بارش‌های زمستانه و کاهش محسوس دما در راه است
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۵۹۸۱
تاریخ انتشار: 2017 December 29    -    ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵
bato-adv
bato-adv
امین حسین نقشینه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود که پیامد آن افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در برخی شهرهای صنعتی و پر جمعیت است.
 
وی ادامه داد: در این مدت زمان ساکنان شهرهای صنعتی و بزرگ همانند تهران، اصفهان، تبریز، اراک، مشهد و قزوین با افزایش آلاینده‌ها و هوایی ناسالم مواجه می‌شوند.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی از عصر روز دوشنبه وارد کشور می‌شود، تصریح کرد: این سامانه بارشی ابتدا غرب، شمال غرب، سواحل خزر، البرز مرکزی، مرکز و اکثر نقاط کشور را در برمی‌گیرد.
 
نقشینه دستاورد این سامانه بارشی را بارش برف، باران و کاهش دما دانست و گفت: با ورود این سامانه بارشی و وزش باد شدید، غبار و آلاینده‌ها از شهرهای صنعتی رخت بر می‌بندد و مردم هوایی سالم را استنشاق می‌کنند.
 
وی افزود: با ورود این سامانه بارشی، استان تهران نیز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با بارش باران و افت دما مواجه می‌شود که بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف پیش‌بینی می‌شود.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی کشور اظهار کرد: این سامانه بارشی روز چهارشنبه از کشور خارج می‌شود اما از روز جمعه نیز موج بارشی جدیدی کشور را در برمی‌گیرد.
 
نقشینه همچنین تصریح کرد: روز دوشنبه در مناطقی از جنوب غرب کشور باد وگردوخاک نیز دور از انتظار نخواهد بود.
 
نوآوران
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر