لباس یک بار مصرف داوران فوتبال + عکس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۷۴۶
تاریخ انتشار: 2015 September 03    -    ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۰
با وجود گذشته 5 هفته از لیگ برتر فوتبال، داوران هنوز لباس اصلی خود را دریافت نکرده اند و هر هفته مجبور به استفاده از لباس های مختلف شده اند. کمیته داوران و فدراسیون فوتبال برای لباس این فصل داوران با یک شرکت چینی قرارداد امضا کردند اما هنوز لباس داوران نرسیده و گفته می شود مشکل گمرکی مانع رسیدن این لباس ها شده است.لباس جدید داوران فوتبال از چین می آید

فدراسیون فوتبال هم در اقدامی عجیب در هفته های اخیر لباس های بی کیفیتی تحویل داوران داده که صدای آنها را در آورده است. ظاهرا تا زمان رسیدن لباس های اصلی، تصمیم گرفته شده که لباس های داخلی که ارزان قیمت هم هستند به داوران داده شود تا ضرری از این طریق به فدراسیون نرسد اما این لباس آنقدر بی کیفیت است که گفته می شود تنها یک بار می توان از آن استفاده کرد، لباس هایی که از طرح های معروف دنیا کپی برداری شده اما فاقد کیفیت است.

یکی از داوران فوتبال که دوست نداشت نامش فاش شود، در این رابطه به خبرگزاری تسنیم گفت: متاسفانه هر هفته لباس های مختلفی به ما می دهند که کیفیت ندارد و به قول معروف یک بار مصرف است. این لباس ها کپی برداری شده از شرکت های معروف دنیا است. ما حاضر هستیم لباس های قدیمی مان را بپوشیم ولی از این لباس ها استفاده نکنیم.

وی افزود: فارغ از این بحث که همه ما را ناراحت کرده، هنوز ست های رادیویی برای داوران تهیه نشده و با وجود اینکه موضوع را به مسئولان گفته ایم اما توجهی به این مسئله نشده است.

پژواک
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر