پروژه بعدی لطیفی مشخص شد
کد خبر: ۹۹۱۷
تاریخ انتشار: 2015 September 04    -    ۱۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵

نوشت: کارگردان «اسب سفید پادشاه» پس از سریال «تنهایی لیلا» به سراغ فیلمی با موضوع مادران شهدای دوران دفاع مقدس رفته و قرار است که داستان آنها را روایت کند.

محمدحسین لطیفی کارگردان «تنهایی لیلا» ، از ساخت فیلم دفاع مقدسی با موضوع مادران شهدای دوران دفاع مقدس خبر داد و گفت: امیدوارم که کار دفاع مقدسی «مادر، مادر، مادر» به تولید برسد.
وی با بیان اینکه در انتظار تامین منابع مالی این فیلم است، افزود: من عادت کردم برای تولید هیچ فیلمی دنبال کسی نروم و دیگران دغدغه ساخت این گونه آثار را داشته باشند.
لطیفی اضافه کرد: در ساخت این فیلم سازمانها و ارگانهایی هم اعلام حمایت کردند و مدیران سینمایی هم از این موضوع باخبر هستنند که از جمله آنها بنیاد جانباران اعلام حمایت کرده ولی کسری بودجه دارند.
کارگردان «اسب سفید پادشاه» درباره داستان این فیلم توضیح داد: ماجرا درباره حضور سه مادر در سالهای 1359 در وسط میدان جنگ است که فرماندهی فرزندان خود را بر عهده داشتند. در طول دروارن دفاع مقدس، اکثرا مادرها را به عنوان زنان فداکاری دیدیم که یا جنازه فرزندانشان را تقدیم خدا و نظام کردند و یا اینکه شاهد خدمات پشتیانی توسط آنها بودیم و در نهایت هم هر اتفاقی که افتاد بصورت جانبی حضور داشتند. اما در واقع فرمانده های اصلی آن دوران همان مادران بودند.
وی تصریح کرد: نگارش فیلمنامه این اثر به پایان رسید و تصویربرداری این فیلم در آبادان، خرمشهر و هور انجام می‌شود که بیشتر داستان براساس واقعیت بوده و مقداری هم تخیل به آن اضافه شده است.

 تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار