انفجار مرگبار خانه‌ای در جنوب تهران
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۳۴۷
تاریخ انتشار: 2015 August 30    -    ۰۸ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲
bato-adv
bato-adv
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پایتخت از مرگ زنی جوان درپی انفجار شدید خانه‌ای در جنوب‌ تهران خبر داد.

سید جلال ملکی درباره این حادثه گفت:‌ در ساعت 15:01 امروز یک مورد حادثه انفجار در منزل مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه‌های 22 و 96 را به همراه گروه نجات 6 و تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در خانی‌آباد‌نو اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شده که حادثه در یک منزل دو طبقه مسکونی به وسعت 150 متر مربع رخ داده و کانون انفجار طبقه اول این ساختمان بوده است.

ملکی افزود: شدت حادثه به حدی بود که شیشه‌ها و در و پنجره ساختمان شکسته و به بیرون پرتاب شده بود، همچنین شعله‌های آتش نیز ساختمان را در برگرفته و در حال سرایت به طبقه بالایی و منازل مجاور بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان عملیات جستجو و اطفای حریق را در هر دو طبقه آغاز کردند، گفت:‌گروهی از آتش‌نشانان پیرمردی حدودا 80 ساله را در طبقه دوم خارج کرده و در حالی که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ملکی افزود: گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز در طبقه اول با جسم سوخته و بی جان زنی حدودا 27 ساله روبه‌ رو شدند که پس از تحویل وی به عوامل اورژانس مشخص شد وی به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در ساعت 16:01 پس از ایمن ‌سازی محل و اطفای کامل حریق به عملیات خود خاتمه دادند، گفت:‌ گزارش‌های اولیه حاکی از این است که نشت گاز باعث بروز این حادثه شده است.
صدای ایران
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر