جدایی برانکو از پرسپولیس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۴۸۳۳
تاریخ انتشار: 2018 July 11    -    ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
bato-adv
bato-adv

سرخپوشان پایتخت اردویی به مدت ۱۲ روز در کمپ واراژدین کرواسی برگزار کردند که در این اردو ۴ بازی دوستانه هم انجام دادند. طبق برنامه اردوی تیم پرسپولیس فردا به پایان می‌رسد و اعضای این تیم در غیاب برانکوو دستیاران کرواتش به تهران بازمی گردند.

با توجه به اینکه تمرین پرسپولیس با صلاحدید برانکو در روز‌های جمعه و شنبه تعطیل است بنابراین برانکو و مربیان کروات سرخپوشان پایتخت در کشورشان می‌مانند و شنبه شب به تهران بر می‌گردند تا تمرینات تیم را پیگیری کنند.

اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در کرواسی بدون حاشیه هم نبود و نام اولین حریف تدارکاتی این تیم هم مشخص نشد که از چه کشوری است و علاوه بر این ابوالفضل درویش وند گلر سوم پرسپولیس درون دروازه حریف سرخپوشان قرار گرفت چرا که دروازه بان با خود به این بازی نیاورده بودند.

البته خمارلو مدیر رسانه‌ای پرسپولیس اعلام کرد که برانکو خودش تشخیص داد که درویش وند در درون دروازه حریف قرار بگیرد تا این دروازه بان فرصت بازی پیدا کند.

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که همراه تیم به اردوی کرواسی نرفته بود و همراه خانواده برای گذراندن تعطیلات به ترکیه سفر کرده است به احتمال زیاد با شروع تمرینات پرسپولیس در تهران به تیم اضافه می‌شود تا برای بازی‌های لیگ هجدهم آماده شود.

وحید امیری هافبک ملی پوش پرسپولیس قراردادش با این تیم به پایان رسیده و قرار است در جلسه با گرشاسبی سرپرست باشگاه که اوایل هفته آینده برگزار می‌شود تکلیف خود را مشخص کند. اگر امیری با مسئولان پرسپولیس برای ماندن در این تیم به توافق برسد این بازیکن در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.

گفتنی است اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت از اردوی کرواسی به مدت ۲ روز تمرین نمی‌کنند و از روز یکشنبه تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv