کشف جسد دومین کارگر مفقود شده در کانال خیابان پیروزی
کد خبر: ۹۶۲۴۷
تاریخ انتشار: 2018 January 01    -    ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
سید جلال ملکی از پیدا شدن دومین پیکر کارگر مفقود شده در کانال زیرزمینی خیابان پیروزی خبر داد و اظهار کرد: این پیکر متعلق به پسر جوان افغانستانی است که حدود ساعت 10:45 صبح امروز در یک کانال زیرزمینی در محله کیانشهر، شهرک جمهوری پیدا شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران خاطرنشان کرد: با کشف جسد هر دو فرد مفقود شده، عملیات جست‌وجو آتش‌نشانان پایان یافت.

بر اساس این گزارش بعدازظهر نهم دی ماه جاری حادثه مفقود شدن کارگران در کانالی واقع در خیابان پیروزی، بعداز بزرگراه امام علی (ع) به آتش‌نشانی تهران اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی و عوامل شهرداری در محل حادثه حاضر شدند.

بنابر اطلاعات اولیه، چند کارگر متعلق به یک شرکت پیمانکاری داخل یکی از کانالهای زیرزمینی مشغول کار بودند که به یک‌باره تعدادی از آنها از کانال خارج شده و مدعی شدند که ناگهان حجم زیادی آب در کانال جاری شده، آنها سراسیمه از کانال خارج شدند اما دو نفر از کارگران موفق به خروج از کانال نشدند.

آتش‌نشانان پس از اعلام این حادثه به همراه عوامل شهرداری و کارگران این شرکت پیمانکاری مشغول عملیات شدند، از دریچه‌های مختلف وارد این کانال شده و به جست‌وجو در انشعابات کانال پرداختند که شب گذشته پیکر یکی از این مفقودشدگان که پسر افغانستانی بود در یک کانال زیرزمینی در خیابان بعثت، حوالی شهرک شاهد پیدا شد.

 
تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار