آخرین خبر از حضور «یانگوم» در فیلم ایرانی+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۱۲۹۸۱
تاریخ انتشار: 2018 June 23    -    ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

قربان محمدپور کارگردان سینما که در حال ساخت فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» است، درباره روند عقد قرارداد با لی یونگ آئه (یانگوم) برای بازی در این فیلم گفت: توافقات اولیه انجام شده است و قرار شد طی دو هفته آینده برنامه هایمان را برای هم ارسال کنیم تا پس از بررسی، زمان مشخصی برای انجام کار تعیین شود.

آخرین خبر از حضور «یانگوم» در فیلم ایرانی+عکس

وی افزود: کار‌های مربوط به پیش تولید فیلم انجام شده است؛ اما موضوعی که در این میان برایمان غیر قابل پیش بینی بود، افزایش قیمت ارز بود.

این کارگردان اظهار کرد: با بیان اینکه در سال گذشته و هنگام بازدید از لوکیشن‌ها و بستن قرارداد، دلار ۳۵۰۰ تومان بود؛ اما حالا قیمت دلار بیش از دو برابر شده است. با این حال، با کمک سرمایه گذار خصوصی و حامیان مالی اثر، در حال پیش تولید کار هستیم، اما فیلم‌هایی از جمله فیلم ما که با بودجه خصوصی ساخته می‌شوند، نیازمند حمایت از طرف دولت هستند.

محمدپور همچنین تصریح کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده و مسائل مربوط به برجام، امیدوارم مسئولان سینمایی و دولت تمام تلاش خود را انجام دهند تا سینماگران دچار مشکلات ناشی از این اتفاقات نشوند؛ در صورت عدم پشتیبانی دولت و نهاد‌های مرتبط امکان فعالیت سینماگران در عرصه‌های خارجی و بین المللی وجود نخواهد داشت.

کارگردان سلام بمبئی در پایان اظهار کرد: بهترین کار از سوی دولت پس از اتفاقات اخیر و تلطیف فضا، می‌تواند اولویت قراردادن کار‌های فرهنگی باشد.

باشگاه خبرنگاران

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار