نکاتی برای بهبود بینایی چشم به ۲۰/۲۰
کد خبر: ۹۵۹۴۵
تاریخ انتشار: 2017 December 29    -    ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
رژیم های سخت غذایی یا دکتر اتکینز رژیم غذایی (رژیم غذایی کربوهیدرات صفر) می تواند سوخت و ساز بدن شما را مختل سازد، و باعث سوخت و ساز کتو اسیدوز، و می تواند پیامدهای چند سیستمیک داشته باشد. در چشم ها، کتو–اسیدوز می تواند باعث رتینوپاتی منفی شود. از این رو، نیاز به با یک مشاوره پزشکی مناسب لازم است.
 نکاتی برای بهبود بینایی چشم به ۲۰/۲۰
 
نکاتی برای بهبود بینایی چشم به ۲۰/۲۰  به گزارش «تابناک باتو»؛ توصیه های متعدد  زیادی در اطراف ما به منظور محافظت از چشم  برای جلوگیری از هر گونه آسیب یا بیماری است. این راهنمایی  معمولا طوری است که هر شخصی میتواند ان را انجام دهد.به شما بینش و درک روشنی میدهد، دکتر Susheel Deshmukh،  مشاورآب سیاه و آب مروارید بیمارستان Bhojraj Chanrai راهنمایی برای کمک به کاهش احتمالی هر گونه خطر مربوط به چشم و در نتیجه، افزایش بینایی را بیانکرده است که میخوانیم.

راهنمایی مراقبت از چشم

۱-استروئیدها می تواند باعث آب مروارید شود، به خصوص اگر برای مدت طولانی تری استفاده  شود، می توانند باعث ایجاد یک نوع  خلفی از آب مروارید می شود. مانع از سوخت و ساز عدسی چشم و درنهایت مبتلا به آب مروارید می شود

۲-نگاه مستقیم به خورشید به چشم  آسیب میرساند. هر ارتباط چشمی مستقیم با نور خورشید  شبکیه چشم را آزار داده ، منجر به از دست دادن بینایی غیر قابل برگشت، به نام رتینوپاتی خورشیدی می شود. علاوه بر این، اشعه UV نیز به اختلالات مانند دژنراسیون mascular و dystrophies قرنیه منجر می شود.

نکاتی برای بهبود بینایی چشم به ۲۰/۲۰ 
۳-بلند کردن وسایل سنگین / ورزش های سنگین می تواند برای سلامتی خطرناک باشد. بلند کردن وزن / ورزش های سنگین می تواند به تجمع وریدی خون منجرشود.

۴-رژیم غذایی کاهش وزن سالم نیست. رژیم های سخت غذایی یا دکتر اتکینز رژیم غذایی (رژیم غذایی کربوهیدرات صفر) می تواند سوخت و ساز بدن شما را مختل سازد، و باعث سوخت و ساز کتو اسیدوز، و می تواند پیامدهای چند سیستمیک داشته باشد. در چشم ها، کتو–اسیدوز می تواند باعث رتینوپاتی  منفی شود. از این رو،  نیاز به با یک مشاوره پزشکی مناسب لازم است.
دکتر سلام
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار