گرفتار شدن زن جوان در پراید درهم پیچیده +تصاویر
کد خبر: ۹۲۸۱۰
تاریخ انتشار: 2017 November 27    -    ۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
ساعت 14:05 امروز حادثه تصادف در انتهای بزرگراه شهید خرازی (مسیر شرق به غرب) به سامانه 125 اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه 109 به همراه گروه امداد و نجات هشت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

ایرج رزاق؛ فرمانده نیروهای آتش‌نشانی اعزام شده به محل درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک نفر سرنشین حین حرکت در مسیر، به علت نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با موانع کنار بزرگراه برخورد کرده بود.

وی افزود: شدت این حادثه به حدی بود که راننده این وسیله نقلیه (زن سی و هفت ساله) در اتاقک درهم پیچیده خودروی سواری گرفتار شده بود.

رزاق با اعلام اینکه علت این حادثه از سوی پلیس راهور در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودروی سواری را قطع کردند و علائم هشداردهنده را در مسیر قرار دادند.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان به وسیله تجهیزات هیدرولیکی عملیات رهاسازی راننده محبوس شده درخودروی سواری را آغاز کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق شدند وی را به خارج از اتاقک این وسیله نقلیه انتقال دهند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ راننده این وسیله نقلیه که به شدت دچار مصدومیت شده بود، برای انتقال به مرکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس شد.تسنیم
برچسب ها: تصادف
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر