مصدومان زلزله اردبیل چند نفر شدند
کد خبر: ۹۹۵۹
تاریخ انتشار: 2015 September 04    -    ۱۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
علی اسلامی دقایقی قبل گفت:  این زلزله که ساعاتی پیش در ۲۲ کیلومتری شهر قبله جمهوری آذربایجان رخ داد، موجب مصدومیت ۱۰ شهروند پارس آباد در شمال استان اردبیل شد که این افراد به مراکز درمانی اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه زلزله آذربایجان در اکثر شهرهای شمالی این استان احساس شده است، افزود: بیشترین شدت زلزله در شهر پارس آباد به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان بود، کما اینکه در شهرهای بیله سوار و گرمی نیز این زلزله احساس شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان با تاکید بر اینکه این زلزله هیچگونه تلفات جان نداشته است، تصریح کرد: البته تعدادی مصدوم به دنبال این زلزله در پارس آباد داشتیم که علت آن خود زلزله نبود بلکه این افراددر هنگام ترس و فرار از زلزله با مصدومیت مواجه شدند.

وی در عین حال این زلزله را با خسارات جزئی مالی برای اماکن روستایی و شهری همراه دانست و متذکر شد: در برخی از روستاهای پارس آّباد و سایر شهرهای شمالی منازل روستایی غیرمقاوم با خسارت روبرو شده اند.
مهر

اسلامی تاکید کرد که برای برآورد این خسارت ها اکیپ های کارشناسی به محل اعزام شده تا خسارات ناشی از زلزله آذربایجان به صورت دقیق تر بررسی شود.

وی همچنین از آمادگی کامل اعضا شورای مدیریت بحران در شهرهای شمالی استان اربیل خبر داد و عنوان کرد: هم اکنون مدیران و مسئولان پارس آباد در محل های خسارت دیده حاضر هستند و مشکلی وجود ندارد.  

زلزله شهر فبله آذربایجان ساعت ۹.۱۹ دقیقه صبح جمعه با قدرت ۵.۷ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین به وقوع پیوسته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار