کشف جسد پناهجویان در کامیون
کد خبر: ۹۲۰۷
تاریخ انتشار: 2015 August 29    -    ۰۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
برترین ها: آمار تعداد اجساد پناهجویان در کامیون حمل گوشت که در حاشیه بزرگراه‌های اتریش پارک شده بود و کشف شد، به ۷۱ نفر رسید که چند زن و بچه خردسال هم در میان جنازه‌ها دیده می شوند.

۴ نفر از قاچاقچیان از جمله راننده کامیون در ارتباط با حمل مخفیانه و کشته شدن این پناهجویان شناسایی و بازداشت شدند. جنازه ۷۱ پناهجوی بزرگسال و خردسال در داخل یک کامیون یخچال دار حمل گوشت مرغ که دیروز در کنار یکی از بزرگراه‌های اتریش پارک و رها شده بود، پیدا شد.

 قاچاقچیان پناهجویان رو از جمهوری صربستان در شرق اروپا به مقصد اروپای غربی سوار کرده و هر ۷۱ نفر رو در داخل یخچال کامیون جا داده و پنهان کرده بودند. پناهجویان در میان راه و در طول مسیر همگی بر اثر نبود هوا در پشت کامیون حمل گوشت مرغ خفه شده و چند نفر آنها در تلاش برای نجات خود از داخل یخچال قفل شده با هم درگیر و زخمی شده بودند.

 پلیس اتریش اعلام کرد کامیون حامل پناهجویان چند شب پیش در کنار بزرگراه رها شده بوده اما کسی به آن مظنون نشده بود! دیروز به هنگام کشف کامیون، قطره‌های خون کشته شده‌ها از لبه‌های درب عقب کامیون به روی آسفالت جاده ریخته و بوی تعفن جنازه‌ی پناهجویان مُرده که چند شب پس از مرگشان در داخل کامیون مانده بودند، فضای اطراف بزرگراه را پر کرده بود.عکس: کشف اجساد پناهجویان در یخچال کامیون

عکس: کشف اجساد پناهجویان در یخچال کامیون

عکس: کشف اجساد پناهجویان در یخچال کامیون

عکس: کشف اجساد پناهجویان در یخچال کامیون

عکس: کشف اجساد پناهجویان در یخچال کامیون

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار