دستگیری سارق وسایل آنتیک در سایت دیوار+عکس
کد خبر: ۹۶۰۱۳
تاریخ انتشار: 2017 December 30    -    ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
رییس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری سارق وسایل آنتیک در سایت دیوار در شمال شهر تهران خبر داد.

به نقل از پلیس پایتخت سرهنگ محمدباقر قدم زاده درباره جزییات این خبر گفت: در طول هفته های اخیر تعداد زیادی از شهروندان علیه فردی که از طریق سایت دیوار اموال آنان را برده شکایت کردند.

او درباره این پرونده توضیح داد: با افزایش پرونده‌ها و واحد بودن شیوه و شگرد متهم ، موضوع در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری به سرپرستی سروان بیرانوند قرار گرفت.
 
دستگیری سارق وسایل آنتیک در سایت دیوار

رییس کلانتری ۱٢٢ دربند بیان کرد:  متهم اموال شهروندان را که جهت فروش در سایت دیوار گذاشته بودند با شیوه ارسال اموال از طریق آژانس به یک آدرس صوری می فرستاد و در محل با ترفند و حیله باعث سرگردانی مالباخته می شد و اقدام به سرقت اموال می کرد.

سرهنگ قدم زاده با بیان اینکه از طریق شگردهای خاص پلیسی متهم شناسایی و دستگیر شد تصریح کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری و با جمعی از مالباختگان مواجهه شد. همچنین وی ضمن اعتراف به بزه انتسابی اموال آنتیکی همچون  دوچرخه تزیینی، سماور قدیمی، ساعت اموال نوین الکترونیکی همچون تبلت و گوشی های گران قیمت  را از این طریق به سرقت برده است  .  

وی در پایان ضمن هوشیاری در خصوص این شیوه و شگرد متهمین ، از شهروندان خواست  کسانی که از این طریق مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسایی و تشکیل پرونده به کلانتری ١٢٢دربند مراجعه کنند . 
ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار