دردسر هدیه هالووین برای مهندس جوان
کد خبر: ۹۵۸۵۸
تاریخ انتشار: 2017 December 28    -    ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
هدیه جشن «هالووین» خواهر ساکن کانادا برای برادرش مرد جوان را به اتهام قتل روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی کرد. ترساندن دوستان با دست مصنوعی باعث شد، مرد جوان متهم به قتل شود.

دهم آذر امسال مردی در حال گذر از محله امیرآباد تهران بود که نگاهش به خودروی پژویی دوخته شد که دست انسانی که لباس قرمز رنگی داشت، از صندوق عقب خودرو بیرون زده بود. با دیدن این صحنه، شماره پلاک خودرو را به خاطر سپرد و با احتمال این که ممکن است جان فردی در خطر باشد به پلیس آگاهی تهران رفت و آنچه را که دیده بود، بازگو کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: دیشب در حال رفتن به خانه بودم که در محله امیرآباد با دست مردی رو به رو شدم که از صندوق عقب خودرویی بیرون آمده بود. شماره پلاک خودرو را یادداشت کردم تا راز این جنایت را فاش کنم.

با تشکیل پرونده قضایی، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران با اطلاعاتی که شاهد ماجرا در اختیار پلیس قرارداد، تحقیقات را آغاز کردند. راننده خودروی پژو تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دوربین های مداربسته محله امیرآباد، مورد بازبینی قرار گرفت. دوربین‌ها، تصویر خودروی پژو را در حالی که دستی از صندوق عقب آن بیرون آمده بود، ثبت کرده بودند.

سرانجام راننده خودرو شناسایی و روز سه‌شنبه برای تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران احضار شد. مرد جوان مدعی بود از محله امیرآباد عبور کرده اما جسدی با خود حمل نکرده بلکه داخل آن یک دست مصنوعی و هدیه هالووین بوده است.

مرد جوان روز چهارشنبه برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شد. وی به بازپرس پرونده گفت: خواهرم برایم یک دست مصنوعی از کانادا هدیه فرستاده بود تا به این شیوه جشن هالووین را به من تبریک بگوید. من هم شب دهم آذر امسال آن دست را داخل صندوق عقب خودرویم گذاشتم و با آن سراغ دوستانم رفتم تا آنها را بترسانم. نمی‌دانم چطور در صندوق عقب خودرو باز شده و آن دست مصنوعی به بیرون افتاده است. باور کنید من دست به جنایتی نزده‌ام و جسدی را هم با خودرویم حمل نکرده‌ام.

با توجه به گفته‌های مرد جوان او با صدور قرار قانونی بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر برای صحت یا رد گفته‌هایش در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت تا راز این ماجرای مرموز فاش شود
جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار