علی دایی ۱۰۰ میلیون جریمه شد
کد خبر: ۹۳۴۲۹
تاریخ انتشار: 2017 December 03    -    ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص چند دیدار از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص چند دیدار از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور صادر کرد.

دیدار دو تیم پدیده خراسان و نفت تهران برگزار و از سوی مجتبی سرآسیابی، سرپرست تیم پدیده خراسان تخلفاتی مبنی بر بی احترامی و استفاده از الفاظ نامناسب نسبت به داور چهارم که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

دیدار تیم‌های سایپا تهران و مشکی پوشان برگزار شد و از سوی کیوان امرایی، بازیکن تیم مشهدی تخلفاتی مبنی بر توهین وایجاد درگیری با بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. بر همین اساس علی قلی‌زاده، بازیکن تیم سایپا تهران هم به دلیل توهین و ایجاد درگیری با بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، یک جلسه از همراهی تیم و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، بهزاد غلامپور، مربی تیم سایپا نیز به دلیل توهین وایجاد درگیری با بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، باید ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

علی دایی، سرمربی تیم سایپا به خاطر اعتراض مکرر به تصمیمات داور و کوبیدن بطری آب که منجر به اخراجش شد به پرداخت جریمه نقدی ۱۰۰ میلیون ریال محکوم شد.

*تیم مشکی پوشان هم به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری و اخراجی باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*در دیدار تیم‌های پارس جم جنوبی و پرسپولیس تهران از سوی امید سینک، بازیکن تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به کارت زرد شد، به تذکر کتبی محکوم شد.

*تیم پرسپولیس تهران به خاطر توهیت تماشاگرانش به داور و پرتاب اشیاء به ۱۰۰ میلیون ریال، جریمه نقدی محکوم شد.

*همچنین پانادیچ، مربی تیم پرسپولیس بخاطرعدم تمکین از دستورات داوری، درگیری فیزیکی با نماینده فدراسیون و تحریک تماشاگران به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

میزان
برچسب ها: علی دایی ، جریمه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر