ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان
bato-adv
کد خبر: ۹۸۸۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 January 28    -    ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند. در این میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دستمزد سنگینی درخواست می کنند که آن ها را گاه از همکاران مرد خود نیز که معمولاً دستمزد بیشتری دریافت می کنند در جدول دستمزدها بالاتر می برد.
ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان
آیا می دانید کدام بازیگران زن در جهان بیشترین دستمزدها را دریافت می کنند؟ بدون شک در دنیای هالیوود بخش اعظمی از موضوع در مورد تجارت و جنبه مالی هنر سینماست و بازیگران به عنوان اصلی ترین عنصر (شاید) این ساختار باشکوه و پر زرق و برق بیشترین درآمدها را در آن دارند زیرا بخش زیادی از بار تولیدات هالیوود از منظر زیبایی شناختی بر عهده این بازیگران است و آن ها هنر خود را در قالب شخصیت های داستان به نمایش می گذارند.
 
بازیگران هالیوود برای ایفای نقش در فیلم ها سختی های زیادی را متحمل می شوند؛ از وزن زیاد و کم کردن های دیوانه وار تا عوض کردن سبک زندگی که گاهی بیماری روحی و جسمی و حتی مرگ بازیگر را در پی دارد. از این رو جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند. در این میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دستمزد سنگینی درخواست می کنند که آن ها را گاه از همکاران مرد خود نیز که معمولاً دستمزد بیشتری دریافت می کنند در جدول دستمزدها بالاتر می برد. در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال 2017 بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.
 
10- ایمی آدامز (11.5 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

ایمی آدامز با 11.5 میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در مکان دهم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از لحاظ دستمزد بازی در فیلم قرار دارد. این بازیگر جوان و سرشناس که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است سال گذشته نیز نقش شخصیت لوییز لین را در کامیک های دنیای دی سی تکرار کرد. وی علاوه بر دریافت دستمزد خوب برای حضور در فیلم ها و گرفتن درصدی از فروش فیلم، با سود بردن از تبلیغات تجاری توانسته دریافتی خود را در طول سال به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.
 
ایمی آدامز تاکنون دو بار برنده جایزه گلدن گلوب شده و توسط مجله تایمز در سال 2014 در میان 100 شخصیت تاثیرگذار سال قرار گرفت. او با یک هنرمند شناخته شده به نام دارن لی گالو ازدواج کرده و با هم صاحب یک فرزند شده اند. سال 2016 ایمی آدامز با 15.5 میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم بازیگران زن هالیوودی که بیشترین دستمزد را دریافت کرده اند قرار داشت.
 

 
9- جولیا رابرتز (12 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

همکاری مجدد او با جورج کلونی در فیلم «هیولای پول» (Money Monster’) شاید یک موفقیت سینمایی نبود اما بار دیگر او را وارد لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از جهت دریافت دستمزد نمود. در این میان جولیا رابرتز دوست داشتنی با بازی در فیلم «شگفتی» (Wonder’) و درآمدهای دیگر در زمینه مد و لباس و قراردادهایی که در این زمینه دارد توانست درآمد سالانه خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.
 
جولیا رابرتز با دستمزد تقریبی 12 میلیون دلار در سال 2017 در رتبه نهم فهرست ما قرار دارد. این بازیگر سرشناس هالیوودی در سال 2005 و 2006 موثرترین و قدرتمندترین بازیگر زن هالیوود قرار گرفت که متعاقباً درآمد بالای او را در این برهه زمانی نیز نشان می داد. او در سال 1999 برای بازی در اولین فیلم مهم و البته فوق العاده موفق خود با عنوان «زن زیبا» (Pretty Woman) تنها 300.000 دلار دستمزد گرفت و بعد از یک دهه و اندی دستمزد وی برای بازی در فیلم «لبخند مونا لیزا» (Mona Lisa Smile) در سال 2003 به رقم خیره کننده 25 میلیون دلار رسید. در سال 2010 میزان خالص دارایی این بازیگر هالیوودی 140 میلیون دلار برآورد شد.
 

 
8- کیت بلانشت (12 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

این بازیگر استرالیایی در سال گذشته میلادی بار دیگر به فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود بازگشت. این بازیگر سرشناس بارها نامزد دریافت جوایز اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده و بارها نیز توانسته این جوایز را بدست آورد به طوری که در زمینه کسب جوایز و عناوین چیزی در کلکسیون او کم نیست. آخرین باری که وی باعث شد منتقدان به تمجید از او بپردازند برای بازی در فیلم «کارول» (Carol) در سال 2015 بود. او در سال 2017 فیلم ابرقهرمانی «ثور: رگناروک» () را در گیشه داشت که مطمعناً برای حضور در آن دستمزد خوبی نیز دریافت کرده است. البته بلانشت در سال 2009 نیز عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوودی را نیز بدست آورد.
 


7- شارلیز ثرون (14 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

شارلیز ثرون با 14 میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم پردرآمدترین بازیگران زن سال 2017 میلادی قرار دارد. او همیشه علاوه بر فیلم های بزرگ و شناخته شده در فیلم های معمولی تری نیز بازی می کند و معمولاً فیلم هایی که در آن ها حضور می یابد با موفقیت در گیشه همراه می شوند. او در سال های 2012 و 2016 نقش ملکه ریونا را به ترتیب در فیلم های «سفید برفی و مرد شکارچی» (Snow White and the Huntsman) و «مرد شکارچی: نبرد زمستان» (The Huntsman: Winter’s War) بر عهده داشت. در سال 2016 مجله تایم نام وی را در میان موثرترین شخصیت های سال قرار دارد.
 


6- اما واتسون (14 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

اما واتسون یکی از تازه واردهای فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود است. وی در سال 2017 در فیلم های «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) و «حلقه» (The Circle) حضور داشت. اگر چه فیلم دوم او مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار نگرفت اما فیلم لایو اکشن «دیو و دلبر» با 1.26 میلیون دلار فروش یکی از پرفروش ترین فیلم های سال و تمام دوران لقب گرفت که هم در شهرت این بازیگر نقش زیادی داشته و هم در ادامه باعث بالا رفتن دستمزد و انتخاب شدنش برای فیلم های بزرگ تر خواهد شد.
 


5- میلا کونیس (15.5 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

میلا کونیس بازیگر تازه کاری است که توانسته با 15.5 میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در میان پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار بگیرد. بعد از موفقیت فیلم کمدی «مادران بد» (Bad Moms) باید شاهد حضور او در فیلم های شناخته شده تری باشیم. او در زمینه ی تبلیغات برای جواهرات و نوشیدنی های مشهور نیز فعال بوده و دستمزد خوبی دریافت می کند.
 


4- ملیسا مک کارتی (18 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

ملیسا مک کارتی که بازیگر و مدلی شناخته شده است با 18 میلیون دلار دستمزد در سال 2017 میلادی در رتبه ی چهارم پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار گرفته است. او برای بازی در بازسازی «شکارچیان روح» (Ghostbusters) دستمزدی هشت رقمی دریافت کرد. در خارج از حوزه سینما نیز وی توانسته با راه اندازی خط تولید لباس خود درآمد خوبی داشته باشد. بر اساس ادعای مجله فوربس وی در سال 2015 نیز در رتبه ی سوم پردرآمد ترین بازیگران زن هالیوود بوده و در سال 2016 نیز رتبه ی دوم این فهرست را در اختیار داشت. وی در سال آینده نیز در چند فیلم حضور خواهد داشت که از آن جمله می توان به فیلم «زندگی در مهمانی» (Life of the Party) اشاره کرد.
 


3- جنیفر لارنس (24 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

جنیفر لارنس در سال های 2015 و 2016 در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار داشت اما در سال گذشته میلادی به رتبه ی سوم نزول کرد. اما حتی بدون وجود فیلم های «عطش مبارزه» (Hunger Games) نیز توانسته دستمزد خوبی برای حضور در فیلم های «مادر!» (Mother!) و «گنجشک سرخ» (Red Sparrow) دریافت کند و تبلیغات برای کمپانی دیور نیز بر درآمد او در سال 2017 افزوده است.
 


2- جنیفر آنیستون (25.5 میلیون دلار)
 
 ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان

جنیفر آنیستون سال گذشته میلادی با 25.5 میلیون دلار درآمد در رتبه ی دوم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار گرفت. ستاره سابق سریال دیدنی و مشهور «دوستان» (Friends) با حضور مداوم در فیلم های بی سر و صدا و معمولی مانند «پرندگان زرد» (The Yellow Birds) به درآمدزایی خود در هالیوود ادامه می دهد. با این وجود بخش زیادی از درآمد سالانه او از طریق تبلیغات مختلف به خصوص تبلیغات خطوط هوایی امارات بدست می آید.
 


1-اما استون (26 میلیون دلار)
 
ملکه‌های باکس آفیس؛ پردرآمدترین بازیگران زن جهان 

اما استون تنها با 28 سال سن توانست در سال گذشته میلادی در صدر پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی قرار بگیرد. این بازیگر برنده جایزه اسکار که اوایل سال میلادی در فیلم «لا لا لند» (La La Land) درخشید بخش زیادی از درآمد خود را برای همین فیلم دریافت کرد. این فیلم با بودجه ای 30 میلیون دلاری بیش از 445.3 میلیون دلار فروش داشته و چندین جایزه اسکار را نیز به خانه برد. هر ساله بر دستمزد این بازیگر جوان هالیوودی و درصدی که از فروش کلی فیلم دریافت می کند افزوده می شود و این رویه بدون شک در سال آینده میلادی نیز ادامه خواهد داشت.

در رتبه های بعدی این فهرست نیز بازیگرانی مانند دیپیکا پادوکون، اسکارلت جوهانسون و فان بینگ بینگ قرار دارند که برخلاف سال های گذشته نتوانستند در این فهرست جایی داشته باشند که هر کدام از آن ها دستمزدی پایین تر از 11.5 میلیون دلار داشتند. در سال 2016 لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی به ترتیب زیر بود که سال 2017 دچار تغییرات زیادی شد.

1-جنیفر لارنس (46 میلیون دلار)

2- ملیسا مک کارتی (33 میلیون دلار)

3- اسکارلت جوهانسون (25 میلیون دلار)

4- جنیفر آنیستون (21 میلیون دلار)

5- فان بینگ بینگ (17 میلیون دلار)

6- شارلیز ثرون (16.5 میلیون دلار)

7- ایمی آدامز (13.5 میلیون دلار)

8- جولیا رابرتز (12 میلیون دلار)

9- میلا کونیس (11 میلیون دلار)

10- دیپیکا پادوکون (10 میلیون دلار)
 
برترین ها
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مریخ
|
United Kingdom
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۸
0
1
اما استون واقعا زیباست
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار