کامیون سواری رهبر کره شمالی +تصاویر
کد خبر: ۹۲۴۳۶
تاریخ انتشار: 2017 November 23    -    ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی میل؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا چند روز پیش نام کره شمالی را در فهرست کشورهای حامی تروریسم قرار داد. این در حالی بود که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی همزمان با اظهارات ترامپ مشغول بازدید از مجتمع صنعتی سونگ ری در جنوب استان پیونگان بود.

کامیون سواری کیم جونگ اون حین قرار گرفتن نام کره شمالی در فهرست کشورهای حامی تروریسم

کیم جونگ اون ضمن بازدید از این مجتمع صنعتی، دقایقی با کامیون‌های ساخت آن رانندگی کرد و به توضیحات کارشناسان گوش داد.

 
 
 
 
 

تصاویری که از کیم جونگ اون حین بازدید از این مجتمع صنعتی ثبت شده است تا حدودی تداعی‌گر تصاویری از ترامپ در جمع اتحادیه کامیون‌داران و مدیران شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای در آمریکا بود.


رئیس جمهور آمریکا، تابستان امسال در راستای اجرای شعار «اول آمریکا» و رشد اقتصاد این کشور در جمع عده‌ای از مدیران شرکت‌های حمل و نقل زمینی حاضر شد. تصاویری که از ترامپ ثبت شده، او را در حالی نشان می‌دهد که از کامیون سواری و بوق زدن به شدت لذت می‌برد و حرکات عجیبی از خود نشان می‌دهد.

دونالد ترامپ اخیرا اعلام کرد نام کره شمالی را در فهرست کشورهای حامی تروریسم قرار داده است و سعی دارد با این اقدام نهایت تلاش خود را انجام دهد تا این کشور را بیشتر منزوی کند. جرج بوش، رئیس جمهور اسبق آمریکا نیز پیش از این در سال ۲۰۰۲ کره شمالی را یکی از محورهای شرارت معرفی کرده بود.

کره شمالی نیز امروز چهارشنبه تصمیم رئیس جمهور آمریکا در قبال کره شمالی را رفتاری شرم آور توصیف کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر