بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم
کد خبر: ۹۲۸۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2017 November 28    -    ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
اگرچه بافت مو پری دریایی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسد ولی درواقع یکی از آسان ترین مدل بافت هایی است که می توانید در منزل انجام دهید و حتی لازم نیست که روش بافت فرانسوی را از قبل بدانید.
بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجماگرچه بافت مو پری دریایی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسد ولی درواقع یکی از آسان ترین مدل بافت هایی است که می توانید در منزل انجام دهید و حتی لازم نیست که روش بافت فرانسوی را از قبل بدانید. ولی با این حال برای انجام آن باید موهای بلند و نسبتا پرپشت داشته باشید، بنابراین می توانید برای انجام آن چند لایه اکستنشن مو نیز به موها سنجاق کنید تا قد و حجم موهایتان بیشتر شود.
 
بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم
پیش از آنکه کار را شروع کنید وسایلی از قبیل اتو فر مو ، اسپری حجم دهنده مو ، یک شانه ، پودر حجم دهنده ، دو کش کوچک ، اسپری فیکساتور مو و تعدادی سنجاق (در صورت نیاز) در کنار خود داشته باشید.

اگر به راستی بخواهید به نتیجه ماهرانه ای در بافت پری دریایی برسید، باید بافت و حجم زیادی در مو ایجاد کنید. برای این منظور در صورت نیاز، موها را فر کرده و اسپری حجم دهنده مو بزنید تا موها حجیم شود.
بخش دایره ای تاج مو را تقسیم کنید، گویی که می خواهید از جلو سر یک تل درست کنید. تاج مو را با کمک پودر حجم دهنده پوش دهید تا حجیم تر شود.

بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم
 
بافت سه شاخه را در قسمت تقسیم شده در تاج مو انجام دهید و سپس با یک کش کوچک محکم کنید، بهتر است کشی که استفاده می کنید با رنگ موهایتان هماهنگ باشد. یک تکه ۲ تا ۵ سانتی متری از موهای یک طرف جلو صورت بردارید. سپس دسته موی کوچک در دست تان را بپیچید و به سمت بافت سه شاخه وسط سر ببرید، با انگشت آن را پوش دهید تا حجم آن بیشتر شود. در مرحله بعد آن را از درون اولین بخش بافت وسط عبور دهید، آن را از داخل بافت به سمت مخالف کشیده و از سمت دیگر همین کار را ادامه دهید.
 
بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم
 
پیچیدن مو ، پوش دادن موها و بردن آن داخل بافت را از موهای هر دو طرف سر ادامه دهید تا جایی که تمام موها به داخل بافت بروند. در نهایت کل موها را با کش دوم محکم ببندید. به آرامی بافت را با انگشتاتان کمی از اطراف بکشید تا بافت ظاهری بزرگتر ، شلوغ تر و حجیم تر پیدا کند. در نقاطی از بافت که ممکن است موها از جای خود خارج شوند، از سنجاق مویی استفاده کرده و در نهایت برای ثابت نگه داشتن بافت ، اسپری مو بزنید.
 
بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم

این تمام کاری است که باید انجام دهید، به محض آنکه کاملا متوجه روند انجام این الگو شوید، بافت پری دریایی تبدیل به یکی از بافت های روزمره شما خواهد شد و حتی می توانید از آن برای مجالس نیز استفاده کنید.
 
پرشین وی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
0
0
اگه قرار باشه موهامو مثل اون اولی درست کنم احتیاجی به بافتن نیست. انصافا عکس اول قشنگ تره یا بافت شلوغ و در هم بر هم آخری؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر