی به پلیس فردیس گزارش شد. مرد میانسال در تماس با پلیس گفت: دخترم صبح امروز برای خرید از خانه خارج شد و دیگر برنگشته است.

با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای یافتن فرنگیس آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس فردیس مشخص شد زن جوان آخرین بار با مردی به‌نام هوشنگ دیده شده است. با به‌دست آمدن این سرنخ بررسی‌ها برای دستگیری هوشنگ ادامه یافت.

هنوز چند روزی از ناپدید شدن فرنگیس نگذشته بود که مأموران شهرداری فردیس داخل یک سطل زباله جسد زنی را پیدا کردند که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود.

از آنجایی که مشخصات جسد کشف شده با مشخصات فرنگیس مشابهت داشت از خانواده او خواسته شد برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی بروند. بدین ترتیب مشخص شد مقتول همان فرنگیس است. در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که هوشنگ نیز در خانه‌ای در جنوب پایتخت زندگی می‌کند؛ بنابراین مأموران راهی تهران شده و با هماهنگی با بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران مرد جوان را دستگیر کردند. هوشنگ در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد و گفت: من فرنگیس را نکشته ام. آن زمان پرایدی داشتم که با آن در مسیر فردیس و کرج مسافرکشی می‌کردم. فرنگیس یکی از مسافرانم بود و چند باری او را به‌صورت اتفاقی به محلی که می‌خواست رساندم. آخرین بار هم به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شد و پس از رساندن او به مقصد دیگر او را ندیدم. چند وقت بعد هم به خاطر مشکلات مالی پرایدم را فروختم و به تهران آمدم و به‌عنوان پیک موتوری مشغول به‌کار شدم. تا زمانی هم که دستگیر شدم نمی‌دانستم که فرنگیس مرده است.

باتوجه به اینکه محل جنایت در فردیس رخ داده بود به دستور بازپرس محسن مدیر روستا پرونده برای تحقیقات بیشتر به دادسرای محل ارجاع شد.

باشگاه خبرنگاران

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv