Tabnakbato | تابناک باتو

آموزش رنگ کردن موهای خاکستری با حنا

آموزش رنگ کردن موهای خاکستری با حنا

ما به شما آموزش میدهیم که چگونه موهای خود را با حنا رنگ کنید. حنا نه تنها می‌تواند موهای شما را رنگ کند بلکه باعث ضخیم‌تر، قوی‌تر و نرم تر شدن موهای شما خواهد شد.
طرز تهیه انواع ماسک هندوانه برای پوست
ماسک هندوانه برای پوست شما فواید زیادی دارد. هندوانه و ماسک هندوانه چین و چروک پوست را کاهش میدهد و سبب شفافیت و جوانسازی پوست خواهد شد.
آموزش تصویری شینیون های زیبا و شیک
در مطلب زیر برای شما عزیزان نمونه های آموزش تصویری شینیون هایی که در عین سادگی زیبا و شیک هستند را آماده کرده ایم.با ما همراه باشید.
آسیب رسیدن به موها با این کارهای ساده
یک سری کارهای ساده هستند که در نهایت سادگی به موها آسیب میرسانند که ما در ادامه به آن ها اشاره نموده ایم.
راهکارهای متخصصین برای ۱۰ مشکل پوستی اصلی
در زیر توصیه‌ها و راهکارهای متخصصین برای ۱۰ مشکل پوستی اصلی را گرد آورده‌ایم که می‌تواند برایتان مفید باشد.
علل و عوامل مؤثر در پرمویی بانوان
خانم ها برخلاف آقایان موهای بسیار ریزی در سطح بدن خود دارند که با چشم دیده نمیشود ولی موهای زائد آن ها کم از آقایان نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا با هم به بررسی پرمویی در خانم ها بپردازیم.
با مداد کشیدن ابرو به جنگ ریشه های ابرو ها میروید
مداد ابرو ابتدا به تنه مو صدمه مي‌زند و سپس ريشه مو را از بين مي‌برد و اگر اين استفاده به صورت مكرر باشد مي‌تواند آسيب‌هاي بيشتري را داشته باشد.
علل و عوامل موثر تغییر رنگ مو
سفید شدن مو به علت توقف ساخت رنگدانه های مو است. وجود پراکسید هیدروژن در غدد مو نیز یکی از عوامل سفید شدن موها در انسان است.
با این روشها از ایجاد موخره در موهای تان جلوگیری کنید
موخره یکی از آسیب هایی است که بر اثر عوامل مختلفی بر روی موهای تان ایجاد می شود. به کمک روشهای زیر می توانید از ایجاد موخره در موهای تان جلوگیری کنید.
کمپرس سرد و گرم برای پاکسازی پوست
پاکسازی پوست در منزل به راحتی و با کمک گرفتن از کمپرس سرد یا گرم امکانپذیر است و می توانید آلودگی های مختلف از روی پوستتان را با این روش ها از بین ببرید.
دانستنی هایی درباره ی شامپوی خشک
شامپوهاى خشک، ظاهری شبیه اسپری مو دارد و باید آن را از فاصله 20 سانتی‌متری به مو اسپری کنید.
همه چیز درباره آکنه روزاسه یا آکنه بزرگسالی
همه ی ما در دوران نوجوانی جوش ها و آکنه هایی به روی صورت خود داشته ایم که طبیعی بود و بعد از مدتی هم رفع شد؛ ولی آکنه روزاسه با آن جوش های معمولی فرق میکند.
هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟
ماهک ناخن انگشتان دست بسیاری از مردم یک نقطه سفید هلال مانند است اما تاکنون کسی در مورد علل وجودی این هلال سفید رنگ چندان کنجکاوی به خرج نداده است و اینکه چه نقشی در ناخن داشته و یا نشانگر چیست.
با این روش ها میتوانید تاتوهای بدن خود را پاک کنید
تاتو زیبایی‌های خاص خودش را دارد ولی همین زیبایی می‌تواند خیلی زود برایمان یکنواخت شود و بخواهیم آن را از بین ببریم، آیاراهی هست که بتوانیم رد تاتوها را از پوستمان پاک کنیم؟
تقویت موها به روش مردم هند
برای اینکه موهایی پرپشت و زببا همانند مردم هند داشته باشیم به سراغ طب باستانی این کشور رفته ایم و از اسرار ان ها در زمینه پرپشت شدن و تقویت مو پرده برداشته ایم اگر موهایتان دچار ریزش و یا شکستگی و خشکی شده است به این مطلب نگاهی بیندازید.
پوست نامرئی، جدیدترین راه برای رفع چین و چروک
امروزه محققین آمریکایی پوست نامریی را تولید کرده اند که با قرار گرفتن بر روی پوست می تواند موجب بر طرف کردن چین و چروک شود.
خبرهای تازه