ردپای یک زن در پرونده جنجالی پزشک تبریزی
کد خبر: ۹۶۳۳۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 January 02    -    ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
پرونده پزشک تبریزی در حالی با کیفرخواست قتل عمد به دادگاه فرستاده شده که هنوز انگیزه او از این اقدام سؤالی بزرگ در ذهن همگان ایجاد کرده است.

پدر المیرا، همسر پزشک ‌تبریزی در این باره به همشهری گفت: آشنایی المیرا و علیرضا (متهم به قتل) خیلی اتفاقی بود. علیرضا دوست صمیمی شوهر هم‌دانشگاهی المیرا بود و یک روز که آنها به پارک ائل‌گلی تبریز رفته بودند با هم آشنا شدند. مدتی بعد از این آشنایی علیرضا به خواستگاری دخترم آمد و با موافقت ما جشن کوچکی گرفتیم و آنها به عقد هم درآمدند.

قرار شد وقتی درس دامادم تمام شد و خواستند زیر یک سقف بروند، جشن عروسی بگیرند که این اتفاق هرگز رخ نداد و حدود ۴.۵سال بعد از عقدشان، دخترم به قتل رسید.

پدر المیرا ادامه می‌دهد: از مدتی قبل از این حادثه، متوجه رفتار مشکوک علیرضا شده بودم. او زیاد به خانه ما می‌آمد و مدام با تلفن همراهش حرف می‌زد. حتی یک‌بار از دخترم ماجرا را پرسیدم و خواستم اگر مشکلی دارند به من بگویند اما او با توجه به اخلاقش که خیلی تودار بود، چیزی نگفت. تا اینکه آن اتفاق تلخ رخ داد ولی با این حال هرگز به دامادم مشکوک نشدم.

بعد از آن بود که پلیس او را دستگیر کرد و معلوم شد که وی غذای مسموم را به دخترم و خانواده‌اش داده است. علیرضا مدعی بود که بی‌گناه است اما در تحقیقات پلیس مشخص شد که علیرضا با همان دختری که دوست و هم‌دانشگاهی المیرا بوده، رابطه پنهانی داشته است.

وی افزود:حتی زمانی که آن زن در آنکارا بود، علیرضا هم به بهانه اینکه می‌خواهد در امتحان شرکت کند، به آنجا رفت و آنها با هم بودند و همه این شواهد و مدارک در پرونده ثبت شده است. ظاهرا دخترم متوجه این ماجرا شده بود و شوهرش برای اینکه رازش فاش نشود و بتواند به آن زن برسد نقشه این جنایت را کشیده است.

پلیس درباره این ماجرا به‌طور کامل تحقیق کرده و پرونده قطوری تشکیل داده و ما تنها خواسته‌مان از دادگاه این است که قاتل دخترم قصاص شود.

پدر میانسال المیرا گفت: من دودختر داشتم که علیرضا یکی از آنها را از من گرفت. بعد از این حادثه، زندگی ما ویران شد. همسرم دچار افسردگی شده و ما هرگز نمی‌توانیم این داغ را فراموش کنیم. مدتی قبل علیرضا که شواهد را علیه خودش می‌دید ادعای تازه‌ای را مطرح کرد و به دروغ گفت که المیرا و خانواده‌اش به‌دلیل خوردن قرص لاغری مسموم شده‌اند اما همه ادعاهای او رد شده و منتظریم تا دادگاه تکلیف این پرونده را مشخص کند .

یادآور می شود ۱۷ مهر ماه سال ۹۵ دکتر صلحی، پزشکی که پیش از این به خاطر خط خوشش معروف شده بود، ادعا کرد فردی به درمانگاه دکتر صلحی در کوی فیروز تبریز مراجعه کرده و پس از پرسیدن تعداد اعضای خانواده دکتر برای ایشان غذای نذری برده و پس از خوردن آن اعضای خانواده وی مسموم شدند.

در این حادثه مادربزرگ و همسر دکتر صلحی ، المیرا خانلو که مهندس کامپیوتر بود، فوت کرده و پدر و مادر ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شدند و پس از تحقیقات کاراگاهان، پزشک تبریزی اعتراف کرد خودش با تهیه غذای مسموم موجب مرگ خانواده اش شده است. این پرونده از مهر ماه ۹۵ در جریان رسیدگی است.

 
سلامت آنلاین
برچسب ها: قتل ، پزشک تبریزی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
0
0
خ خ خ از اول ماجراش بودار بوده. خوب اگه نمیخواستیش طلاقش میدادی لعنتی. تف به اون غیرتت. یعنی تو درس خونده هستی. پولدار هم که بودی دیگه نمیتونی بهانه مهریه رو بیاری.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار