راز جسد پسر جوان در باغ متروک
کد خبر: ۹۵۹۹۷
تاریخ انتشار: 2017 December 30    -    ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
 مأموران کلانتری 136 فرجام در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد پسر جوانی داخل یک باغ متروکه در بزرگراه شهید همت (مسیر غرب به شرق)، خروجی هنگام کشف شده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر محسن مدیرروستا؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آ‌گاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی‌های اولیه نشان داد که جسد متعلق به پسر 23 ساله‌ای است که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده همچنین آثار بریدگی روی گردن مقتول قابل مشاهده بود و کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی جسد اعلام کردند که حدود هفت تا 10 روز از مرگ وی می‌گذرد.

همزمان با کشف جسد، تحقیقات از افرادی که پلیس را در جریان کشف جسد قرار داده بودند، آغاز شد اما این افراد اظهارات متناقضی را به سخن آورده و هیچکدام از افراد حاضر در محل، پاسخ دقیقی درباره کشف جسد ندادند در حالی که جسد از بیرون از باغ به هیچ عنوان قابل مشاهده نبود و برای دسترسی به آن و محوطه باغ باید از یک نردبان استفاده می‌شد همچنین روی جسد با یک تشک و بنر پوشانده شده بود.

کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی هویت مقتول را شناسایی کرده و متوجه شدند که خانواده وی 10 روز قبل از کشف جسد، مفقود شدن وی را اعلام کرده بودند.

در نهایت جسد مقتول با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد، پنج نفر از مظنونان این پرونده بازداشت شدند و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

جام نیوز
برچسب ها: قتل
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار