کشف اشیاء به‌جامانده آدم‌فضایی‌ها در مریخ!
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۷۶۸
تاریخ انتشار: 2015 September 03    -    ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
bato-adv
bato-adv
محققان یوفو که به زندگی بیگانگان در سیارات دیگر باور دارند، می‌گویند این بیگانگان از سیارات مختلف به مریخ رفت و آمد دارند و برخی از اشیا و ابزار عجیبی که بر سطح این سیاره سرخ پیدا می‌شود، متعلق به بیگانگان بوده که در مریخ جا مانده است.

یک مریخ‌نورد در سفر تحقیقاتی خود به سیاره سرخ طی ماه‌های اخیر اجسام و اشیای عجیب و غریبی را بر سطح مریخ یافته و تصاویری از این اشیا را به زمین فرستاده که هریک از آنها به حیوان یا موجود عجیبی تشبیه شده است.

این در حالی است که دانشمندان ناسا این تصاویر را زائیده واکنش ذهن پاریدولیا (یک پدیده روان‌شناسی که در آن فرد علایم یا صداهایی را که ادراک می‌کند به صورت معنادار می‌شناسد) می‌دانند و آنها را تصورات ذهن و مغز انسان تلقی می‌کنند. اما محققان و کاشفان یوفو (معروف به بشقاب پرنده) بر این باورند که هریک از این تصاویر مربوط به اشیایی از تمدن‌ها و زندگی بیگانگانی است که در دیگر سیارات به سر می‌برند و این اشیا را در سفر به مریخ در این سیاره جا گذاشته‌اند.

چندی پیش در میان صخره‌های مریخ تصویری از تندیس سنگی معروف به ملکه مریخی به وسیله این مریخ‌نورد ضبط شد. همچنین در جریانی مشابه قطعه‌ای از یک سفینه فضایی ناشناس سقوط کرده در مریخ کشف شده است.

«آشوین واساوادا» از دوستداران موجودات بیگانه می‌گوید: ناسا مدام تلاش می‌کند تا شواهد به‌جا مانده از زندگی بیگانگان در مریخ را از عموم مردم جهان پنهان کند. با وجودی که هر روز اطلاعات و شواهد بیشتری از حضور بیگانگان در سطح کره زمین و حتی مریخ به چشم می‌خورد اما ناسا هنوز هم سعی می‌کند وجود بیگانگان و موجودات فرازمینی را تکذیب ‌کند.

روزنامه ایران
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر