هوای تهران در مرز شرایط ناسالم برای افراد حساس
کد خبر: ۹۳۰۳۴
تاریخ انتشار: 2017 November 29    -    ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است و انتظار می‌رود تا فردا شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد.

حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، در برخی ساعات امروز وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می‌رود و به تدریج از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه این شرایط فردا نیز کمابیش تداوم خواهد داشت، تصریح کرد: در برخی ساعات به ویژه بعد ازظهر همراه با وزش باد موثر است، همچنین دما تا فردا افزایش جزیی خواهد یافت.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ادامه گفت: روز جمعه (۱۰ آذر) به تدریج بر میزان ناپایداری جوی افزوده می‌شود.

شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۱۱ صبح با شاخص ۹۷ در شرایط سالم قرار داشت، تصریح کرد: هم اکنون شاخص کیفیت هوای تهران ۹۸ و در شرایط سالم است.

تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر